Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Грудень 2018
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Шановні жителі Сквирського району, дорогі захисники Вітчизни! PDF Друк e-mail
Середа, 22 лютого 2012, 07:39

Надсилаю вам щирі привітання зі святом, що увінчує славу наших дідів і батьків, чоловіків і синів, які стояли і стоять на захисті рубежів країни, оберігали і оберігають спокій матері й дитини, мирне життя на землі. Спасибі вам за це!

Наш народ пережив немало. Ніколи не стерти з пам'яті сторінок Великої Вітчизняної війни, яка забрала мільйони людських сердець, загартувала волю і характер, кров'ю окропила кожен клаптик України. Ми шануємо воїнів Радянської Армії і пишаємось їх подвигом, турботливо оберігаємо старість наших визволителів і беремо з них приклад.

Вклоняюсь"афганцям" та воїнам-інтернаціоналістам, які виконували свій військовий обов'язок на території інших держав. Сьогодні надійний захист Вітчизни забезпечують Збройні Сили України, де службу несуть юнаки нашого району.

Дорогі захисники Вітчизни! Бажаю здоров'я,щастя і радості, миру і родинного тепла. Нехай над нами завжди світить зірка великих успіхів, добрих справ, процвітання та любові. Слава - вам, слава - Україні!

З повагою

Голова Сквирської
районної державної адміністрації                               Микола Горбалінський

 

Шановні жителі Сквирського району, нашої славної Київщини! PDF Друк e-mail
Вівторок, 21 лютого 2012, 14:24

Прийміть теплі привітання з нагоди 80-річчя з часу утворення Київської області! На карті України столичний регіон, що відзначається багатою історією, потужним промисловим, сільськогосподарським, культурним і духовним потенціалом, має мальовничі краєвиди і працьовитих людей, один з тих, який зумів вивести свою економіку в число лідерів у державі і впевнено закріпив ці позиції. Київщина сьогодні приваблива інвестиційно, вона відкриває свої широкі й гостинні двері для нових ідей та інновацій, є прикладом у відновленні виробництва та вихованні підростаючого покоління, надбанні та збереженні традицій, піклуванні про ветеранів війни і праці, укріпленні національного духу та зміцненні підвалин незалежності України.

Сквирський район за час існування області вписав вагому сторінку  у її загальний здобуток. Наша гордість – наші люди, які збагатили і збагачують скарбницю краю своїми працьовитими руками, розумом, мужністю і відвагою, відповідальністю і стараннями,згуртованістю і цілеспрямованістю. Спасибі вам, шановні,дорогі земляки! Нехай у ваших родинах буде завжди благополучно, радісно, щасливо. Нехай нам усім мило посміхається сонце,над головою буде мирне небо, а в душах-спокій за те, що живемо у незалежній державі Україна, на Київській землі, яку прославили наші прадіди, яку збагачуємо і ми. Здоров’я вам і процвітання ! Зі святом,з ювілеєм,Київщино!

З повагою

Голова Сквирської
районної державної адміністрації                              Микола Горбалінський
  
Робоча зустріч з ліквідаторами аварії на ЧАЕС PDF Друк e-mail
Понеділок, 20 лютого 2012, 13:46

Голова райдержадміністрації М.Д. Горбалінський провів робочу зустріч з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС, на яку прийшли близько 70 учасників ліквідації. У нараді брали участь начальник Пенсійного фонду України у Сквирському районі О.В. Непота та районний прокурор Ю.І. Шахрай.

Детальніше...
  
Засідання колегії райдержадміністрації PDF Друк e-mail
Понеділок, 20 лютого 2012, 13:14

20 лютого 2012 року під головуванням голови адміністрації М.Д. Горбалінського  та за участі начальника головного управління праці та соціального захисту населення Київської облдержадміністрації Л.О. Мартинюка, голови районної ради Б.В. Соболя, сільських голів, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, представників ЗМІ відбулось засідання  колегії районної державної адміністрації.

Детальніше...
  
Ми готові спільно вирішувати будь-які справи PDF Друк e-mail
Понеділок, 20 лютого 2012, 12:54

Історична довідка свідчить про те, що дата заснування та перейменування  села Самгородок - невідома. Існує легенда, що в час боротьби з татарами жителі укріпленого городка кілька днів самовіддано захищали це поселення, але не могли вистояти проти переважної сили татар і змушені були відступити. Покидаючи його, вони скинули головні убори, прощаючись промовили: «Тепер оставайся без жителів сам, городок». Повернувшись пізніше, застали повністю зруйноване поселення. З того часу цю місцевість стали називати Самгородок.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 Наступна > Кінець >>

Сторінка 681 з 711

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack