Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2017
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 25 26
27 28 29 30      

ПЛАН оперативно-профілактичних заходів щодо стабілізації криміногенної ситуації на території населених пунктів Самгородок та Шапіївка PDF Друк e-mail
Понеділок, 06 листопада 2017, 09:40

ЗАТВЕРДЖУЮ

Т.в.о.начальника Сквирського ВП

ГУНП в Київській області

майор поліції П.О.Марченко

«01» листопада 2017.............................................................

...........................................................ПЛАН

оперативно-профілактичних заходів щодо стабілізації криміногенної

ситуації на території населених пунктів Самгородок та Шапіївка.

На виконання Доручення Сквирської РДА від 31.10.2017 № 186-1 «Про організацію виконання

розпорядження КОДА №312 від 07.06.2017», з метою стабілізації криміногенної ситуації, реалізації

державної політики у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства

і держави, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку,провести оперативно-

профілактичні заходи на території вищевказаних населених пунктах:

 

№ з/п

Захід

Виконавець

Термін виконання

1

2

3

4

1.

Проаналізувати стан роботи з протидії майновій злочинності, а саме пограбувань, квартирних крадіжок, незаконних заволодінь автотранспортом та активізувати роботу з їх розкриття.

Бондар П.М.

Дяченко С.А.

До 15.11.2017

2.

Провести ревізію списків об’єктів дозвільної системи, місць зберігання зброї та боєприпасів.

Романюк О.М.

До 15.11.2017

3.

Силами нарядів ГРПП та дільничних офіцерів поліції здійснити перевірки осіб, які перебувають на обліках органів Національної поліції (раніше судимих, осіб, що перебувають під адміністративним наглядом, та осіб, які вчиняють насильство в сім’ї, власників мисливської, нарізної, гладкодульної, травматичної, газової та холодної зброї).

Гіптенко Р.А.

Дяченко С.А.

Впродовж проведення заходів

Детальніше...
 

Основні правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв. PDF Друк e-mail
Понеділок, 06 листопада 2017, 07:11

Шановні громадяни! Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області звертається до вас з проханням бути пильними та завжди пам’ятати основні правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв.

Детальніше...
  
Відзначення у районі Дня працівника соціальної сфери PDF Друк e-mail
П'ятниця, 03 листопада 2017, 14:09

У районному Будинку культури зібралися працівники соціальної сфери Сквирщини і жителі міста, щоб урочисто відзначити День працівника соціальної сфери.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації В.В.Галюк: «Діяльність працівників соціальної сфери є невід’ємною складовою ефективного забезпечення державних соціальних гарантій. Глибоке почуття відповідальності за доручену справу реалізацію громадянами свого потенціалу зобов’язує вас, працівників соціальної сфери, до активної дії у вирішенні цих складних завдань. Для людей ви і мами, і сестри милосердя, і медики… Завдяки працівникам соціальної сфери наше суспільство стає міцнішим, а держава активно рухається шляхом практичного втілення кращих європейських стандартів у соціальній сфері…».

Детальніше...
  
З Днем пацівника соціальної сфери PDF Друк e-mail
Четвер, 02 листопада 2017, 12:13

Шановні працівники та ветерани соціальної сфери Сквирщини!

Відзначення Дня працівника соціальної сфери – справедлива шана держави і подяка жителів Сквирського району за вашу працю, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла. Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних громадян, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. Низький Вам уклін за відданість обраній справі, чуйність та любов до людей. Нехай і надалі притаманна Вам працелюбність, глибоке усвідомлення важливості вашої праці надають натхнення у благородній справі служіння людям. Бажаю Вам та вашим родинам міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку і тепла, реалізації задумів, нових творчих здобутків.

Голова райдержадміністрації Василь Галюк

  
Засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації PDF Друк e-mail
П'ятниця, 03 листопада 2017, 09:14

Перший заступник голови райдержадміністрації, голова конкурсного комітету Славінська Оксана Вікторівна головувала на засіданні конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації, оголошеного у районній газеті «Вісник Сквирщини» від 29 вересня 2017 року № 37 (10862).

Голова конкурсного комітету О.В.Славінська довела до відома присутніх інформацію про те, що у районній газеті «Вісник Сквирщини» від 29 вересня 2017 року № 37 (10862) оголошено конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації, на таких об’єктах конкурсу:

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 537

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack