Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Форум по родючості ґрунтів PDF Друк e-mail
Четвер, 31 жовтня 2019, 14:36

В ТОВ «Агрофірма «Колос» відбувся форум по родючості ґрунтів, в якому брала участь виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Оксана Славінська.

На форумі розглядались питання збереження родючості грунтів в умовах інтенсивного агровикористання. Доповідач: експерт ФАО, доктор сільськогосподарських наук, завідувач кафедри Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича – Юрій Дмитрук. Про зміну парадигм управління рослинними післяжнивними рештками і відмерлою кореневою системою розповів голова  ТОВ «Трейд-Агрохім» - Леонід Ківерський, а кандидат сільськогосподарських наук, голова ТОВ «Агрофірма «Колос» - Леонід Центило виступив з доповіддю «Біологічне землеробство та управління вторинними сільськогосподарськими відходами».

Відбулася практична частина форуму.

 

Шановні мешканці Київщини! PDF Друк e-mail
Середа, 30 жовтня 2019, 10:07

Останнім часом збільшилася кількість звернень громадян щодо несвоєчасної оплати лікарняних.

Варто зазначити, що основним джерелом формування коштів Фонду соціального страхування України є страхові внески страхувальників та застрахованих осіб. Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області фінансує виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності з певним запізненням в міру отримання надходжень від єдиного соціального внеску. Відтак збільшується кількість звернень громадян як до обласного управління, так і до інших органів влади.

Проте це жодним чином не прискорює виплату належних їм коштів, тому що фінансування відбувається по черговості, відповідно до поданих заявок-розрахунків підприємствами, установами та організаціями. Але підготовка відповідей на ці звернення забирає час, увагу і кошти фонду.

Не існує механізму прискорення виплати лікарняних. Усі ваші лікарняні оплачуються виключно в порядку черговості внесення їх в єдину інформаційну базу ФСС. Будь ласка, перевіряйте в своїх комісіях (уповноважених) із соціального страхування своєчасність прийняття до оплати вашого листка непрацездатності та внесення його в заявку на оплату фондом.

Зі сподіванням на розуміння та взаємну співпрацю – управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області.

  
«Обери майбутнє» PDF Друк e-mail
Вівторок, 29 жовтня 2019, 15:12

Директор Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості Кривуша Світлана Григорівна взяла участь у відбірковому турі обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє», який пройшов 25 жовтня 2019 року у Сквирському районному центрі дитячої та юнацької творчості.

У конкурсі взяли участь 9 команд Сквирського району, а саме: команда «Teenagers» Буківського НВК, команда «Патріотичні галушки» В.Половецького НВК, команда «Мафія» Кривошиїнського НВО, команда «Кухар-екстраклас» Дулицького НВО, команда «5-й квартал» Сквирського НВО, команда «Запальнички» Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, команда «Кадри» Сквирського НВК, команда «Десяточка» Сквирського академічного ліцею, команда «Максимум» ДНЗ «Сквирське вище професійне училище».

За підсумками журі перше місце виборола команда Сквирського НВК, друге місце посіли команди Сквирського НВО та ДНЗ «Сквирське вище професійне училище», третє місце – команди Великополовецького НВК, Сквирського академічного ліцею та Кривошиїнського НВО.

Команда Дулицького НВО отримала диплом у номінації «За волю до перемоги», а команди Буківського НВК та Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – диплом у номінації «За активну участь».

Учасники продемонстрували винахідливість та кмітливість, високу виконавську майстерність, артистизм та оригінальність виконання, і як результат проведена гра подарувала і глядачам, і учасникам масу позитивних емоцій і, звичайно, довела, що вибір професії – це відповідальний крок у житті кожної молодої людини.

  
Опитування щодо проблем та перспектив розвитку промисловості Київської області PDF Друк e-mail
Вівторок, 29 жовтня 2019, 09:54

Відповідно до п. 70 Плану пріоритетних дій Уряду на 2019 рік. Затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 № 1106-р, з 04 по 05 листопада 2019 року буде проведено Другий український індустріальний тиждень, головною метою якого є стимулювання використання сучасних підходів до підвищення конкурентоспроможності вітчизняних промислових підприємств.

Просимо долучитися до опитування щодо проблем та перспектив розвитку промисловості Київської області до 31.10.2019 за наступним посиланням: https://form.gle/Te3MGcfodviUo9, результати якого будуть включені до підсумкового аналітичного звіту та представлені на щорічному форумі «Нова індустріальна політика» 4 грудня 2019 року на базі Торгово-промислової палати України за участі керівництва держави.

  
Візит активу лідерів учнівського самоврядування PDF Друк e-mail
Понеділок, 28 жовтня 2019, 14:56

До керівництва райдержадміністрації і районної ради завітали лідери учнівського самоврядування Сквирського району. Учнів радо зустріли виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська і заступник голови районної ради О.Г.Грищенко.

Оксана Вікторівна в доступній формі розповіла учням які обов’язки покладені на органи районної виконавчої влади та місцевого самоврядування. Про документообіг,  створення і реалізація районних Програм, повноваження міської і сільських рад, розробка і впровадження молодіжних заходів, зміну функцій органів влади після децентралізації, плюси об’єднаної  територіальної громади та багато іншого.

Олена Григорівна Грищенко детально зупинилась на питанні децентралізації.

Лідерів учнівського самоврядування цікавили питання благоустрою міста Сквира, що треба зробити щоб отримати ноутбук і мікрофони для ефективного  самоврядування, впровадження у районі електронного документообігу, якості якими мають володіти політики тощо.

Потім виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська і заступник голови райради О.Г.Грищенко провели для учнів невелику екскурсію по приміщенню РДА і районної ради, в ході якої керівник апарату РДА В.Л.Салтанюк розповів  лідерам учнівського самоврядування про  структуру і роботу апарату райдержадміністрації, а редактор громадсько-політичної газети «Вісник Сквирщини» К.Ф.Бондарчук про досягнення цього часопису.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 840

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack