Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2017
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

№ 730 15 грудня 2017 року "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг" PDF Друк e-mail
Понеділок, 22 січня 2018, 13:28

 

Зареєстровано в Головному

територіальному управлінні

юстиції у Київській області

16 січня 2018 р. за № 9/1036

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про адміністративні послуги", постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року № 588 "Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг", з метою створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг, запобігання проявам корупції під час надання адміністративних послуг

1. Затвердити Регламент Центру надання адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації (додається).

2. Юридичному сектору апарату Сквирської районної державної адміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Київській області.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В. Галюк

Детальніше...
 

Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ під головуванням голови райдержадміністрації В.В.Галюка 22.01. 2018 року PDF Друк e-mail
Понеділок, 22 січня 2018, 12:44

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач: Славінська Оксана Вікторівна перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації;

2. Про стан оперативної обстановки на території району

Доповідач: Шамрай Роман Михайлович начальник Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

3. Про виконання розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 25.09.2017 № 572 «Про організацію та проведення в Сквирському районі приписки громадян України 2001 року народження до призовної дільниці в січні – березні 2018 року».

Доповідач: Волинець Юрій Петрович - військовий комісар Сквирського районного військового комісаріату

4. Про стан розрахунків за оренду земельних та майнових часток (паїв) за 2017 рік;

Доповідач:Сиворакша Микола Васильович - начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації;

Детальніше...
  
День Соборності України PDF Друк e-mail
Понеділок, 22 січня 2018, 10:19

Щороку, 22 сiчня,  український народ iз вдячністю згадує тих героїв, якi боролися за об’єднання усiх нацiонально-демократичних сил українства, хто словом i ділом намагався вiдродити незалежну Соборну Українську державу. Ідея всеукраїнської єдності формувалася ще з часiв Київської Русi, Галицько-Волинської держави, Запорізької Січі, Визвольної вiйни пiд проводом Богдана Хмельницького, Гетьманщини. Вся історія нашого народу - історія злетів і падінь саме ідеї соборності.

Сьогодні, вже в третьому  тисячолітті, ідея соборності постає з новою нагальністю й силою.

Як і далекого дев'ятнадцятого, недавнього дев'яностого, 2013-2014,так і тепер   зводиться воєдино собор людських душ. Ще ніколи День Соборності не був таким великим, вистражданим і заслуженим святом як сьогодні. Тому й зібралися на площі Героїв Небесної Сотні, біля пам’ятника Т.Г.Шевченку, що у місті Сквира, наші земляки, на мітинг, присвячений Дню Соборності України.

До присутніх звернувся голова Сквирської райдержадміністрації Василь Васильович Галюк: «99 років тому на Софійській площі у місті Києві проголосили Акт злуки Українських земель. Історичний документ став логічним завершення складного та тривалого шляху українців до єднання етносу, а відтак українці заявили про себе, як про єдину та вільну націю.

На превеликий жаль, боротьба українців за цілісність та незалежність триває й досі. Сьогодні, як ніколи раніше, виклики, що постали перед державою та кожним її громадянином, вимагають консолідації зусиль і єднання українського народу.

День Соборності України – це можливість укотре заявити на весь світ, що Українська нація – єдина, а її територія – неподільна.

У ці тяжкі для України часи згадаймо тих, хто в боротьбі за вищі ідеали поклали своє життя на жертовник свободи. Схилімо голови  перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя  за свободу та соборність України.

22 січня – це свято, в умовах якого варто нагадати, що Крим – це Україна і Донбас – це Україна, й наша держава, я впевнений, поверне захоплені країною-агресором території.»

Хвилиною Мовчання присутні вшанували усіх борців, що віддали життя за незалежність України.

Ідеями єдності і соборності українського народу були сповнені виступи голови районної ради Василя Васильовича Гриші і міського голови Валерія Анатолійовича Скачка, а благочинний району УПЦ /КП/ отець Віктор (Скакевич) висловив думку, що у єдиній Україні має бути єдина православна церква – це зробить сильнішими і народ, і державу.

До підніжжя пам’ятника Великому Кобзарю керівники району і міста поклали квіти.

Честі покласти квіти до пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні були удостоєні активісти-волонтери громадської організації «Народна рада Сквири», а Героям АТО – воїни АТО, члени громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини».

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної, незалежної, демократичної, могутньої України - надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

 

  
День Соборності України PDF Друк e-mail
Неділя, 21 січня 2018, 09:13

Українська мрія - єдність, свобода і незалежність. Основа державності, якої споконвіку намагалися позбавити цю прекрасну частину земель всі її так звані сусіди прикриваючись «високими» інтересами, час від часу набувала цілком ясні обриси. Так сталося і на початку 1918-го. У цей січневий місяць у запалі революційних змін була створена Українська Народна Республіка, відома як УНР. Більш того на тих територіях, які входили до складу колись потужної Австро-Угорської імперії, була утворена ЗУНР - Західноукраїнська Народна Республіка. Вже до кінця року, в грудні 1918-го у Фастові, з гарячим бажанням втілити українську мрію в реалії, лідерам цих двох держав вдалося підписати своєрідний поєднувальний договір. Цей договір увійшов в нашу сучасну історію як «Акт злуки» і 22-го січня 1919-го року він був публічно оприлюднений в Київській столиці на знаменитій Софійській площі.

Запрошуємо переглянути історичні матеріали за посиланнями: http://koda.gov.ua/news/do-dnya-sobornosti-ukraini-iv-universal/ та ttp://koda.gov.ua/news/istoriya-boyu-pid-krutami-u-sichni-1918-roku-t/

  
Зустріч з матерями загиблих та померлих учасників АТО PDF Друк e-mail
П'ятниця, 19 січня 2018, 14:39

19 січня 2018 року у Центрі допомоги учасникам АТО відбулася зустріч з матерями, сини, яких загинули в зоні АТО та померли після демобілізації. Ініціатива об’єднатися матерям Сквирщини, що понесли втрату, належить Лучинській Валентині Костянтинівні, а виникла після заходу, який був організований Всеукраїнським громадським об’єднанням дружин і матерів бійців учасників АТО з нагоди Дня Святого Миколая. Матері відгукнулися на цю пропозицію. Зустріч організована відділом соціальної та психологічної підтримки учасників АТО відбулася за сприянням голови Сквирської РДА Галюка В.В. та голови Сквирської районної ради Гриші В.В. проходила в атмосфері доброзичливості, теплоти та розуміння.

Час не лікує, горе пережити допомагають близькі люди, люди, які пережили горе. Змиритися з думкою, що твоєї дитини немає нереально, але реально і важливо зрозуміти, що потрібно жити далі. Як справитися матері з біллю втрати, як жити далі - питання досить складне і потребує тонкого розуміння, чутливого дотику.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 559

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack