Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2018
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Через професійну орієнтацію – до майбутнього PDF Друк e-mail
П'ятниця, 23 лютого 2018, 14:17

В Київській обласній службі зайнятості питому вагу користувачів профорієнтаційних послуг із числа зайнятих осіб, а це - майже 60% - складає саме молодь: учні, студенти навчальних закладів різних типів.

З метою орієнтації безробітної молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій, впродовж 2017 року проведено 1398 профорієнтаційних заходів за участю більш як 14 тисяч осіб віком до 35 років.

«Професійна орієнтація молоді буде змінюватися. І в першу чергу це стосується методів надання послуг, які мають стати більш адресними і наближеними до потреб користувачів. Ми намагатимемося не просто надавати інформацію профорієнтаційного змісту, а формуватимемо важливі для молодої людини компетенції – критичне мислення, вміння спілкуватися і працювати у команді», - зазначає директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

Детальніше...
 

Проведено громадські роботи з благоустрою нашого міста. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 23 лютого 2018, 13:14

Одним із напрямів діяльності Сквирського районного центру зайнятості є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру. Вже не перший рік Сквирський районний центр зайнятості тісно співпрацює з Сквирською міською радою.

В лютому 2018 року Сквирським районним центром та Сквирською міською радою організовано проведення оплачуваних громадських робіт по благоустрою міста Сквира. До робіт було залучено 5 безробітних. Завдяки їхній праці проводиться обрізка дерев по вулиці Богачевського.

Таким чином, залучення безробітних до оплачуваних громадських робіт забезпечує тимчасову зайнятість громадян які шукають роботу та надають користь місцевій громаді по благоустрою рідного міста.

 

  
Засідання районного міжвідомчого оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2017-2018 року PDF Друк e-mail
П'ятниця, 23 лютого 2018, 12:42

Голова райдержадміністрації провів засідання районного міжвідомчого оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2017-2018 року.

Розглядались наступні питання:

Про очікуване пониження температури повітря 24-27 лютого 2018 року.

(Галюк В.В., Хмарський С.І., Палієнко С.І., Болтівець О.Л,, Скарбовійчук О.П., Скарбовійчук Р.П., Мазур Т.П., Гіптенко Р.А, Сиворакша М.В.)

Заслухавши виступ голови штабу Галюка Василя Васильовича щодо пониження температури повітря на всій території України, штаб вирішив:

1. Сквирській ЦРЛ, Сквирському РС ГУ ДСНС України в Київській області, міськсільвиконкомам забезпечити роботу стаціонарних пунктів обігріву в період значного пониження температури повітря.

2. Відділу з питань ЦЗ, ЛНЧК та ЖКГ райдержадміністрації:

2.1. через місцеві засоби масової інформації повторно проінформувати населення про місця знаходження пунктів обігріву;

3. Сквирській ЦРЛ, КЗ «Сквирський ЦПМСД» надавати за необхідності у медичних закладах лікарську допомогу постраждалим.

4. Сквирському РС ГУ ДСНС України у Київській області за зверненням органів місцевого самоврядування забезпечити розгортання пересувного пункту обігріву.

5. Управлінню соціального захисту райдержадміністрації спільно з міськсільвиконкомами забезпечити відвідування громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, особливо у сільські місцевості, сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, для вжиття заходів із запобігання переохолодженню вдома.

 

  
Увага! Попередження про сильне похолодання в Україні! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 23 лютого 2018, 12:20

За даними УкрГідрометцентру, внаслідок вторгнення холодного арктичного повітря з півночі Європи в Україні очікується зниження нічної (мінімальної) температури:

24 лютого до 10-16° морозу, у Чернігівській, Сумській та Харківській областях до 16-21° морозу; на півдні країни та Закарпатті до 3-9° морозу;

24 лютого у Київській області до 10-16° морозу (у Києві до 11-13° морозу);

25 лютого до 14-19° морозу, у Житомирській, Київській, Чернігівській, Полтавській, Сумській та Харківській областях до 17-22° морозу; у південній частині та на Закарпатті до 8-13° морозу;

25-27 лютого на Київщині до 17-22° морозу (у Києві 16-19° морозу), місцями по області до 24° морозу.

26-27 лютого температура вночі 14-20° морозу, у Волинській, Львівській, Тернопільській, Рівненській, Житомирській, Київській, Черкаській, Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях місцями до 25° морозу; у південній частині температура суттєво не зміниться.

Сквирський РС ГУ ДСНС України

  
День відкритих дверей на виробництві PDF Друк e-mail
П'ятниця, 23 лютого 2018, 09:27

Для безробітних в Сквирському районному центрі зайнятості було проведено День відкритих дверей на виробництві. Захід був присвячено популяризації зайнятості серед зайнятого та незайнятого населення, профілактиці молодіжного безробіття .

Директор Биков Яков Михайлович, який очолює Сквирську філію корпорації "ЕЛТЕКС" провів пізнавальну екскурсію, показавши весь процес по виготовленню продукції від самого початку до кінцевого результату. Ознайомив з іформацією про специфіку діяльності підприємства, посадовими обов’язками, вимогами стосовно кожної вакансії, розповів про умови та оплату праці, режим роботи, соціальні гарантії для працівників.

Безробітні із зацікавленістю слухали,задавали питання та отримували вичерпні відповіді, ділились своїми роздумами та сподіваннями. Розмова була досить цікава та змістовна.

Безробітні разом з фахівцем служби зайнятості мали змогу пройти майстер - клас з пошиття у висококваліфікованого тренера, де не лише наочно переглянули процес виробництва, але і спробувати себе у ролі швачки. Із них троє осіб зацікавилися даною професією. Наповнені емоціями та враження повернулися після пізнавального заходу. Маємо  сподівання що даний захід принесе неабияку користь в самореалізації  кожного учасника.

В заході взяли участь 20 безробітних та 15 осіб зайнятого населення.

Провідний фахівець

з зайнятості Сквирського РЦЗ Гуцало Н.К.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 573

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack