Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2018
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Новини Уряду України. 25 квітня 2018 року PDF Друк e-mail
Середа, 25 квітня 2018, 13:24

Урядом вжито заходів щодо запобігання жорстокому поводженню з дітьми, виникненню безпосередньої загрози їхньому життю або здоров’ю та подолання цих явищ

На виконання Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017–2026 роки Кабінетом Міністрів схвалено проект Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання жорстокому поводженню з дітьми, виникненню безпосередньої загрози їхньому життю або здоров’ю та подолання цих явищ”.

За період незалежності України із 1991 року по 2015-й чисельність дітей зменшилась на 4947,6 тис. осіб, а їхня питома вага у загальній чисельності населення скоротилася з 25,6 % до 17,9 %. На початок 2016 р. чисельність дітей віком до 18 років в Україні становила 7 614 006 осіб (без врахування даних населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, і тимчасово окупованої території АР Крим і м. Севастополя).

Значний вплив на зменшення чисельності дитячого контингенту має смертність дітей віком до 1 року, яка є одним із найчутливіших індикаторів ступеня соціально-економічного розвитку суспільства. Це індикатор, зокрема, рівня освіти та культури, стану навколишнього середовища, ефективності заходів щодо формування основ здорового способу життя, рівня доступності та якості медичної допомоги, розподілу соціальних і матеріальних благ у суспільстві, а головне – рівня відповідальності батьків за життя, виховання та розвиток дітей. У 2015 році рівень смертності дітей у віці до 1 року становив 7,9 % на 1 000 дітей народжених живими.

Особливе занепокоєння викликає смертність дітей від зовнішніх причин, тобто від причин, які можна усунути за умови якісного догляду і піклування у сім’ї. Зовнішні причини посідають третє місце в структурі смертності дітей віком до 1 року, призводячи до 6 % смертельних випадків. Серед таких причин переважають нещасні випадки із загрозою диханню – 63,6 % від усіх зовнішніх причин.

Також актуальною проблемою є те, що із понад 100 тис. дітей, які проживають у закладах інституційного догляду та виховання дітей, лише близько 8 % – це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а решта мають батьків. Крім того, тільки 17 % дітей-вихованців згаданих закладів мають інвалідність.

Вищенаведені дані свідчать про важливість формування відповідального батьківства та належного виконання посадовими особами у сфері охорони дитинства своїх обов’язків.

З огляду на вищевикладене законопроектом передбачено внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України, Сімейного кодексу України, низки законів України щодо посилення адміністративної та кримінальної відповідальності батьків шляхом збільшення штрафних санкцій, введення за невиконання батьківських обов’язків таких санкцій, як громадські роботи та проходження корекційних програм; позбавлення батьківських прав за залишення дитини без піклування в закладі інституційного догляду; а також стосовно встановлення повноважень державних органів влади та органів місцевого самоврядування щодо організації невідкладних заходів надання допомоги дітям у разі виникнення безпосередньої загрози їх життю або здоров’ю.

Отже, очікується, що реалізація закону сприятиме організації безпечного середовища для зростання та розвитку дітей.

Детальніше...
 

Колегія райдержадміністрації PDF Друк e-mail
Середа, 25 квітня 2018, 10:02

Під керівництвом голови райдержадміністрації В.В.Галюка відбулося засідання колегії РДА у роботі якої брали участь перший заступник голови адміністрації О.В.Славінська, голова районної ради В.В.Гриша, секретар міської ради В.О.Бондар, сільські голови, керівники управлінь, відділів, секторів та представники ЗМІ.

На початку роботи колегії голова райдержадміністрації В.В.Галюк разом з головою районної ради В.В.Гришою нагородили керівників підприємств, установ та організацій району, за створення і якісне функціонування на підприємстві системи управління охороною праці та з нагоди Дня охорони праці, а саме Левенчук Н.М. - директора ТОВ фірма «Грона», Центила Л.В. - директора ТОВ Агрофірма «Колос» (с. Пустоварівка), Паніматченко Л.Д. - директора ТОВ «Оріховецьке», Семко Л.М. - директора ТОВ «Сквиратекс» і Пасічника О.С. - директора ДНЗ «Сквирське ВПУ».

На колегії були розглянуті і обговорені наступні питання:

1. Про підсумки виконання зведеного бюджету району за І квартал 2018 року.

Доповідач: Ульянова Марія Василівна, начальник управління фінансів Сквирської райдержадміністрації.

Співдоповідають: Марченко Лариса Миколаївна, заступник начальника - начальник Сквирського відділення Білоцерківської ОДПІ ДФС У Київській області,

Поступаленко Юлія Олександрівна , начальник Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Детальніше...
  
У район завітав народний депутат України Гудзенко В.І. PDF Друк e-mail
Середа, 25 квітня 2018, 06:12

Сквирський район відвідав народний депутат України Гудзенко В.І., який зустрічався з трудовими колективами Сквирської ЦРЛ, Сквирського ЦПМСД, шкіл району та ДНЗ «Сквирське ВПУ».

Під час зустрічі народний обранець прозвітував про свою діяльність, відповів на чисельні запитання виборців.

Зокрема, викладачі, майстри ДНЗ «Сквирське ВПУ» ставили питання про необхідність забезпечення навчального закладу новою технікою. Адже навчають учнів на старій техніці, а їм доводиться працювати на підприємствах, які мають сучасні механізми. Також колектив сподівається на підтримку народного депутата в справі отримання коштів для фінансування ремонту адміністративного корпусу училища.

Трудовому колективу Сквирської ЦРЛ Гудзенко В.І. вручив УЗД для лікаря-ендокринолога, кардіодатчик для лікаря-кардіолога, нейростимулятор для реанімаційного відділення, УВЧ для фізкабінету. А трудовому колективу Сквирського ЦПМСД – 5 ноутбуків та 9 принтерів, що дало можливість разом з раніше придбаними за кошти районного бюджету ноутбуками забезпечити всіх лікарів сімейної медицини комп’ютерною технікою.

Також Гудзенко В.І. вручив Грамоту Верховної Ради України лікарю Березівській В.П.

Колективам шкіл м. Сквири №1, №2, №3, №5, Горобіївському, Оріховецькому,Тхорівському, Пустоварівському, Шамраївському НВК, Антонівському НВО народний депутат вручив необхідне обладнання (телевізори, ноутбуки, дошки, проектори, меблі, тенісні столи та ін.), які за його сприяння були придбання за кошти з Державного бюджету.

Директору ДНЗ «Сквирське ВПУ» Пасічнику О.С. Гудзенко В.І. надав 14 тис. грн. на розвиток матеріальної бази навчального закладу.

 

(Матеріал публікується з Інтернет-ресурсу Сквирської районної ради)

 

  
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ГРАНД-ТАЛАНТ – 2018» PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 квітня 2018, 13:41

29 червня 2018 року в м. Вільногірськ Дніпропетровської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Гранд-талант – 2018» засновником якого є Ліга діячів культури України спільно з Фондом Марії Максакової.

Участь у заході візьмуть учасники з усіх регіонів України.

Цей захід – чудова нагода проявити підтримку популяризації національного культурного продукту та розвитку дитячої творчості.

Проведення заходу відбуватиметься за підтримки Міністерства культури України, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Вільногірської міської ради, національних телекомпаній та ЗМІ.

Детальніше...
  
Перший тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» - 2018 PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 квітня 2018, 12:39

24 квітня 2018 року у малому залі райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з проведення у 2018 році в апараті та структурних підрозділах Сквирської райдержадміністрації першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» під головуванням керівника апарату райдержадміністрації, керівника організаційного комітету В.Л. Салтанюка, на якому обговорено результати тестування на знання специфіки функціональних повноважень районної державної адміністрації та посадових обов’язків державних службовців, а також результати виконання практичних завдань зі складення ділового документа. На засіданні затверджено практичні завдання з володіння учасниками першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» персональним комп’ютером та затверджено критерії оцінки даного практичного завдання.

Учасники першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» виконали практичне завдання з володіння персональним комп’ютером, а саме підготовили презентацію із застосуванням програми PowerPoint за темою «Як підвищити ефективність державної служби?».

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 603

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack