Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2017
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

3асідання робочої групи для організації проведення Відкритого Всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україно!» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 25 травня 2018, 12:30

 

У малому залі райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи для організації проведення Відкритого Всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україно!» під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови робочої групи О.В. Славінської, за участі членів робочої групи та запрошених.

Відповідальні виконавці проінформували про виконання доручень голови райдержадміністрації «Про підготовку до проведення 31 травня 2018 року у селі Пустоварівка Сквирського району Відкритого Всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україно!» зокрема про обмеження руху у день фестивалю, забезпечення громадського порядку, зустріч делегацій, роботу інформаційного центру, запрошення засобів масової інформації та гостей.

Обговорено харчування дітей під час фестивалю та перевезення дітей і дорослих зі Сквири до села Пустоварівка і назад, а також питання виїзної торгівлі.

Заслухавши доповіді та обговоривши пропозиції та зауваження членів робочої групи і присутніх, прийнято відповідні рішення та дано доручення відповідальним виконавцям.

Нагадаємо, що Відкритий Всеукраїнський фестиваль «Ми – діти твої, Україно!» - 2018, пройде 31 травня 2018 року у селі Пустоварівка Сквирського району, учасниками якого будуть діти із Донецької області, діти із Київської області, запрошеними – діти із Житомирської, Вінницької областей.

 

 

Новини Уряду України 24-25 травня 2018 року PDF Друк e-mail
П'ятниця, 25 травня 2018, 12:08

 

Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем слов’янської писемності і культури

Шановні співвітчизники!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем слов’янської писемності і культури.

Писемність – універсальний культурний феномен, з виникненням якого будь-яка культура отримує грандіозний поштовх до розвитку, адже від розвитку писемності в історичній перспективі залежить поступ самого суспільства.

Українська культура має давнє та глибоке коріння, яке сягає початку слов’янського світу. Починаючи з легендарних Кирила і Мефодія, які принесли кириличну абетку на нашу землю, наші предки отримали потужний інструмент, який стане поштовхом до створення протягом наступних століть неповторної культури, забезпечить наш культурний розвиток та залишиться символом унікальності українського народу.

Протягом віків слов’янська писемність залишається однією з культурних особливостей, які вирізняють наш народ з-поміж інших. Тому українська держава вважає її захист, підтримку та поширення своїм безпосереднім обов’язком. У час прискорених змін наша писемність залишиться одним із важливих елементів українського культурного капіталу, який забезпечує нам самобутнє місце в європейському культурно-цивілізаційному просторі.

Вітаю усіх українців з Днем слов’янської писемності і культури! Упевнений, що разом ми збережемо і примножимо культурну спадщину, яку для нас оберігало не одне покоління українців.

З повагою

Прем’єр-міністр України                               Володимир ГРОЙСМАН

Детальніше...
  
ЖИВИ ТА ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ: на Київщині учасниками Акції стали майже 9 тисяч осіб PDF Друк e-mail
П'ятниця, 25 травня 2018, 11:00

За ініціативи регіональної служби зайнятості та за підтримки Київської обласної державної адміністрації в Київській області з 01 по 30 квітня 2018 року було проведено загальнообласну акцію «Живи та працюй в Україні». У кожному центрі зайнятості області проведено різнопланові семінари, Дні відкритих дверей на підприємстві, зустрічі з роботодавцями, інтерактивні уроки, професіографічні екскурсії.

«Акцію ініційовано з метою інформування якомога більшої чисельності осіб працездатного віку щодо можливостей та переваг офіційного працевлаштування в Україні, збільшення кількості зареєстрованих вакансій, їх укомплектування та привернення уваги широкого кола громадськості до проблеми трудової міграції українців, в тому числі нелегальної, шляхом проведення заходів із залученням зацікавлених сторін соціального діалогу», - зазначає директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

Детальніше...
  
Свято Останнього дзвоника PDF Друк e-mail
П'ятниця, 25 травня 2018, 08:21

 

Промайнув ще один навчальний рік. 25 травня відбулось свято Останнього дзвоника у навчальних закладах м. Сквира. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

Адже останній дзвоник — хвилююча мить, яка підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.

Керівники району і міста привітали цьогорічних випускників і побажали їм щасливої дороги в доросле життя.

 

  
Програма фестивалю "Ми-діти твої,Україно!" PDF Друк e-mail
Четвер, 24 травня 2018, 12:34

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 620

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack