Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2017
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 25 26
27 28 29 30      

ДЕПУТАТИ ПІДТРИМАЛИ УРЯДОВУ ІНІЦІАТИВУ ЗАХИСТУ БІЗНЕСУ ВІД «МАСКИ-ШОУ» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 17 листопада 2017, 06:20

Сьогодні, 16 листопада, Верховна Рада 312 голосами підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування» (№7275), підготовлений за ініціативи Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Законопроект входить в пакет законодавчих актів, ухвалення яких сприятиме пожвавленню ділової активності в Україні та розвитку підприємництва, що дозволить досягти показників зростання економіки на рівні 5-7%. Напередодні голосування урядові ініціативи підтримали представники ділових кіл України. Бізнес-асоціації визнали законопроект вкрай актуальним і здатним стати ефективним інструментом поліпшення умов ведення бізнесу в Україні та роботи з інвесторами.

Новий закон зупинить вал незаконних обшуків бізнесу силовиками, детально регламентує процедуру досудового розслідування і посилює відповідальність представників силових структур за порушення встановлених правил.

Детальніше...
 

25 листопада в Україні розпочинається акція "16 днів проти насильства" PDF Друк e-mail
Четвер, 16 листопада 2017, 12:10

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

Ролик розміщений за посиланням https://fex.net/#!264666489840

Щорічна акція “16 днів проти насильства” (25 листопада – 10 грудня) ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку:

25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Детальніше...
  
Комісією ГУ ДСНС України у Київській області проводиться планова перевірка виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту. PDF Друк e-mail
Середа, 15 листопада 2017, 13:13

У період з 13 по 24 листопада 2017 року комісією ГУ ДСНС України у Київській області проводиться планова перевірка виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту Сквирською районною державною адміністрацією, органами самоврядування, у тому числі створених ними: комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, їх органами управління, районною ланкою територіальної підсистеми ЄДСЦЗ, евакуаційними комісіями, підрозділами з питань цивільного захисту, спеціалізованими службами цивільного захисту, аварійно-рятувальними службами, місцевою та добровільною пожежною охороною, установами та організаціями, що залучаються до виконання заходів цивільного захисту.

 

  
Конференцію-форум спрямовано на підвищення рівня знань про місцеве самоврядування, історію, політологію та лідерство PDF Друк e-mail
Середа, 15 листопада 2017, 12:27

Київською обласною державною адміністрацією спільно з молодіжною громадською організацією «Моноліт 1044» та школою «Медіа – патріотів» 25 – 26 листопада у місті Києві буде проведено Конференцію – форум, спрямовану на підвищення знань про місцеве самоврядування, історію, політологію та лідерство, «НПА – школа лідера».

Програмою заходу передбачено лекції, дискусії, обговорення на теми: НЛП, соціології політології, державної безпеки, місцевого самоврядування.

До участі у заході запрошуються учні 10 – 11 класів, студенти ВНЗ та молоді віком до 35 років. Учасникам необхідна реєстрація за посиланням http://npa.monolit-1044.in.ua/.

Контактна особа: Микула Руслан 063 452 88 64.

 

  
Збірна команда Сквирського району прийняла активну участь у спартакіаду серед працівників аграрного сектору та переробної промисловості Київської області. PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 14 листопада 2017, 15:28

Департамент агропромислового розвитку спільно з управлінням фізичної культури і спорту провели спартакіаду серед працівників аграрного сектору та переробної промисловості Київської області, присвячену Дню працівників сільськогосподарського господарства. Змагання гостинно приймав Немішаєвський аграрний коледж у селищі Немішаєве, що в Бородянському районі.

Вболівати за колег-держслужбовців на спартакіду завітав начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації Сергій Тимофєєв, який разом з іншими почесними гостями взяв участь в урочистому відкритті змагань.

В урочистостях також взяли участь члени Оргкомітету та почесні гості: Немішаєвський селищний голова Сергій Замідра, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Руслан Владика, голова Київської обласної організації ВФСТ «Колос» Павло Соловей, директор центру «Спорт для всіх» Денис Мірзоєв, директор провідного коледжу країни Володимир Альохін та інші поважні представники Київщини.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 537

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання