Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2019
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 27 28 29 30

Виїзний профорієнтаційний захід для молоді PDF Друк e-mail
Четвер, 20 червня 2019, 14:33

20 червня 2019 троку року фахівці Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід для молоді з використанням мобільного центру професійної орієнтації в дитячому оздоровчому таборі "Росич" с.Чубинці.

Основною метою заходу є формування уявлень дітей про світ професій, важливості правильного вибору професії для людини, формувати в школярів свідомого ставлення до вибору професії, формувати готовность молоді до свідомого професійного самовизначення.

Атмосфера на заході була весела, доброзичлива. Діти отримали велике задоволення від проведеного заходу і одержали багато цікавої та корисної інформації про світ професій. Сподіваємось, що проведений захід допоможе зорієнтуватись школярам у виборі майбутньої професії.

 

 

Про засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. PDF Друк e-mail
Четвер, 20 червня 2019, 13:20

19 червня 2019 року під головуванням заступника голови Сквирської райдержадміністрації  Ірини Петрусевич було проведено  засідання тимчасової  комісії з питань погашення  заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засіданні були розглянуті такі питання:

  1. 1. Про стан заборгованості із виплат заробітної плати в районі.
  2. 2. Про стан сплати єдиного соціального внеску
  3. суб’єктами господарювання та фізичними особами- підприємцями району.

 

За підсумками засідання прийняті відповідні рішення.

Відділ з питань праці

управління соціального захисту населення райдерадміністрації

  
Відбулась позачергова тридцять четверта сесія районної ради PDF Друк e-mail
Четвер, 20 червня 2019, 12:24

20 червня 2019 року у залі засідань Сквирської районної ради відбулось засідання позачергової 34 сесії районної ради. В роботі сесії взяли участь 26 депутатів районної ради, голова Сквирської райдержадміністрації Галюк В.В., його перший заступник Славінська О.В., заступник голови райдержадміністрації Петрусевич І.О., помічник-консультант депутата Київської обласної ради Скрипи В.І. Бондарчук К.Ф., начальник відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району Гашенко О.А., директор комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради „Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Колесник-Гавронська Н.В., директор комунальної установи Сквирської районної ради „Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району Мандрига О.В., керівники відділів, управлінь райдержадміністрації та установ району, представники громадськості і ЗМІ. Головував на сесії голова районної ради Гриша В.В.

Перед затвердженням порядку денного голова ради Гриша В.В. привітав депутатів-іменинників, які відсвяткували свій день народження в міжсесійний період.

Головуючий прозвітував, що зроблено районною радою в міжсесійний період.

Сесія заслухала і прийняла рішення із наступних питань:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 № 03-29-07 „Про районний бюджет Сквирського району на 2019 рік”.

2. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради „Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” в новій редакції.

Детальніше...
  
Засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури PDF Друк e-mail
Четвер, 20 червня 2019, 08:45

19.06.2019 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Ірини Петрусевич відбулося виїзне засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

Членами комітету було проведено перевірку щодо безперешкодного доступу маломобільних груп населення до органів місцевого самоврядування, до об’єктів соціальної інфраструктури міста Сквира.

Виявлено ряд порушень, а саме кнопки виклику не працюють або не придатні для використання, відсутні пандуси або наявні пандуси не відповідають будівельним нормам.

За результатами виїзного засідання прийняті відповідні рішення.

  
Опитування роботодавців щодо задоволеності надання послуг державною службою зайнятості. PDF Друк e-mail
Середа, 19 червня 2019, 08:52

З метою покращення обслуговування населення Державна служба зайнятості (Центральний апарат) запроваджує з 18 червня по 19 серпня 2019 року опитування роботодавців щодо задоволеності надання послуг державною службою зайнятості.

Анкета для заповнення роботодавцями розміщена на головній сторінці сайту державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» www.dcz.gov.ua під активною кнопкою «Опитувальник роботодавця», а також в рубриці «Роботодавцям».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 793

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack