Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2018
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

«Лікар для кожної сім’ї» PDF Друк e-mail
Четвер, 14 червня 2018, 09:03

Триває кампанія з підписання декларації про вибір лікарів з надання первинної медичної допомоги «Лікар для кожної сім’ї».

Пропонуємо Вашій увазі ролик «Обери свого лікаря» за посиланням: https://goo.gl/B2sryP

 

Форум бізнес- і ІТ-лідерів PDF Друк e-mail
Середа, 13 червня 2018, 06:22

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка єодним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес- події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 21 червня 2018 р.

Місце проведення: м. Київ, пр-т. Лобановського, 119, концертний майданчик Stereo Plaza. Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

На Форумі зберуться понад 2000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM- і CRM-систем.

Детальніше...
  
Конкурс для бізнесу! GIZ запрошує компанії до участі у пілотних проектах з енергоефективності! PDF Друк e-mail
Середа, 13 червня 2018, 05:53

GIZ спільно з Мінекономрозвитку та Держенергоефективності запрошує підприємства взяти участь у процесі відбору для отримання технічної підтримки з визначення та реалізації енергоефективних пілотних проектів. Загалом, для співпраці буде обрано близько 60 компаній.

Проект двосторонього технічного співробітництва «Консультування підприємств щодо енергоефективності» пропонує компаніям хлібопекарської та молочної промисловості, а також машинобудування та виробництва неметалевих будівельних матеріалів подати свої заявки про участь у пілотних проектах для забезпечення енергоефективності, зниження енергозатрат та підвищення конкурентоспроможності. Особливо вітаються заявки малих та середніх підприємств.

Пілотні проекти складатимуться з трьох етапів:

1. Детальний енергоаудит: обрані компанії на першому етапі отримають звіт із переліком економічно та технічно доцільних енергозберігаючих рішень для конкретних підприємств.

2. Розробка рентабельних проектів з енергоефективності: на основі результатів першого етапу обрані компанії отримають чіткий план впровадження енергозберігаючих та економічно доцільних заходів.

3. Підтримка у впровадженні проектів: на цьому етапі експерти GIZ надаватимуть компаніям інжинірінговий та консультативний супровід у реалізації проектів, розроблених на попередньому етапі. Фінансування заходів компанії-учасники проводитимуть за власний рахунок, завдяки банківським позикам або з інших джерел.

Детальніше...
  
Усиновлення PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 12 червня 2018, 14:09

Однією з переважних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є усиновлення. Усиновлення дітей дає особам можливість створення повної сім'ї та задоволення почуття батьківської любові і турботи, а дітям – можливість мати повноцінних батьків.

Усиновлення – це прийняття усиновлювачем у сім'ю дитини на правах дочки чи сина, здійснене на підставі рішення суду. Усиновлення дитини проводиться в її інтересах для забезпечення стабільних і гармонійних умов її життя.

Усиновлювачами можуть бути подружжя, а також, особи, які не перебувають у шлюбі, за умови, що вони є громадянами України.

Громадяни України, які бажають усиновити дитину, звертаються з письмовою заявою до служби у справах дітей та сім’ї за місцем свого проживання. До заяви додаються такі документи:

- копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу;

- довідка про заробітну плату за останні шість місяців або копія декларації про доходи за попередній календарний рік, засвідчена органами державної податкової служби;

- копія свідоцтва про шлюб, укладений в органах реєстрації актів цивільного стану, якщо заявники перебувають у шлюбі;

- висновок про стан здоров’я кожного заявника, складений за встановленою формою;

- засвідчена нотаріально письмова згода другого з подружжя на усиновлення дитини (у разі усиновлення дитини одним з подружжя), якщо інше не передбачено законодавством;

- довідка про наявність чи відсутність судимості для кожного заявника, видана органами внутрішніх справ за місцем проживання заявника;

- документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням.

Детальніше...
  
Урядовий портал 11-12 червня 2018 року PDF Друк e-mail
Вівторок, 12 червня 2018, 11:39

11 червня 2018 року

Для подальшого успіху децентралізації потрібні секторальні реформи, - Геннадій Зубко

Остап Семерак: Вперше за всі роки незалежності Уряд лібералізував сферу надрокористування

2710 кандидатів претендують на посади в територіальних управліннях ДБР

Захист чесного бізнесу – пріоритетний напрямок нашої роботи, – Глава Уряду на засіданні Комісії з виконання закону «маски-шоу стоп»

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 637

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack