Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

5 лютого з особовим складом Сквирського районного сектору та 7-ї ДПРЧ м. Сквира відбулася семінар-нарада. PDF Друк e-mail
Вівторок, 05 лютого 2019, 07:47

З метою реалізації заходів державної антикорупційної політики, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, правильного заповнення та своєчасного подання електронних декларацій, 5 лютого з особовим складом Сквирського районного сектору та 7-ї ДПРЧ м. Сквира відбулася семінар-нарада. Присутнім було доведено ключові моменти правильного заповнення декларацій, терміни подання інформації, наголошено про відповідальність за ненадання чи подання неправдивих даних. Розглянуті актуальні питання щодо дотримання фінансового контролю відповідно до Закону України «Про запобігання корупції». Також було обговорено основні помилки, які допускаються при заповненні декларацій та порядок їх усунення.

Присутні ставили свої запитання, на котрі отримали компетентні відповіді. Окрім цього, у ході наради було обговорено заходи із запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, наголошено на важливості попередження та недопущення суперечливих ситуацій.

 

Ціль парламентарів - проголосувати за закріплення курсу на вступ до ЄС і НАТО в Основному законі країни PDF Друк e-mail
Вівторок, 05 лютого 2019, 06:56

Змінити Конституцію і припинити перетворювати парламент на агітмайданчик - Верховна Рада розпочала свою роботу сьогодні з планів на майбутній тиждень. Найбільш амбітна ціль парламентарів - проголосувати за закріплення курсу на вступ до ЄС і НАТО в Основному законі країни. Голова фракції БПП Артур Герасимов заявив - голосів назбирається набагато більше, ніж необхідних 300. При цьому депутат застеріг своїх колег - країна вступила у важкий передвиборчий період, тому закликав всіх утримуватися від популізму, агітації і спекуляцій на болючих проблемах суспільства. Окрім цього, заявив - отримав сигнали з областей, що певні партії займаються незаконним збором даних громадян і намагаються їх підкуповувати. Нагадав - за підкуп виборців закон України передбачає кримінальну відповідальність.

Детальніше за посиланням:

https://fex.net/002511726283

  
Деклараційна кампанія 2019: Обов’язок декларування доходів PDF Друк e-mail
Понеділок, 04 лютого 2019, 10:57

Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що з 1 січня 2019 року розпочато компанію декларування доходів громадян, отриманих протягом 2018 році, яка триватиме до 1 травня 2019 року.

Зобов’язання щодо подання річної Декларації про майновий стан і доходи виникає у громадян у разі отримання:

• винагород та інших виплат, нарахованих (виплачених) відповідно до умов цивільно-правового договору в разі, якщо такі доходи отримані від фізичних осіб - платників єдиного податку четвертої групи;

• доходу від прийняття ним у спадщину чи дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав;

• доходу від фізичних осіб, які не мають статусу податкових агентів (наприклад, дохід від надання нерухомості в оренду фізичній особі, яка не є суб’єктом підприємницької діяльності);

Детальніше...
  
Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ. PDF Друк e-mail
Понеділок, 04 лютого 2019, 09:48

Під керівництвом голови райдержадміністрації В.В.Галюка відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ.

Були розглянуті і обговорені наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач: Салтанюк Віктор Леонідович – керівник апарату Сквирської райдержадміністрації;

2. Про стан оперативної обстановки на території району.

Доповідач: Шамрай Роман Михайлович – начальник Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

 

3 . Про стан виконання планового завдання щодо залучення громадян до укладення контракту на службу у Збройних Силах України.

Доповідач: Бабенко Володимир Сергійович - військовий комісар Сквирського районного військового комісаріату;

Детальніше...
  
Робоча нарада із керівниками структурних підрозділів гуманітарної сфери району. PDF Друк e-mail
Субота, 02 лютого 2019, 10:36

Голова райдержадміністрації В.В.Галюк провів робочу нараду із керівниками структурних підрозділів гуманітарної сфери району. В нараді брала участь заступник голови райдержадміністрації І.О.Петрусевич.

На нараді розглядались питання організації проведення заходів до Дня пам’яті воїнів-нтернаціоналістів (30-річчя виведення військ з Афганістану); підготовки відповідних матеріалів на сесію районної ради; охорони здоров’я, зокрема, відкриття амбулаторії у с. Чубинці, моніторингу захворювань на кір і встановлення об’єму необхідної вакцини для успішного проведення вакцинації окремих груп населення; організації презентації книги кандидата педагогічних наук, Заслуженого вчителя України В.І.Цимбалюка; проведення у районі спортивних змагань; підготовки до проведення Всеукраїнського фестивалю «Ми, діти твої – Україно» тощо.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 740

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack