Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2018
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 квітня 2018, 09:42

Голова райдержадміністрації В.В.Галюк провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

На початку засідання Василь Васильович привітав першого заступника голови райдержадміністрації О.В.Славінську з Днем народження, а також нагородив Подяками голови райдержадміністрації начальника управління агропромислового розвитку РДА М.В.Сиворакшу, начальника відділу з питань фінансово-кредитного забезпечення, економічного аналізу, прогнозування, врегулювання майнових і земельних відносин та бухгалтерського обліку управління агропромислового розвитку РДА Н.В.Волинець, головного спеціаліста відділу з питань фінансово-кредитного забезпечення, економічного аналізу, прогнозування, врегулювання майнових і земельних відносин та бухгалтерського обліку управління агропромислового розвитку РДА Л.М.Приндюк та головного спеціаліста відділу з питань фінансово-кредитного забезпечення, економічного аналізу, прогнозування, врегулювання майнових і земельних відносин та бухгалтерського обліку управління агропромислового розвитку РДА С.Л.Тибулевич за активну участь у організації та проведенні інвестиційного форуму «Створення інформаційно-виробничого центру прісноводної аквакультури у Сквирському районі» (с. Пустоварівка).

На нараді були розглянуті наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач: Славінська Оксана Вікторівна перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації;

2. Про інвестиційний форум щодо створення регіонального інформаційно-виробничого центру прісноводної аквакультури у Сквирському районі.

Доповідач: Славінська Оксана Вікторівна перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації;

Детальніше...
 

Глава Уряду започатковує новий формат співпраці з регіонами: відкриті дискусії глав ОДА з міністрами PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 квітня 2018, 06:46

Глава Уряду започатковує новий формат співпраці з регіонами: відкриті дискусії глав ОДА з міністрами

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман започатковує новий формат співпраці з регіонами, який передбачає відкриті дискусії голів облдержадміністрацій з членами Кабінету Міністрів України з найбільш актуальних для кожного регіону питань. Перша подібна зустріч пройшла в Будинку Уряду за участі профільних міністрів та голів Київської, Вінницької, Харківської та Одеської ОДА.

«Я незадоволений рівнем співпраці з регіонами і пропоную новий формат. Нам треба максимально швидко вирішувати проблеми, які перед нами стоять, – у тому числі в рамках повноважень на місцях, – сказав Глава Уряду. – Ми ставимо собі завдання: розвиток економіки. А завдання регіональної влади – примножити ресурси, які ми передали, створювати бізнес-клімат, вести серйозну детінізацію, аби люди відчували зростання заробітних плат. Ми реалізуємо системні зміни – в освіті, медицині, енергетиці, енергоефективності. Хотіли б, аби на місцях була також скоординована робота».

Прем’єр-міністр звернув увагу, що, приміром, загальнодержавна програма «Доступні ліки» має об’єднувати насправді всю державу і дійти до кожного жителя найвіддаленішого села. І забезпечити такий доступ – справа місцевого керівництва. Так само і програма «Нова українська школа». «Нам потрібно, аби стратегічні документи були синхронізовані з регіональними програмами, – сказав Володимир Гройсман. – Тож мета зустрічей з міністрами – досягти нового рівня взаємодії, коли можна вирішувати проблеми».

Глава Уряду наголосив, що нинішня ситуація в економіці – великий виклик і одночасно набір можливостей – в агросфері, в сфері розвитку підприємництва, в сфері виходу на нові товарні ринки. Але всі кроки треба робити синхронно, тоді ефективність рішень – на державному та регіональному рівні буде беззаперечною.

Детальніше...
  
Cемінар-нарада з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 квітня 2018, 06:09

У залі засідань адміністрації відбувся семінар – нарада з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці під керівництвом першого заступника голови Сквирської райдержадміністрації Славінської Оксани Вікторівни.

В нараді взяли участь: головний державний інспектор відділу з нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Київській області Карлаш А.І., страховий експерт з охорони праці Білоцерківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Боковенко Ю.А., інженери з охорони праці підприємств, установ та організацій Сквирського району.

На семінар - нараді розглянули питання:

1. Про нововведення в законодавстві з охорони праці. Загальний огляд випадків виробничого травматизму та заходи профілактики травматизму.

2. Про нове в законодавстві про загальнообов’язкове державне соціальне страхування України. Статистика та аналіз випадків виробничого травматизму.

3. Про працю неповнолітніх: права, гарантії, обмеження та про проведення атестації робочих місць за умовами праці.

4. Про організацію роботи з охорони праці на підприємстві.

Перший заступник голови райдержадміністрації Славінська О.В. з нагоди Дня охорони праці відзначила кращих спеціалістів з охорони праці підприємств, установ та організацій району.

Відділ з питань праці

Управління соціального

захисту населення Сквирської РДА

 

  
Голова райдержадміністрації В.В.Галюк взяв участь у Всеукраїнській екологічній акції "Посади своє дерево" PDF Друк e-mail
П'ятниця, 20 квітня 2018, 12:08

20 квітня 2018 року у селі Пустоварівка Сквирського району проведено екологічну акцію «Посади своє дерево», в рамках якої на території Пустоварівського НВК посаджено сад із 150 саджанців черешень.

Акція відбулася за ініціативи та підтримки директора ТОВ «Агрофірма «Колос» Центило Л.В., голови Сквирської райдержадміністрації Галюка В.В., Пустоварівського сільського голови Скочинського М.О. та директора Пустоварівського НВК Волкотруб Г.Л.

Участь у акції взяли голова Сквирської райдержадміністрації, Пустоварівський сільський голова та працівники сільської ради, аграрії, учні та вчителі Пустоварівського НВК.

Сподіваємося, що крок за кроком, наш рідний край, наш спільний дім стане кращим і доглянутішим!

Віримо, що кожен, і дорослий і малий, докладе хоч часточку зусиль для кращого майбутнього!

 

  
Новини Уряду України. 20 квітня 2018 року PDF Друк e-mail
П'ятниця, 20 квітня 2018, 11:23

 

Глава Уряду у Верховній Раді: 2018 рік має всі підстави бути успішним, ми маємо рухатися далі

Поточний рік має всі підстави стати роком успіху України, і сьогодні потрібно рухатися далі – шляхом змін та реформ, шляхом капітального ремонту країни та відновлення соціальної справедливості. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час виступу у Верховній Раді.

«Давайте працювати так, аби в 2019 році нам було не соромно дивитися в очі людям, - сказав Прем’єр-міністр. - Як би нас не розділяли прапори, коли важко – ми об’єднуємося і приймаємо потрібні рішення. Цього року ми маємо залучати інвестиції, відновлювати село, продовжувати децентралізацію, нарощувати видобуток газу, будувати нові кілометри доріг. 2018 рік має всі підстави буди успішним. Пропоную йти далі».

Глава Уряду наголосив, що діючий Кабінет Міністрів, який працює вже два роки, зрушив з місця багато питань, які є вкрай чутливими для людей. «Ми почали відновлювати соціальну справедливість зміною пенсійної системи. Ми почали змінювати систему освіти. Відкрили можливості для побудови нової системи охорони здоров’я. Ми почали відновлювати країну і робити її капітальний ремонт, - сказав Володимир Гройсман. - Два роки були непростими і складними. Але ми вистояли. Ми пройшли певний історичний етап, який можна назвати антикризовим. Зараз нам потрібен швидкий економічний ріст, нові робочі місця, сильна Україна, яка може відстоювати інтереси і відновлювати територіальну цілісність».

На думку Прем’єр-міністра, сьогодні перед Україною стоїть вибір – рухатися далі або відкотитися назад через популізм та політичні суперечки. «До чергових виборів – півтора роки. І ми можемо усунути ризики дестабілізації ситуації в країні, - зазначив Глава Уряду. - Проблем у нас не стало менше. Велика проблема – борги. Не ми їх брали, але саме наш обов’язок не перекладати тягар на плечі українців, а наповнювати бюджет. Люди мають відчувати, що в кишенях стало більше грошей і за них можна купити більше… Ми маємо приймати рішення, аби Україна стала успішною. Ми почали будувати дороги, формувати енергетичну незалежність. Ми знаємо, що потрібно зробити, аби досягти успіху. Це потребує подальшої консолідації».

Володимир Гройсман подякував парламентарям за розуміння і бажання підтримати важливі кроки щодо змін у державі. «І також хочу подякувати звичайним громадянам. Я щиро дякую за терпіння, мудрість, за поради, за намагання зробити Україну успішною. Моє серце й розум разом із суспільством», - підкреслив Глава Уряду.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 601

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack