Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Онлайн-засідання обласного Комітету осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. PDF Друк e-mail
Субота, 02 лютого 2019, 09:30

Комітет доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при Сквирській РДА, на чолі з заступником голови райдержадміністрації І.О.Петрусевич, взяв участь у онлайн-засіданні обласного Комітету, яке проходило під керівництвом заступника голови Київської облдержадміністрації В.А.Кучера.

Райони області ділилися позитивним досвідом. Говорилось і про недоліки, зокрема, про неефективність «кнопок викликів», невідповідність пандусів технічним умовам, відсутність доступності осіб з інвалідністю до багатоповерхівок в яких вони проживають, навчальних закладів тощо.

За результатами обговорень прийняті відповідні рішення.

Наступне засідання обласного Комітету доступності планується провести в м. Тетіїв.

  
Про засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій ... PDF Друк e-mail
П'ятниця, 01 лютого 2019, 14:42

Про засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

1 лютого 2019 року голова Сквирської райдержадміністрації В.В.Галюк провів спільне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні були розглянуті такі питання:

1. Заборгованість із сплати страхових внесків та з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій.

2. Про стан сплати єдиного соціального внеску суб’єктами господарювання район

3. Про дотримання законодавства з оплати праці на підприємствах, в установах, організаціях району за інформацією управління Пенсійного фонду України в Сквирському районі, а саме щодо страхувальників, по застрахованих особах наявна ознака неповний робочий час, скорочення чисельності більше 10 %, більше 15 днів без збереження заробітної плати, застраховані особи виконують роботи за цивільно-правовими договорами, за листопад 2018р.

4. Стан дотримання мінімальної заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах Сквирського району за даними Сквирської ДПІ Білоцерківського управління ГУ ДФС в Київській області за ІІІ квартал 2018 року.

За підсумками засідання прийняті відповідні рішення.

  
Порошенко і Зеленський виходять до другого туру - одразу три соціологічні компанії опублікували нові цифри. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 01 лютого 2019, 06:55

Порошенко і Зеленський виходять до другого туру - одразу три соціологічні компанії опублікували нові цифри. За даними станом на кінець січня рейтинг очолив Володимир Зеленський. За нього віддали би свої голоси 23 відсотки опитуваних. Друге місце посідає Петро Порошенко – 16,4%. Юлія Тимошенко вперше за рік втратила лідерські позиції, і не отримала першості в жодному з макрорегіонів. За неї на сьогодні готові віддати голоси 15,7% респондентів. В першій п’ятірці - Юрій Бойко з понад дев’ятьма відсотками і Анатолій Гриценко. В нього понад вісім відсотків голосів.

Опитування провели відомі компанії - Соціс, КМІС та Центр Разумкова. В ньому взяли участь понад 11 тисяч людей з усіх областей України окрім окупованих територій.

Детальніше за посиланням: https://wetransfer.com/downloads/704eae51e5f43cd715444dab2b453d9e20190131135503/134d16feccf63091afdb898ebefdddd520190131135503/a8d48e

Джерело:

http://socis.kiev.ua/ua/2019-01

  
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ВИРОБНИЦТВІ PDF Друк e-mail
Четвер, 31 січня 2019, 14:49

31 січня 2019 року за ініціативи Сквирської районної філії Київського ОЦЗ на базі СКВИРСЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД проведено День відкритих дверей на виробництві, на який були запрошені безробітні що перебувають в даний час на обліку в центрі зайнятості.

Метою проведення заходу є надання можливості роботодавцю презентувати власне підприємство, а безробітним на власні очі ознайомитись із виробництвом, переліком продукції, яка виробляється, робочими місцями, які є на виробництві, соціальними гарантіями для працівників.

Презентуючи діяльність підприємства, директор Олександр Рибак розповів історію підприємства, асортимент хлібобулочних виробів, ознайомив з особливостями виготовлення продукції, розповів про вакансії, які є на підприємстві та вимоги до претендентів на заявлені вакансії, графік роботи підприємства.

Презентація роботодавця пройшла дуже цікаво та змістовно. Безробітні отримали вичерпні відповіді на питання та подякували роботодавцю за проведену зустріч.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 740

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack