Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2018
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Про призупинення навчання в закладах освіти Сквирського району PDF Друк e-mail
Субота, 03 березня 2018, 08:29

НАКАЗ

м. Сквира

02.03.2018 р. 56

Про призупинення навчання

в закладах освіти Сквирського району

На виконання рішень засідання Кризового комітету при Міненерговугілля про введення заходів щодо подолання наслідків кризової ситуації відповідно до Національного плану дій, затвердженого наказом Міненерговугілля від 02.11.2015 №687, позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №2 від 02.03.2018), наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації «Про призупинення навчання у закладах освіти області» та з метою скорочення споживання природного газу,

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити з 03.03.2018 по 07.03.2018 освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, освіти Сквирського району.

2. Керівникам закладів освіти:

2.1. провести роз'яснювальну роботу серед працівників закладів освіти, вихованців, учнів та батьківської громадськості про режим роботи закладів освіти

02-03.03.2018;

2.2. провести для дітей та учнівської молоді позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності

02-03.03.2018;

2.3. розмістити інформацію про призупинення навчання на сайтах закладів освіти

02.03.2018;

2.4. забезпечити організацію дистанційного навчання, оприлюднення домашніх завдань на сайтах закладів освіти

03-07.03.2018;

2.5. забезпечити контроль за функціонуванням інженерних споруд, мереж, комунікацій закладів освіти з метою недопущення аварійних ситуацій

до 07.03.2018;

2.6. невідкладно інформувати відділ освіти про надзвичайні та нештатні ситуації в закладах освіти

до 07.03.2018;

2.7. ужити заходів щодо зниження споживання енергоносіїв, зокрема природного газу, на період з 2 по 9 березня 2018 року.

3. Завідуючим закладами дошкільної освіти вивчити потреби батьків та в разі необхідності розглянути можливість організації в закладах дошкільної освіти за погодженням з відділом освіти роботи чергових груп на період з 03.03.2018 р. по 07.03.2018 р.

4. Директорам закладів загальної середньої освіти 03.03.2018 року за необхідності організувати роботу чергових класів у школі.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти О.В.Заболотний

 

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман поставив голові НАК "Нафтогаз України" Андрію Коболєву завдання не допустити будь-яких технічних збоїв у сфері газопостачання і знайти інші варіанти постачання газу. PDF Друк e-mail
Субота, 03 березня 2018, 07:58

 

Російський "Газпром" після програшу у Стокгольмському арбітражі вдався до шантажу, але із ситуацією вдасться впоратися, заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Його відеокоментар опубліковано у Facebook.

"Унаслідок дій "Газпрому" після програшу в Стокгольмському арбітражі Україні за контрактом 2009 року "Газпром", як завжди, вдався не до чого іншого, як до шантажу – як Європи, так і України, знизивши у системі подачі газу тиск. Це зумовлює певні технічні труднощі з підтримання тиску в самій системі. Немає нічого такого, з чим би ми не впоралися, але ми маємо пам'ятати, з ким ми маємо справу", – зазначив він.

За словами Гройсмана, він провів розмову із головою НАК "Нафтогаз України" Андрієм Коболєвим і поставив йому завдання не допустити будь-яких технічних збоїв у сфері газопостачання і знайти інші варіанти постачання газу.

Прем'єр нагадав, що Україна понад два роки не споживає російського газу.

"Розслаблятися "Нафтогазу" не потрібно було, а потрібно було продовжувати співпрацю з нашими європейськими партнерами, щоб забезпечити резервні варіанти, тому що ми знаємо, що Росія завжди вдається до шантажу, коли мова йде про Україну і взагалі вже сьогодні про світ. Тому завдання полягає в тому, щоб не допустити технічних збоїв, утримати ситуацію. Іншого варіанта просто немає", – заявив Гройсман.

За його словами, місцева влада повинна погодинно відстежувати ситуацію.

"Я вважаю, не найкращий варіант – обмежувати навчання або роботу інших закладів. До цього треба вдаватися у вкрай складних ситуаціях. Я думаю, все має бути нормально. Усі служби вже переведені в режим серйозної системної роботи в період нестабільної роботи газотранспортної системи з вини саме РФ і "Газпрому", – додав прем'єр-міністр.

28 лютого Стокгольмський арбітраж зобов'язав російський "Газпром" виплатити НАК "Нафтогаз України" $4,63 млрд за недопостачання узгоджених обсягів газу для транзиту. За підсумками двох арбітражних спорів між компаніями і з урахуванням задоволених вимог російської сторони "Газпром" повинен доплатити НАК $2,56 млрд.

Учора стало відомо, що "Газпром" отримав гроші від "Нафтогазу України" в рахунок оплати березневих постачань газу, але повернув їх НАК. У російській компанії також заявили, що не будуть постачати газ в Україну.

"Укртрансгаз" повідомив, що 1 березня тиск у транзитних магістральних газопроводах на вході в українську газотранспортну систему впав до найменшого значення у цьому році.

У межах економії споживання газу в Україні дитсадкам, школам і вишамрекомендували зупинити роботу до 6 березня включно. За словами міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, зараз дисбаланс споживання газу становить 15–20 млн м³ на добу.

Міненерго вважає, що планове газопостачання буде відновлено після 5–6 березня.

 

  
Президент П.О.Порошенко скликав нараду щодо рішення російського «Газпрому» розірвати контракти з «Нафтогазом». PDF Друк e-mail
Субота, 03 березня 2018, 07:43

Президент України Петро Порошенко заявив, що незважаючи на дії «Газпрому», який на порушення контракту значно знизив тиск природного газу на вході в українську газотранспортну систему, транзиту російського газу в Європу нічого не загрожує, а Україна в черговий раз підтвердила свій статус надійного партнера. «Ми впевнені, що договір не буде розірваний, ми впевнені, що транзиту нічого не загрожує. Україна в черговий раз чітко підтвердила свій статус як надійного постачальника. На жаль, Російська Федерація і «Газпром» ще раз продемонстрували, що як тільки настає холод - вони в черговий раз роблять спроби використовувати поставки газу як механізм політичного тиску - це не пройде», - сказав Порошенко в ефірі одного з українських телеканалів. «Україна надійний партнер, і ці події в черговий раз це підтверджують», - додав президент. Як повідомляв УНІАН, наприкінці грудня 2017 року «Нафтогаз» отримав остаточне рішення Стокгольмського арбітражу щодо постачання Україні російського газу, яким суд задовольнив основні вимоги української сторони. Зокрема, суд знизив ціну газу, який купувався у «Газпрому» в другому кварталі 2014 року, на 27,4% - до 352 дол. за 1 тис. куб. м; відхилив вимоги російської сторони відповідно до принципу «бери або плати» на суму 56 млрд дол. Оскільки не всі вимоги було задоволено, за підсумками першого рішення «Нафтогаз» залишався винним «Газпрому» близько 2 млрд дол. Читайте також Дії "Газпрому" створюють істотні ризики для транзиту газу в ЄС - "Укртрансгаз" 28 лютого «Нафтогаз» отримав остаточне рішення Стокгольмського арбітражу щодо транзиту, відповідно до якого суд зобов'язав «Газпром» виплатити «Нафтогазу» 4,63 млрд дол. За результатами розгляду двох справ «Газпром» винен українській компанії 2,56 млрд дол. У російській компанії не погодилися з рішенням арбітражу і заявили, що будуть його оскаржувати. 1 березня «Газпром» відмовився від своїх зобов'язань з постачання в березні в Україні газу і повернув «Нафтогазу» передоплату за це паливо. У Кабміні заявили, що відсутність у загальному балансі російського газу не завдасть істотної шкоди національній економіці. При цьому з метою мінімізації ризиків для роботи української ГТС уряд ввів режим економії газу впродовж декількох днів. 2 березня в «Газпромі» заявили про намір ініціювати в Стокгольмському арбітражі процедуру розірвання чинних контрактів з «Нафтогазом».

Детальніше читайте на УНІАН: https://economics.unian.ua/energetics/10028804-poroshenko-tranzitu-gazu-v-yevropu-nichogo-ne-zagrozhuye-video.html

  
Глава Уряду: Ми розширюємо свій економічний потенціал і запрошуємо латвійський бізнес інвестувати в різні сфери - від агросектору до космосу PDF Друк e-mail
Субота, 03 березня 2018, 06:49

Глава Уряду: Ми розширюємо свій економічний потенціал і запрошуємо латвійський бізнес інвестувати в різні сфери - від агросектору до космосу

Політика реформ, яку запроваджує Уряд України, дозволяє розширювати економічні можливості країни і залучати інвестиції в широкий спектр сфер – від агросектору до космічних технологій. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з діловими колами Латвії.

Глава Уряду звернув увагу, що 4 роки тому – через російську агресію Україна втратила 20% економіки та традиційні для себе ринки. Але як би не було важко, держава поступово переорієнтується на нові ринки і веде масштабну модернізацію системи державного управління та економічного регулювання.

«Сьогодні стоїмо на шляху модернізації країни. Ситуація змінюється, - сказав Володимир Гройсман. – Вісім кварталів поспіль ми маємо зростання економіки. За прогнозами отримаємо цього року 3% зростання. Але це не відповідає нашому потенціалу, можемо зростати 5 і більше відсотків на рік».

Детальніше...
  
Про складні погодні умови в Україні 3 березня 2018 року PDF Друк e-mail
П'ятниця, 02 березня 2018, 14:14

Внаслідок впливу активного циклону в Україні очікуються складні погодні умови:

у південних, східних, більшості центральних областей сильний сніг з переходом в дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь;

в Житомирській, Вінницькій, Київській, Чернігівській, Сумській областях та Карпатах сильний сніг, хуртовини;

в Україні пориви вітру 15-20 м/с;

на дорогах країни ожеледиця.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, що становитиме 2 (жовтий) рівень загрози порушення руху автотранспорту, ускладнення роботи електричних мереж, комунального господарства.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 581

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack