Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2018
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

На Київщині із 28 липня розпочнеться серія тренінгових навчань із підвищення громадянської відповідальності молоді Київщини PDF Друк e-mail
Середа, 25 липня 2018, 06:54

На виконання програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 19.05.2017 № 316-14-VІІ (зі змінами), та з метою розвитку неформальної освіти на Київщині, активізації молодіжного руху з 28 липня розпочнеться Серія тренінгових навчань із підвищення громадянської відповідальності молоді Київщини.

Перше тренінгове навчання із підвищення громадянської відповідальності молоді Київщини відбудеться з 28 липня по 01 серпня 2018 року. Програмою заходу передбачено навчальний курс, орієнтований на створення освітньо-комунікаційної платформи для лідерів та активістів Київщини, отримання додаткових компетенцій та знань щодо розвитку громади та посилення її потенціалу.

Детальніше...
 

Збережемо хліб від вогню! PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 липня 2018, 13:04

Дорогі Сквиряни!

Пора жнив особливий пожежонебезпечний період. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у не справному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.

Загальновідомо, що в цей напружений час найменша необережність у поводженні з вогнем коло хлібних масивів, кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин, випалювання стерні тощо, можуть стати причиною пожежі, яка призведе до значних матеріальних втрат.

Сквирскьйкий РС ГУДСНС України у Київській області звертається із проханням виконувати основні правила пожежної безпеки!

З початку достигання хлібів необхідно цілодобово охороняти поля, а біля хлібних масивів встановити знаки про заборону паління й використання відкритого вогню.

Перед початком жнив хлібні поля в місцях прилягання їх до лісових масивів, степовій смузі, автомобільним шляхам і залізницям повинні бути обкошені і оборані захисною смугою щонайменше 4 м завширшки.

Детальніше...
  
Виїзний профорієнтаційний захід для молоді PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 липня 2018, 12:57

Одним із пріоритетних напрямків роботи фахівців Сквирського районного центру зайнятості є робота з учнівською молоддю. Мета такої роботи – інформування учнів про світ професій, ситуацію на ринку праці, допомога у професійному самовизначенні.

З цією метою 20 липня 2018 року в Дитячому оздоровчому таборі "Росич" було проведено виїзний профорієнтаційний захід для молоді з використанням мобільного профорієнтаційного центру.

В ході цього заходу учнівська молодь дізналась про важливість правильного вибору майбутньої професії, змогли зорієнтуватися з підходящим для них напрямком діяльності. Захід пройшов з використанням презентації, відеороликів про світ професій та елементами тестування.

 

  
Конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 липня 2018, 12:42

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році.Із інформацією про Конкурс 2018 року можна ознайомитися на офіційному веб- сайті Мінрегіону за посиланням:

http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/konkurs-krashhi-praktiki-mistsevogo-samovryaduvannya-u-2018-rotsi/buklet-konkurs-krashhi-praktiki-mistsevogo samovryaduvannya-u-2018-rotsi/

 

  
Збори Спілки учасників антитерористичної операції Сквирського району. PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 липня 2018, 09:42

В залі засідань райдержадміністрації відбулися збори Спілки учасників антитерористичної операції Сквирського району. У заході брали участь перший заступник голови райдержадміністрації О.В.Славінська, заступник голови районної ради О.Г.Грищенко, Мошківська І.В.- директор Центру соціальних служб; Нишиба Я.Г.- юрконсульт Центру надання допомоги учасникам АТО; Рогоза Н.А. – начальник управління соціального захисту населення РДА, Ловчинська А.В.- головний спеціаліст сектору контролю і звернень громадян РДА; Кравчук В.О – начальник служби у справах дітей РДА та Мазур Т.П. – заступник головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Хвилиною Мовчання присутні вшанували пам'ять бійців, що загинули захищаючи цілісність і незалежність України на Південному Сході.

Захиснику Вітчизни Миколі Аркадійовичу Тимофєєву урочисто було вручено медаль «Учасник антитерористичної операції».

На зборах було заслухано звітну доповідь голови Спілки О.О.Редюк, а також звіт ревізійної комісії цієї громадської організації.

Питання, що хвилювали членів Спілки учасників АТО стосувались виділення земельних ділянок, надання якісних медичних та санаторно-реабілітаційних послуг, відпочину дітей учасників АТО, працевлаштування, безкоштовного проїзду тощо. Зверталась увага на недостатню проінформованість членів Спілки та необхідність створення посади секретаря цієї громадської організації для інформування та більш тісної взаємодії з органами місцевої влади.

На всі задані питання були надані конкретні вичерпні відповіді фахівцями райдержадміністрації і районної ради, у межах їх компетенції.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 655

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack