Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2018
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Новини Уряду України. 17квітня 2018 року PDF Друк e-mail
Середа, 18 квітня 2018, 12:14

 

Україна має відійти від парадигми життя «від виборів до виборів», - Володимир Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає доцільним відійти від звичної для нашої країни парадигми життя «від виборів до виборів» і перейти до реалізації щомісячного плану зміцнення економіки. Про це Глава Уряду сказав в ефірі «Свободи слова» на телеканалі ICTV.

«Думаю, що треба відійти від парадигми життя «від виборів до виборів». До виборів ще рік-півтора. І треба говорити про те, що ми будемо робити щомісяця задля поліпшення життя в країні. В центрі всього має бути наша країна та проблеми людей», - сказав Глава Уряду.

Він наголосив, що бачить своїм завданням запровадження реальних змін.  «Хотів би, аби люди могли згадати, що саме мій Уряд зробив: одне-друге-третє», - зазначив Володимир Гройсман.

Він нагадав, що важливими кроками є започатковані реформи в пенсійній системі, в освіті, медицині, в регуляторній сфері.

«Нам потрібна технічна модернізація економіки. Ми - технологічно застаріла країна. Тож запроваджуємо інструменти технологічного оновлення, - сказав Прем’єр-міністр. -  Ми також маємо пришвидшити роботу економіки. А це робиться тоді, коли прийдуть інвестиції в Україну. Наша сила – в сильній економіці, здатній забезпечити достойну якість життя українців».

Детальніше...
 

Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. PDF Друк e-mail
Середа, 18 квітня 2018, 11:09

Під керівництвом голови райдержадміністрації В.В.Галюка відбулася наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач: Славінська Оксана Вікторівна перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації;

2. Про стан оперативної обстановки на території району

Доповідач: Шамрай Роман Михайлович начальник Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

3. Про хід проведення в сільськогосподарських підприємствах району комплексу весняно-польових робіт .

Доповідач: Сиворакша Микола Васильович – начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації;

4. Про заходи по відзначенню Дня Памяті та примирення.

Доповідач: Центило-Гіптенко Олеся Леонідівна- начальник відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації;

Детальніше...
  
Увага екстреній медицині в рамках реформи охорони здоров’я має бути беззаперечною, – Володимир Гройсман PDF Друк e-mail
Середа, 18 квітня 2018, 10:45

 

Увага екстреній медицині в рамках реформи охорони здоров’я має бути беззаперечною, – Володимир Гройсман

Започаткована Урядом реформа системи охорони здоров’я в Україні передбачає зміни не тільки на первинній та вторинній ланці, а й в системі екстреної медицини, яка так само заслуговує на увагу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної наради, присвяченої питанням розвитку швидкої медичної та екстреної допомоги.

«Змінюємо первинну, вторинну, третинну ланку. І тут зміни в екстреній медицині мають бути на передовій з точки зору забезпечення, організації роботи, переоснащення і підготовки фахівців, - сказав Глава Уряду. - Сьогодні нам потрібно актуалізувати проблематику, яка є, визначити, що нам потрібно змінити в системі».

Серед проблем, які потребують негайного вирішення, учасники наради назвали підготовку кадрів, забезпечення належного рівня оплати праці, а також комплектацію автомобілів швидкої допомоги. При цьому система екстреної допомоги, як наголосили фахівці, має бути сфокусована на швидкому наданні якісної допомоги. В центрі уваги завжди має бути пацієнт та його потреби, а професійність, повага та дотримання протоколу лікування – головним орієнтиром роботи парамедика.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю

Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

  
У рамках двомісячника благоустрою по всій території Сквирського району проводяться Всеукраїнська екологічна акція «Зробимо Україну чистою» та «Посади своє дерево». PDF Друк e-mail
Середа, 18 квітня 2018, 10:20

Впорядкованість – це візитна картка кожного села чи міста. Стан вуличної мережі, чистота та озеленення – це оцінка, в цілому населеного пункту.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 26.03.2018 № 155 «Про проведення в Сквирському районі двомісячника благоустрою населених пунктів» у районі з 26 березня по 25 травня 2018 року триває двомісячник благоустрою населених пунктів.

13 квітня працівники Сквирської райдержадміністрації в рамках двомісячника благоустрою здійснили роботи по прибиранню площі Героїв Небесної Сотні та прилеглої до неї території, тим самим  зробивши свій внесок у покращення санітарного стану міста Сквира.

Та завдання весняного двомісячника благоустрою не можуть бути виконані без активної участі місцевих жителів. У рамках двомісячника благоустрою по всій території України проводяться Всеукраїнська екологічна акція «Зробимо Україну чистою» та «Посади своє дерево». Тож закликаємо учнівську та студентську молодь, громадськість, всіх жителів району взяти активну участь в наведені ладу у рідному селі чи місті.

Не залишаймося байдужими до стану рідного краю!

 

  
Дайджест новин Уряд України. 16 квітня 2018 року PDF Друк e-mail
Середа, 18 квітня 2018, 09:56

Прем’єр-міністр: Розбудова Меморіалу жертв Голодомору - справа честі, духовності і шани до історії

Розбудова Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» – це справа честі, духовності і шани до історії з боку кожного громадянина. Саме тому, на часі – якнайшвидше відновлення робіт з розбудови другої черги музею, продовження історичних досліджень, а також залучення широких верств населення до справи збереження пам’яті про мільйони людей – передусім, через створення Наглядової ради музею та аудиту всіх витрат на будівництво. Про це Глава Уряду сказав під час спеціальної наради.

«Будівництво меморіалу пам’яті жертв Голодомору – справа честі. Коли ми втрачаємо близьких, ми ставимо їм пам’ятники, намагаємось увіковічнити пам'ять. А тут ми говоримо про мільйони людей, які загинули через штучний голод. У нас країна, де є прекрасні землі, де ніколи не було підстав для голоду. Ці загиблі мільйони мають бути увіковічені, ми маємо проводити дослідження, щоб відновити історичну справедливість, збудувати меморіальний комплекс», - сказав Володимир Гройсман.

Він підкреслив, що всі роботи мають бути прозорими, адже завдання - «не тільки побудувати стіни, але і наповнити їх змістом».

«І тут треба, щоб з одного боку була частка держави, з іншого боку має бути внесок кожного українця. Саме тому необхідне створення фонду будівництва, щоб залучати всіх, хто небайдужий», - запропонував Прем’єр-міністр. - Має бути створена Наглядова рада, обрано її главу, який буде викликати довіру у всіх громадян. Аудити (всіх процесів) будемо проводити буквально он-лайн, щоб всі бачили скільки коштів і на що витрачається, щоб не було затримок будівництва. Ми вже розпочали цей процес, маємо закінчити за 36 місяців, коли музей буде повністю сформований».

Довідково

У грудні минулого року Кабінет Міністрів схвалив поданий Міністерством культури ескізний проект реконструкції музею кошторисною вартістю близько 772 млн грн. За задумом архітекторів, друга черга меморіального комплексу буде «захована» у Дніпровський схил, який наразі укріплюється. Це не змінить ландшафту і збереже ідею музею – як свічки пам'яті.
У квітні Володимир Гройсман спільно з членами Уряду заклав капсулу будівництва ІІ черги Національного музею і наголосив, що відновити пам'ять невинно загиблих – наш спільний обов’язок. Глава Уряду звертав увагу, що розбудова Музею – це великий проект, який передбачає будівельні роботи, продовження досліджень, формування великої експозиції, яка розповість всьому світу про те, «що приховували десятиліттями».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 601

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack