Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2018
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Засідання координаційної ради PDF Друк e-mail
Понеділок, 12 лютого 2018, 15:10

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації О.В. Славінської відбулось засідання координаційної ради для організації виконання Сквирської районної комплексної програми «Турбота» на 2016-2020 роки та районної комплексної Програми соціальної підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції, та членів їх сімей Сквирського району на 2017-2018 роки.

На засіданні координаційної ради для організації виконання Сквирської районної комплексної програми «Турбота» на 2016-2020 роки членами координаційної ради розглянуто 46 заяв про виділення матеріальної допомоги. За результатами розгляду заяв та пакетів документів надано одноразову матеріальну допомогу на лікування у розмірі 1000 грн. 4 особам, у розмірі 600 грн. 1 особі, 500 грн. – 9 особам, 300 грн. – 3 особам. Одну заяву повернуто на доопрацювання у зв’язку з відсутністю повного пакету документів, розгляд 2 заяв перенесено на березень 2018 року через відсутність кошторисних призначень. Також розглянуто клопотання голови Сквирська районна організація української спілки ветеранів Афганістану від 01.02.2018 року щодо надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам війни воїнам-інтернаціоналістам та сім’ям загиблих воїнів-інтернаціоналістів. Рішенням ради надано допомогу 3 сім’ям загиблих воїнів-інтернаціоналістів у розмірі по 5000 грн. кожній родині, а також 23 інвалідам війни у розмірі по 2000 грн. кожному інваліду воїну-інтернаціоналісту.

Детальніше...
 

Обговорення Програми профілактики та лікування онкологічних захворювань Сквирського району, механізму компенсації пільгового перевезення та покращення мережі пасажирських перевезень PDF Друк e-mail
Понеділок, 12 лютого 2018, 14:22

У залі райдержадміністрації відбулось розширене засідання робочої групи з обговорення Програми профілактики та лікування онкологічних захворювань Сквирського району, механізму компенсації пільгового перевезення окремих категорій громадян та інших пільг, а також вироблення пропозицій по покращенню мережі пасажирських перевезень на маршрутах приміського сполучення Сквирського району.

У засіданні взяли участь сільські голови, перевізники, головний лікар Сквирської центральної районної лікарні А.Г. Чиж, перший заступник голови райдержадміністрації О.В. Славінська, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н.А. Рогоза та її заступник Н.М. Капітанюк, начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації О.П. Пилюта. За результатами обговорень дано доручення голови райдержадміністрації відповідальним виконавцям щодо дієвої співпраці з сільськими головами з вирішення проблем вироблення механізму компенсації пільгового перевезення окремих категорій громадян та оптимізації маршрутів загального користування, віднесених до компетенції райдержадміністрації.

 

  
Відбудуться громадські слухання з питань охорони громадського порядку PDF Друк e-mail
П'ятниця, 09 лютого 2018, 14:23

 

23 лютого 2018 року у населених пунктах району за участю керівництва райдержадміністрації, начальника Сквирського відділу Головного управління Національної поліції у Сквирському районі Київської області Шамрая Р.М., дільничних офіцерів поліції, сільських голів, мешканців сіл, депутатського корпуса сільських рад, представників місцевих осередків громадських організацій, засобів масової інформації відбудуться громадські слухання з питань охорони громадського порядку :

- с. Тхорівка з 10-00 до 11-00 (приміщення школи);

- -         с. Пустоварівка з 11-00 до 12-00 (актовий зал ТОВ «Агрофірма Колос»).

Просимо надсилати пропозиції та повідомлення щодо проблемних питань з охорони громадського порядку відповідних населених пунктів та порядку денного громадських слухань на адресу: Сквирська райдержадміністрація, вул. Богачевського,28, м. Сквира Київської області, електронна адреса : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

  
Разом повернемо відчуття гідності кожному українцю, – В.Гройсман PDF Друк e-mail
П'ятниця, 09 лютого 2018, 10:01

Сьогодні під час звернення до українського парламенту Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав першочергові рішення, які необхідно ухвалити для відновлення справедливості в Україні.

«За чотири роки ми зробили водночас і багато, але точно знаю, що ми зробили мало. Ми не пройшли точки неповернення. Нам потрібно змінювати країну, зробити країну по-справжньому демократичною, по-справжньому розвинутою. Я глибоко переконаний, що люди чекають до нас не того, щоб політики за півтора-два роки до виборів починали мірятись рейтингами. Ми повинні розуміти, що до виборів у нас є шанс прийняти надважливі рішення», - заявив очільник українського Уряду. Також він назвав чіткі завдання, які необхідно спільно вирішити усім гілкам влади для розбудови справедливої, демократичної та економічно-розвиненої держави:

Антикорупційний суд

«Чи можливо збудувати сильну економіку, коли ми маємо величезний виклик – проблему корупції? Чи прийдуть до нас інвестиції? Чи зможемо ми відкрити потенціал для створення нових робочих місць, підвищення заробітних плат? Ні. Нам треба побороти корупцію, і тому нам потрібно в цьому скликанні, на цій сесії створити антикорупційний суд. І не просто його створити, а зробити так, щоби цей суд виніс перші вироки тим корупціонерам, які сплутали власну кишеню з національними інтересами»

Завершити реформу децентралізації

«Ми маємо завершити реформу децентралізації. Для цього нам потрібно провести конституційні зміни, закріпити місцеве самоврядування на всіх рівнях, починаючи від громади і закінчуючи областями».

Детальніше...
  
Стан та умови заготівлі молока в домогосподарствах Сквирського району PDF Друк e-mail
П'ятниця, 09 лютого 2018, 08:03

В зв’язку з введенням у дію з 01 липня 2018 року Державного стандарту України 3662:2015 «Молоко-сировина коров’яче. Технічні умови» та занепокоєнням виробників молочної сировини, 08.02.2018 року в Сквирській районній державній адміністрації під керівництвом начальника управління агропромислового розвитку Сквирської РДА відбулося засідання робочої групи на тему: «Стан та умови заготівлі молока в домогосподарствах Сквирського району» по вивченню цього питання і формування пропозицій з метою захисту жителів сіл району від можливих негативних наслідків впливу законодавчих нововведень.

На засіданні були присутні перший заступник голови Сквирської районної адміністрації Славінська Оксана Вікторівна, голова та заступник голови Сквирської районної ради Гриша Василь Васильович та Грищенко Олена Григорівна, голови сільських рад, районні депутати, представники молокопереробних підприємств: заступник директора закупівлі сировини ДП «Ружин - молоко» Лаба Ольга Олексіївна, начальник відділу постачання сировини ЖЛК «Україна» м. Біла Церква Єфімець Володимир Леонтійович та приймальники молока. Всього присутніх 28 чоловік.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 573

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack