Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2019
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Зустріч з учасниками робочої групи Міжнародної організації з міграції (МОМ) PDF Друк e-mail
Середа, 10 квітня 2019, 13:03

Керівник апарату Сквирської райдержадміністрації В.Л.Салтанюк провів зустріч з учасниками робочої групи Міжнародної організації з міграції (МОМ) Ганною Єрьоміною і Ольгою Єршовою.

У заході брали участь голова Спілки ветеранів АТО Сквиршини Олена Редюк, директор Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ірина Мошківська та начальник відділу соціальної та психологічної підтримки учасникам АТО та їх сімей Інна Бай.

Віктор Леонідович передав вітання гостям від голови Сквирської РДА В.В.Галюка та розповів про величезну роботу, яка здійснюється райдержадміністрацією з залученням Спілки ветеранів АТО і інших громадських організацій району, з метою патріотичного виховання молоді. Це не лише зустрічей учнівської молоді з ветеранами АТО, а й організація Всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україна», в якому брала участь дружина Президента України Марина Порошенко, фестивалю «Шамраївські зорі», військово-патріотичної гри «Джура» тощо.

В.Л.Салтанюк побажав плідної роботи щодо участі Сквирського району у конкурсі громад «Прямуємо разом».

 

Ускладнення пожежної обстановки у природних екосистемах PDF Друк e-mail
Вівторок, 09 квітня 2019, 14:18

За даними Українського Гідрометоцентру з кінця квітня по травень 2019 року очікується ускладнення пожежної обстановки у природних екосистемах, яке характеризується дефіцитом опадів, вищим за норму температурним режимом та формуванням тривалих періодів з високим классом пожежної небезпеки.

На сьогодні особливо гостро постає питання збільшення кількості пожеж в лісових массивах Сквирського району та міста Сквира,загоряння сміття в сміттєвих контейнерах біля житлових будинків, що суттєво погіршує умови життєдіяльності людей та викликає суспільний резонанс.

З метою запровадження превентивних заходів щодо протидій пожежам у природних екосистемах, Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області закликає дотримуватись правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів, на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок.

На превеликий жаль, громадяни не розуміють, що сааме їхня недбалість та необережність під час випалювання сухостою можуть стати причиною масштабних пожеж. Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, впершу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газопроводи та лісові насадження. Не випалюйте стерню та суху рослинність на сільськогосподарських земельних ділянках, не розводьте багаття у лісі, не створюйте смітників на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх.

Детальніше...
  
Презентація проекту ЄС/ПРООН HOUSES:2018-2020 «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» PDF Друк e-mail
Вівторок, 09 квітня 2019, 13:54

9 квітня 2019 року у залі засідань Сквирської районної ради відбулась презентація проекту ЄС/ПРООН HOUSES:2018-2020 «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень», яку представили його координатор в Київській області Сівілія Черман та консультант Олексій Веха. На презентацію були запрошені голова Сквирської районної ради В.Гриша, його заступник О.Грищенко та апарат районної ради, перший заступник голови райдержадміністрації О.Славінська, міський голова В.Скочко, його заступник С.Палієнко, секретар міської ради В.Бондар, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, мешканці багатоквартирних будинків м. Сквира.

Координатор проекту Сівілія Черман ознайомила присутніх з ключовими напрямками діяльності ПРООН в Україні та з основними завданнями проекту. Консультант з еногоефективності проекту Олексій Веха ознайомив присутніх з ключовими принципами Програми Фонду енергоефективності.

Насамкінець презентації мешканці багатоквартирних будинів м. Сквира мали змогу задати питання координатору проекту Сівілії Черман та консультанту з енергоефективності Олексію Вехі, на які отримали вичерпні відповіді. Загалом презентація відбулась у конструктивній та зацікавленій атмосфері.

(Джерело: сайт Сквирської районної ради)

  
Дорожня карта виборця PDF Друк e-mail
Понеділок, 08 квітня 2019, 14:23

  
Ключові питання спільної наради з органами місцевого самоврядування на Сквирщині PDF Друк e-mail
Понеділок, 08 квітня 2019, 13:57

Прагнення плідно співпрацювати на зростання економічного розвитку та збільшення надходжень до місцевих бюджетів - стало мотивом проведення спільних нарад з органами місцевого самоврядування регіону.

Вчора, чергова зустріч фахівців Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області з головами міської ради, районної державної адміністрації, районної ради та сільськими та селищними радами відбулася на Сквирщині.

«На сьогодні потребують значної уваги, як територіального керівництва так і податківців, два основних напрямки. По-перше, оперативне вирішення  питань, які виникають під час роботи громад, зокрема пов’язані із повнотою сплати податків. По-друге, в рамках проведення кампанії декларування доходів громадян отриманих протягом 2018 року, своєчасного формування громадянам податкових повідомлень - рішень по сплаті майнових податків, в першу чергу, земельного та на нерухомість»,- зазначив на початку зустрічі начальник Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Павло Козирєв.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 771

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack