Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Травень 2018
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

«Здорові діти – здорова нація» PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 травня 2018, 07:31

На Сквирщині четвертий рік поспіль проходить цікавий, творчий відкритий конкурс «Здорові діти – здорова нація», організаторами якого є ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» і відділ освіти Сквирської райдержадміністрації Київської області за підтримки департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Основними завданнями Конкурсу є:

а) формування в учнівської молоді навичок здорового способу життя та здорового харчування; вміння самостійно обирати якісні продукти харчування, правильного визначати раціон харчування;

б) виявлення та розвиток в учнів творчих здібностей;

в) підвищення відповідальності учнів за власне життя і здоров’я

Цього року до нього долучилися учні не тільки Сквирського району, а й інших районів Київщини. На розгляд журі було подано 110 робіт із 25 загальноосвітніх навчальних закладів трьох районів Київської області, а саме: Києво-Святошинського, Обухівського, Сквирського.

Журі розглянуло роботи у номінаціях:

літературна творчість (казка, вірш, замітка-повідомлення до газети чи до Інтернет ресурсу, новела, есе, замальовка, байка тощо);

образотворче мистецтво (малюнок різних технік виконання, мотиваційний плакат чи фото, відеоролик, ілюстрована соціальна реклама, анімація тощо);

науково-дослідницька робота (науковий реферат, пошуково-дослідницька робота).

18 травня поточного року в актовій залі НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.» відбулось підсумкове свято, на яке завітали голова Сквирської районної державної адміністрації Галюк Василь Васильович, голова Сквирської районної ради Гриша Василь Васильович, генеральний директор ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» Дорошенко Віктор Олександрович, помічник-консультант депутата обласної ради Леоніда Петровича Глиняного Власюк Тетяна Григорівна, начальник відділу освіти Сквирської райдержадміністрації Заболотний Олександр Вікторович, директор Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості Лубківська Леся Василівна, запрошені та гості.

Детальніше...
 

Хай сонце всміхається всім дітям Європи PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 травня 2018, 07:15

 

День Європи в Україні відзначають у третю суботу кожного травня. В Україні свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, які дотримуються в ЄС.

У переддень свята, перед входом до районного Будинку культури відбувся святковий концерт на якому юні артисти нашого краю співали пісні про рідну Україну, її красу самобутність і неповторність.

 

  
Новини Уряду України 17-18 травня 2018 року PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 травня 2018, 05:57

Економічні реформи дають можливість акумулювати ресурс зростання, а не запозичень, – Володимир Гройсман

Економічні та соціальні реформи, які наразі проводить Уряд, дозволяють акумулювати ресурс економічного зростання, можливостей економіки, а не ресурс запозичень, які формують боргове навантаження на бюджет. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час виїзного засідання колегії Міністерства соціальної політики України, яке сьогодні проходить у Харкові за участі представників регіональних органів Мінсоцполітики, обласних та районних адміністрацій об’єднаних громад.

«Головний пріоритет роботи Уряду – економіка, яка має абсолютно якісні можливості для зростання. А зростання – це можливість забезпечення людей роботою, зарплатою, це змінюватиме життя в країні в багатьох сферах», - сказав Володимир Гройсман.

Він навів цифри Державної служби статистики, за якими в 1 кварталі поточного року зростання ВВП становило 3,1%.

«Цифра в 3% говорить про те, що ми починаємо відновлювати зростання. І говорячи мовою реальних цифр зростання в 3-5% означає вироблення на 471 млрд грн продукції і послуг більше, аніж в минулому році. Зростання в понад 5% - реальне і відповідає нашим можливостям. Це нові робочі місця, вищі зарплати, формування зростаючих місцевих та центрального бюджетів», - наголосив Володимир Гройсман.

Глава Уряду наголосив, що все, зароблене економікою, буде інвестовано в життя громадян. А це – оновлена система освіти та підготовки кваліфікованих кадрів для потреб ринку, модернізована система охорони здоров’я, нова інфраструктура, яка в тому числі посилює заходи безпеки, а також ефективна система соціального захисту для тих, хто цього реально потребує. Мова передусім про систему субсидій, яка наразі стає більш адресною і реформується в бік подальшої монетизації, а також систему надання соціальної допомоги різним категоріям громадян за принципом «кошти ходять за людиною» та в умовах «прозорих офісів», реально пристосованих до потреб людей.

«Ресурс, який ми акумулюємо, це ресурс не запозичень, а ресурс національної економіки, - сказав Володимир Гройсман. – Зараз перед нами стоїть багато викликів, і якісна система соціального захисту також стає глобальним питанням. Тож будь-яку потребу людини маємо пропускати через серце, і тоді у нас буде успіх в усьому».

Детальніше...
  
У селі Боденьки Вишгородського району Київської області Президент Петро Порошенко взяв участь у відкритті нового фельдшерсько-акушерського пункту. PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 травня 2018, 05:49

 

Президент Петро Порошенко взяв участь у відкритті нового фельдшерсько-акушерського пункту зі службовим житлом в селі Боденьки Вишгородського району Київської області.

Запрошуємо Вас переглянути відео про цю подію.

Відеоролик доступний для скачування за посиланням:

https://youtu.be/naEZhbcOpOU

https://fex.net/495871269294


  
Нарада з питань підготовки до Відкритого Всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україно!» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 18 травня 2018, 08:29

18 травня поточного року голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з питань підготовки до Відкритого Всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україно!».

На нараді обговорено ряд актуальних складових проведення свята, зокрема,  прийом учасників та гостей фестивалю з Донецької, Вінницької, Житомирської, Київської областей та їх харчування під час фестивалю.

Заслухано інформацію щодо сценарію проведення фести та презентацій, фотозон.

Особливу увагу приділено питанням перевезення дітей та дорослих зі Сквири до села Пустоварівка і назад, ремонту доріг та благоустрою населених пунктів.

Також проаналізовано кількість суб’єктів підприємницької діяльності, які братимуть участь у виїзній торгівлі та їх розміщення.

За результатами дано доручення відповідальним виконавцям.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 620

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack