Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2017
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Оголошено конкурс на розробку Дорожніх карт розвитку малого та середнього підприємництва(МСП) PDF Друк e-mail
П'ятниця, 03 березня 2017, 12:55

Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації інформує, що в рамках Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) оголошеноконкурс на розробку Дорожніх карт розвитку малого та середнього підприємництва (МСП).

Дорожня карта – документ, який складається з набору взаємопов’язаних та фіскально-відповідальних кроків (заходів), які мають чітко визначену вартість реалізації тавідповідальних осіб/організацій.

Конкурс Дорожніх карт є інструментом мобілізації усіх зацікавлених сторін на рівні регіону (влади, бізнесу та представників громадянського суспільства) задля створення сприятливихумов для ведення бізнесу та заохочення широких верств населення до відкриття власноїсправи.

Детальніше...
 

Оголошення про семінар – навчання PDF Друк e-mail
П'ятниця, 03 березня 2017, 12:47

До уваги керівників,  бухгалтерів, профспілок  підприємств, установ, організацій та фізичних осіб підприємців, які використовують найману працю!

10 березня 2017 року  об 11 год. у великій залі Сквирської районної державної адміністрації  (3 поверх)  відбудеться  семінар – навчання  щодо застосування  нового розміру мінімальної заробітної плати,  сплати  єдиного соціального внеску,  приведення розмірів ставок (тарифних розрядів) до прожиткового  мінімуму, колективно-договірного регулювання та інших питань з оплати праці.  В семінарі прийматимуть участь представники: 

Детальніше...
  
Міжнародний міжвідомчий семінар «Ефективні технології профілактики соціального сирітства». PDF Друк e-mail
П'ятниця, 03 березня 2017, 12:38

Із 25 по 29 квітня 2017 р. в місті Вільнюсі за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні відбудеться міжнародний міжвідомчий семінар «Ефективні технології профілактики соціального сирітства».

Метою семінару є виявлення й поширення передових технологій роботи з дітьми та сім’ями групи ризику з питань соціального сирітства; підвищення суспільної значимості діяльності з питань зміцнення сім’ї, захисту прав і законних інтересів дітей; підвищення мотивації фахівців даного напрямку діяльності.

До участі у семінарі запрошуються представники служб у справах дітей та спеціальних установ для дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, системи освіти і охорони здоров’я, які забезпечують профілактичну роботу з дітьми і сім’ями групи ризику з питань соціального сирітства, інші зацікавлені особи.

Детальніше...
  
Управління соціального захисту населення інформує PDF Друк e-mail
П'ятниця, 03 березня 2017, 08:59

Психологічна реабілітація для учасників АТО. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 221 учасники бойових дій та інваліди війни з числа учасників антитерористичної операції мають право отримати послуги із психологічної реабілітації. Порядок надання психологічної реабілітації учасникам АТО.

Для отримання реабілітаційних послуг отримувач або його законний представник із паспортом звертається до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації та заповнює заяву. До заяви додається: копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

  • копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення

(Під час надання копій, особа надає їх оригінали для огляду). Орган соціального захисту населення:  реєструє зазначені вище документи;

Детальніше...
  
СКВИРСЬКИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ ІНФОРМУЄ: PDF Друк e-mail
Четвер, 02 березня 2017, 13:50

Головне управління Національної поліції

у Київській області

ОГОЛОШУЄ  ВІДБІР КАНДИДАТІВ НА НАВЧАННЯ

ЗА ДЕННОЮ ФОРМОЮ ДО ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

ІЗ СПЕЦИФІЧНИМИ УМОВАМИ НАВЧАННЯ,

ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ПІДГОТОВКУ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

До вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, можуть бути зараховані громадяни України, яким станом на 31 грудня року вступу виповниться 17 років.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 438

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack