Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2018
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

27-ма позачергова сесія районної ради. PDF Друк e-mail
Четвер, 08 листопада 2018, 09:25

В залі засідань, під керівництвом голови райради В.В.Гриші відбулася 27-ма позачергова сесія районної ради. В роботі сесії брали участь голова райдержадміністрації В.В.Галюк, перший заступник голови РДА О.В.Славінська, начальник управління фінансів РДА М.В.Ульянова, начальник управління соціального захисту населення РДА Н.А.Рогоза, начальник відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту О.Л.Центило-Гіптенко, інші зацікавлені особи та представники ЗМІ.

Депутати заслухали та прийняли відповідні рішення з наступних питань:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 02-21-07 „Про районний бюджет Сквирського району на 2018 рік”.

Доповідач: Ульянова М.В, начальник управління фінансів Сквирської райдержадміністрації.

2. Про затвердження районної Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Доповідач: Колесник-Гавронська Н.В., директор (головний лікар) комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

3. Про вихід районної ради із складу засновників Пищиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сквирської районної ради Київської області та Пищиківського дошкільного навчального закладу ясла-садок Сквирської районної ради Київської області.

Доповідач: Грищенко О.Г., заступник голови Сквирської районної ради.

 

Молоді таланти отримають підтримку держави - Президент заснував держфонд, який фінансуватиме освітні та наукові програми української молоді. PDF Друк e-mail
Середа, 07 листопада 2018, 09:40

Молоді таланти отримають підтримку держави - Президент заснував держфонд, який фінансуватиме освітні та наукові програми української молоді. Гроші виділятимуть найбільш успішним школярам, студентам і молодим науковцям. Вони зможуть витратити їх на свої наукові розробки, на навчання в престижних вишах України та світу. Обов'язкова умова - щоби результати їхньої роботи послужили розвитку України. А найбільша мета - щоби усі таланти залишалися працювати на розвиток країни, а не їхали за кордон. Про свою ініціативу Президент оголосив під час зустрічі з найкращими студентами і аспірантами країни в столичній бібліотеці Вернадського.

Детальніше за посиланням: https://dropmefiles.com/c9CTE

  
Засідання районної комісії з відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об»єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення PDF Друк e-mail
Середа, 07 листопада 2018, 07:48

Під керівництвом першого заступника голови РДА О.В.Славінської відбулося засідання районної комісії з відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення.

Комісія розглянула клопотання ПП «Агрофірма Розволожжя» щодо укладення договору оренди землі сільськогосподарського призначення на (невитребувані земельні частки (паї) загальною площею 12,74 га у кількості 3 (три) (невитребувані земельні частки (паї), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться в межах Антонівської сільської ради; клопотання ПП «Агрофірма Розволожжя» щодо укладення договору оренди землі сільськогосподарського призначення (невитребувані земельні частки (паї) загальною площею 8,9 га у кількості 2 (дві) (невитребувані земельні частки (паї), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться в межах Тхорівської сільської ради та клопотання ФОП Бондарчука Олександра Олександровича щодо продовження терміну дії договору оренди землі від 14.03.2016 року з передачі в користування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (невитребувані земельні частки (паї) у кількості 5 (п’ять) (невитребуваних земельних часток (паїв) загальною площею 24,82 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Малолисовецької сільської ради та прийняла відповідні рішення.

 

  
Засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. PDF Друк e-mail
Четвер, 08 листопада 2018, 14:11

Під керівництвом першого заступника голови РДАО.В.Славінської відбулося засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Комісія заслухала і обговорила наступні питання:

1 Про забезпечення сталого проїзду автотранспорту по дорогах загального користування Сквирського району під час погіршення погодних умов у зимовий період 2018-2019 року

(Скарбовійчук О.П., Палієнко С.І.,Бойко В.П, Дмитренко О.О., Гаврилюк О.Я. Славінська О.В.)

2. Про заходи щодо попередження пожеж, загибелі та травмування на них людей в зимовий період 2018-2019 року на території Сквирського району.

( Ворушило М.С., Палієнко С.І., Славінська О.В.)

Детальніше...
  
ЗАВДЯКИ МЕДРЕФОРМІ ЗАРПЛАТА ЛІКАРЯ «ПЕРВИНКИ» ЗРОСЛА В 2-3 РАЗИ PDF Друк e-mail
Вівторок, 06 листопада 2018, 14:00

Лікарі медзакладів, що приєднались до реформи, яка стартувала в липні поточного року, отримали суттєво більші зарплати. Особливо ті з них, що уклали декларації з оптимальною кількістю пацієнтів. Зокрема, до старту реформи лікарі первинного рівня отримували в середньому 4 000 – 6 000 грн, зараз 12 000 – 18 000 грн. Зросла зарплата і у медсестер, які працюють із такими лікарями – з 3 500 – 5 000 грн до 6 500 – 8 000 грн. Зі збільшенням кількості декларацій, підписаних лікарем із пацієнтами, його дохід зростатиме.

На сьогодні в реформу вже увійшли 623 медичних заклади - це половина закладів країни. Вони отримують фінансування за принципом «гроші за пацієнтом», переваги якого відчутні – заклади отримали від держави значно більше коштів, ніж за механізмом субвенції. І, відповідно, більше можливостей для підвищення зарплат лікарям, придбання необхідного обладнання, покращення обслуговування пацієнтів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 697

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack