Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2017
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Проведено навчально-виховну бесіду з учнями PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 вересня 2017, 11:24

 

19 вересня в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели навчально-виховну бесіду з учнями Горобіївського НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів-дитячий садок»

Рятувальники розповіли правила безпечної поведінки в школі, дотримання правил пожежної безпеки в побуті , небезпеку використання таких предметів, як сірники, петарди та про небезпеку вибухо-небезпечних та невідомих предметів.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області

 

 

 

До молоді Сквирського району PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 вересня 2017, 09:44

 

З 21 по 24 вересня Міністерство молоді та спорту України спільно з Кіровоградською обласною державною адміністрацією проводить Всеукраїнський табір «Розумівка - Холодний Яр. Повстанські стежки Чорного Ворона».

Метою заходу є ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, формування активної громадської позиції щодо незалежної цілісної Української держави, поглиблення знань учасників заходу про патріотизм, залучення сучасної молоді до вивчення історії України.

До участі у таборі запрошуються молодь, члени громадських організацій. Вік учасників від 15 до 21 років.

Детальна інформація за телефоном 097-683-23-95 Волошин Владислав.

 

  
П Л А Н робочих заходів щодо стабілізації криміногенної обстановки на території Буківської та Рогізнянської сільських рад на 2017 рік. PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 вересня 2017, 08:42

 

..............................................ЗАТВЕРДЖУЮ

.............................................Начальник Сквирського ВП

.............................................ГУНП в Київській області

.............................................полковник поліції

.........................................................Р.М.Шамрай

.............................................15.09. 2017 року

.......................................П Л А Н

робочих заходів щодо стабілізації криміногенної обстановки на території Буківської та Рогізнянської сільських рад на 2017 рік.

З метою стабілізації криміногенної обстановки на території Буківської та Рогізнянської сільських рад необхідно здійснити такі заходи:

Детальніше...
  
Україна – НАТО: стан та перспективи взаємовідносин PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 вересня 2017, 05:41

 

Виходячи з довгострокової цілі приєднання до загальноєвропейської системи колективної безпеки, Україна вибудовує нові підходи до забезпечення національної безпеки.

Агресія Російської Федерації проти України, незаконна анексія нею Автономної Республіки Крим, ведення проти нашої держави так званої «гібридної війни», військове втручання в східних регіонах України, постійний військовий, політичний, економічний та інформаційний тиск з боку Росії зумовлюють необхідність пошуку більш ефективних гарантій незалежності, суверенітету, безпеки і територіальної цілісності України.

На переконання Президента України П. Порошенка, єдиною у світі функціональною організацією колективної безпеки є НАТО.

Цього року Україна і НАТО відзначатимуть 20-у річницю започаткування особливого партнерства (9 липня 1997 р. підписано Хартію про особливе партнерство між Україною та Організацією Північноатлантичного договору). Упродовж двох десятиліть спільної історії саме сьогодні співробітництво між Києвом та Альянсом проходить випробування у протистоянні реальному ворогу – агресивній Росії, наголосив в. о. глави Місії України при НАТО Є. Божок.

Детальніше...
  
Уряд запропонував Проект бюджету на 2018 рік PDF Друк e-mail
Понеділок, 18 вересня 2017, 14:10

 

Видатки на безпеку і оборону зростуть до 164,9 мільярдів

В умовах фактичної війни найперший з пріоритетів - безперечне забезпечення обороноздатності держави та безпеки громадян. Тому уряд забезпечив фінансування сектору безпеки і оборони на рівні 5% ВВП. Загалом видатки на цю сферу у наступному році збільшаться майже на 15% - до 164,9 млрд грн.

Зокрема, 60 млрд грн закладено в законопроекті на забезпечення діяльності Збройних Сил України та підготовку військ, що на 22,4% більше, ніж цього року. Україна також має оновлювати технічне забезпечення армії. Тому видатки на розвиток, закупівлю і модернізацію військової техніки наступного року зростуть на 65,7% і складуть 16,4 млрд грн.

63,9 млрд грн закладено в проекті бюджету на фінансування органів МВС, охорону держкордону та ліквідацію надзвичайних ситуацій, що на

20,3% більше, ніж в бюджеті-2017.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 510

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack