Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2017
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку у місті Сквира PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Субота, 16 грудня 2017, 12:21

15 грудня 2017 року у районному Будинку культури відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку за участю першого заступника голови Сквирської райдержадміністрації Славінської О.В., міського голови Скочка В.А., заступника начальника Сквирського відділу Головного управління Національної поліції у Сквирському районі Київської області Гіптенка Р.А. та дільничних офіцерів поліції Сквирського відділу Головного управління Національної поліції у Сквирському районі Київської області.

Під час проведення громадських слухань заступник начальника Сквирського відділу Головного управління Національної поліції у Київській області Гіптенко Р.А. та дільничні офіцери поліції прозвітували про проведену роботу у місті Сквира та відповіли на запитання громади.

Міський голова В.А.Скочко розповів про створення у місті формування по охороні громадського порядку „Град”, члени якого, на добровільних засадах допомагають поліції по здійсненню патрулювання міста. Валерій Анатолійович зазначив, що влада забезпечила підлітків можливістю використання дозвілля заняттям в різноманітних гуртках та спортом. Контролюється виконання законодавства щодо заборони продажу алкогольної продукції неповнолітнім. Ефективним виявилось встановлення відеоспостереження на в’їзді у м. Сквира та місцях масових зібрань громадян. Не оминув міський голова питання освітлення вулиць, капітального ремонту доріг тощо. В.А.Скачко відповів на питання жителів міста, яких цікавило використання приладів для встановлення швидкості транспорту, запобігання незаконної вирубки лісових насаджень паркової зони Меморіалу Слави, ремонту вулиці Стаханова, ремонту приміщення Національної поліції та інші.

Перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації О.В. Славінська звернула увагу на створення острівців безпеки, облаштування європейських стоянок «таксі», необхідності термінового капітального ремонту об’їзної дороги і ряду інших важливих питань. Оксана Вікторівна наголосила, що спільними зусиллями міської ради, райдержадміністрації, районної ради і громадськості ми здатні успішно вирішити актуальні питання забезпечення законності, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян.

У ході проведення громадських слухань проведено анонімне анкетування з питань стану правопорядку та надання оцінки роботі дільничних офіцерів поліції.

 

 

Про засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій... PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 грудня 2017, 12:00

Про засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

15 грудня перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації Славінська О.В. провела засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На порядку денному розглянуто питання дотримання трудового законодавства на підприємствах, в установах та організаціях району протягом 2017 року. Також на засіданні розглянуто  питання щодо заборгованості підприємств, установ та організацій по сплаті єдиного соціального внеску, із сплати страхових внесків та відшкодування фактичних виплат на виплату та доставку пільгових пенсій. Заслухано пояснення керівників та бухгалтерів 5 підприємств щодо зауважень з питань дотримання трудового законодавства.

За результатами засідання були прийняті відповідні рішення.

 

  
У Службі зайнятості запрацювала «гаряча лінія» 0 800 50 99 66 PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 грудня 2017, 09:47

 

Сьогодні, 14 грудня, по всій Україні розпочала роботу «гаряча лінія» державної служби зайнятості. Відтепер, всі питання, стосовно реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг роботодавцям та інші консультації, можна отримати за єдиним безкоштовним номером 0 800 50 99 66.

Про це під час офіційного відкриття повідомила заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Юлія Жовтяк.

«До сьогодні у кожній області працювали відповідні місцеві телефони «гарячих ліній». Проте, була відсутня єдина централізована інформаційна служба, яка б надавала інформаційно-консультаційні послуги. Відтепер, це єдиний простий та безкоштовний номер, за яким усі бажаючі можуть зателефонувати та задати будь-які запитання. Ми почуємо кожного, адже ми щодня покращуємо свою роботу, а наші послуги стають більш доступні та якісні», – зазначила Ю. Жовтяк.

Детальніше...
  
20 позачергова сесія районної ради PDF Друк e-mail
Четвер, 14 грудня 2017, 14:24

14 грудня 2017 року у залі засідань Сквирської районної ради відбулось засідання позачергової 20 сесії районної ради. В роботі сесії взяли 21 депутат районної ради, голова Сквирської райдержадміністрації Галюк В.В., перший заступник голови райдержадміністрації Славінська О.В., помічник народного депутата України Гудзенка В.І. Веряскіна Л.В., , помічник-консультант депутата Київської обласної ради Скрипи В.І. Бондарчук К.Ф., волонтер Корпусу миру США Сісон Лариса, керівники відділів, управлінь та установ району, представники громадськості і ЗМІ. Головував на сесії голова районної ради Гриша В.В.

Перед затвердженням порядку денного голова ради привітав депутатів-іменинників з Днем народження. Також виступила волонтер Корпусу миру США Сісон Лариса, яка розповіла присутнім про місію, з якою прибула в Україну та плани роботи на 2 наступні роки, протягом яких вона перебуватиме в районі.

Депутати заслухали і затвердили питання:

1.Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 22.12.2016 № 03-11-07 „Про районний бюджет Сквирського району на 2017 рік”.

2. Про надання дозволу територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району на утримання громадянина Дубровіна С.В.

Всі питання порядку денного розглянуті депутатами районної ради та прийняті відповідні рішення.

( За матеріалами Інтернет-ресурсу Сквирської районної ради)

 

  
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС PDF Друк e-mail
Четвер, 14 грудня 2017, 13:36

Сьогодні, о 12 годині біля пам`ятника ліквідаторам аварії - міліціонерам (по вул. Слобідській, біля Сквирського районного відділу поліції Головного управління національної поліції у Київській області), розпочалися заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

З короткою промовою до присутніх звернувся голова громадської організації ліквідаторів-правоохоронців аварії на ЧАЕС Ю.П.Носінський. Юрій Петрович згадав імена міліціонерів, які загинули, борючись з неприборканим атомом і тих, хто ціною свого здоров’я зупинив катастрофу світового масштабу. До підніжжя монументу поклали квіти керівники району, міста та учасники мітингу.

Ліквідатори аварії на ЧАЕС, керівники району, міста, представники громадськості та ЗМІ колоною рушили до меморіалу загиблим пожежникам – ліквідаторам аварії на ЧАЕС по вул. Богачевського, поблизу пожежної частини Сквирського РВ ГУ МНС України в Київській області, де відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Хвилиною Мовчання учасники заходу вшанували пам'ять ліквідаторів-пожежників, які загинули при виконанні своїх обов’язків на ЧАЕС: В. Правика, В. Кібенка, В. Тищура, М. Ващука, В. Ігнатенка та М. Титенка.

Голова райдержадміністрації В.В. Галюк у своєму виступі наголосив: «У ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, що увійшла в число найбільших катастроф техногенного характеру в історії людства, брали участь люди найрізноманітніших спеціальностей – пожежники, міліціонери, лікарі, водії, будівельники, працівники торгівлі, прості робітники і колгоспники, в екстреному порядку мобілізовані радянським керівництвом на усунення наслідків аварії. Цим людям довелося гасити пожежу після вибуху, виконував роботи з дезактивації приміщень станції та забруднених територій навколо неї, організовувати евакуацію людей з небезпечної зони тощо. Учасники тих подій із жахом згадують: палало так, що плавився бетон. Але ліквідаторам не видавали жодних засобів захисту. Уламки збирали практично голіруч.

Офіційно жертвами чорнобильської аварії в 1987 назвали 2 тисячі людей. Хоча насправді її радіація зачепила мільйони. І дотепер, так ніхто і не знає всіх її згубних наслідків.

Ми всі схиляємо голови перед вашим подвигом і щиро дякуємо за те, що ви зупинили неймовірне лихо!».

Василь Васильович Галюк вручив Грамоти учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС і побажав усім ліквідаторам міцного здоров’я і благополуччя.

Грамоти і винагороди вручили голова районної ради В.В. Гриша і міський голова В.А. Скочко. Василь Васильович Гриша передав двом учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС Почесні Грамоти від народного депутата України В.І.Гудзенка.

В свою чергу, голова громадської організації «Союз.Чорнобиль.Україна» Т.М.Грищенко висловила вдячність райдержадміністрації і органам місцевого самоврядування за допомогу чорнобильцям в лікуванні, оздоровленні, пенсійному обслуговуванні тощо.

Під жалобну мелодію, учасники мітингу поклали живі квіти до пам’ятника Героям-пожежникам.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 547

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack