Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2018
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Урядовий портал 05-06 липня 2018 року PDF Друк e-mail
П'ятниця, 06 липня 2018, 11:28

5 липня

Прем’єр-міністр: Питання відновлення Донбасу потребують системних рішень, кожен проект має відповідати потребам людей

Міністр Кабінету Міністрів обговорив з українськими випускниками іноземних ВНЗ реформи в сфері держуправління і управління державною власністю

Звернення Ради до ЄС щодо поглиблення співпраці – свідчення невідворотності євроінтеграції України, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Степан Кубів доручив створити робочу групу для врегулювання ситуації на туристичному ринку

Рухаємося маршрутною картою з напрацювання закону про державний нагляд, - Геннадій Зубко

Детальніше...
 

Повідомлення PDF Друк e-mail
П'ятниця, 06 липня 2018, 09:04

19 липня 2018 року в с. Селезенівка з 11-00 до 12-00 (приміщення сільського Будинку культури ) за участю керівництва райдержадміністрації, начальника Сквирського відділу Головного управління Національної поліції у Сквирському районі Київської області Шамрая Р.М., дільничного офіцера поліції, сільського голови, мешканців сіл, депутатського корпуса сільських рад, представників місцевих осередків громадських організацій, засобів масової інформації відбудуться громадські слухання з питань охорони громадського порядку.

Просимо надсилати пропозиції та повідомлення щодо проблемних питань з охорони громадського порядку відповідного населеного пункту та порядку денного громадського слухання на адресу: Сквирська райдержадміністрація, вул. Богачевського,28, м. Сквира Київської області, електронна адреса : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

  
Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сквирської райдержадміністрації. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 06 липня 2018, 07:59

Під головуванням першого заступника голови РДА О.В.Славінської відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сквирської райдержадміністрації.

Розглядались наступні питання:

1. Про розгляд проблемного питання, яке внесено в інтерактивну систему локації проблем «Увага!UA» про незаконну роботу газозаправних модулів та мобільних колонок з рідким паливом.

(Славінська О.В., Сікорська О.М., Шуляк І.М., Сінчук Л.Ф., Овчаренко О.В., Ворушило М.С. )

Заслухавши інформацію першого заступника голови райдержадміністрації Славінської Оксани Вікторівни та виступи директора ТДВ «Сквирськийвентиляторний завод» Сінчук Леоніда Федоровича та директора ПП «Катрюк» Овчаренка Олександра Володимировича про проблемне питання , яке внесено в інтерактивну систему локації проблем «Увага!UA» про роботу газозаправних модулів та мобільних колонок з рідким паливом та беручи до уваги пропозиції присутніх, комісія вирішила:

1. Інформацію з цього питання взяти до відома.

2. Директору ПП «Катрюк» в триденний термін надати голові комісії правоустановчі та дозвільні документи, акти перевірок, позовні заяви та рішення судів щодо встановлення та роботи газозаправного модуля та мобільної колонки з рідким паливом в м. Сквира по вул. Липовецька, 34.

2. Про результати проведених Сквирським РС ГУ ДСНС України в Київській області перевірок навчальних закладів.

( Дмитренко О.О., Шуляк І.М., Заболотній О.В., Ковальчук В.В., Славінська О.В.)

Заслухавши інформацію головного інспектора Сквирського РС ГУ ДСНС України в Київській області Дмитренка Олександра Олександровича про результати перевірки стану пожежної та техногенної безпеки у закладах освіти, беручи до уваги пропозиції присутніх, комісія вирішила:

Детальніше...
  
Комісія Сквирської РДА щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі та побутового обслуговування населення PDF Друк e-mail
Четвер, 05 липня 2018, 14:05

04 липня 2018 року працівники Сквирського районного сектору прийняли участь у засіданні Комісії Сквирської районної державної адміністрації щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі та побутового обслуговування населення, яке проводив начальник економічного розвитку райдержадміністрації О.П.Пилюта

На засіданні розглядалося питання стихійної торгівлі на території міста Сквира.

 

  
ІНТЕРАКТИВНА СИСТЕМА локалізації проблем здатна побороти корупцію PDF Друк e-mail
Четвер, 05 липня 2018, 09:58

Як ми вже повідомляли, на нараді із сільськими головами 23 червня ц. р. було розглянуто питання про адміністрування он-лайн платформи «UVAGA.UA», тобто активне впровадження інноваційних методів управління в галузі публічного урядування. Із червня усі органи державної та самоврядної влади в Київській області першими в Україні у своїй діяльності стали використовувати цю систему. Нагадуємо, що «UVAGA.UA» є спіль-ним продуктом Міжфракційного депутатського об’єднання «Київщина» у Верховній Раді, керівником якого є Ярослав Москаленко, та Київської облдержадміністрації на чолі з головою Олександром Горганом. За допомогою цього програмного інструмента точно локалізуються проблеми й чітко визначається конкретна посадова особа, яка відповідає за їх вирішення. У будь-який час, за будь-яких обставин кожен громадянин зі свого мобільного телефону може повідомити про актуальну проблему і дізнаватися, як вона вирішується.

В цій інтерактивній системі вже були висвітлені проблеми, що мають місце у Сквирському районі, зокрема, використання пасовищ не за призначенням; критична ямковість доріг (траса Р-18 Житомир – Ставище); зберігання непридатних до використання пестицидів та агрохімікатів на відкритих площах (територія хімскладу колишнього радгосп «Сквирський»); незаконне користування водним об’-єктом (хуторянський став м. Сквира); незаконне виготовлення і збут алкоголю (підпільний цех з виготовлення фальсифікованого спирту в с. Малі Єрчики); вулична торгівля (м. Сквира); завершення будівництва мосту через р. Сквирка в м. Сквира; незаконна робота газозаправних модулів та мобільних колонок з рідким паливом тощо.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 646

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack