Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2020
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Шановні працівники агропромислового комплексу! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 18 листопада 2011, 08:52

В усі часи, як повелося з діда-прадіда, нелегка хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, стверджуючи істину: якщо є врожай, то у народі панує мир і спокій.
Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо і завжди світить сонце, а в кожному домі панують злагода і достаток!

З повагою

Голова Сквирської
районної державної адміністрації                                     Микола Горбалінський

 

Нарада з приватними підприємцями PDF Друк e-mail
П'ятниця, 18 листопада 2011, 08:36

У залі засідань РДА під керівництвом голови райдержадміністрації М.Д. Горбалінського, відбулась нарада з приватними підприємцями Сквирщини, в якій брали участь заступник голови РДА О.М. Гарбуз, голова райради Б.В, Соболь, міський голова В.Г. Писаренко, начальник управління економіки РДА С.П. Лупул та начальник МДПІ у Сквирському районі Л.М. Марченко.

Детальніше...
  
Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! PDF Друк e-mail
Середа, 16 листопада 2011, 07:43

Ваша галузь – одна із найважливіших для кожної країни. Масові сучасні комунікаційні технології стали невід’ємною складовою і важливим чинником сучасного суспільного життя, одним з критеріїв його розвитку та цивілізованості. Можливості техніки, помножені на інтелект людини, розширюють сферу спілкування, забезпечують інформатизацію нашої держави.

Важко переоцінити роль теле- і радіожурналістики у формуванні громадської думки, відродженні та примноженні духовних, культурних цінностей нації, прискоренні і поглибленні державотворчих процесів. Щодня від журналістів з нетерпінням люди чекають виваженої, об’єктивної та цікавої інформації з життя України.

Висловлюю впевненість, що ваша необхідна для суспільства робота й надалі буде запорукою вагомих звершень у запровадженні передових досягнень науки і техніки у галузі зв’язку, формуванні та поширенні громадської думки засобами масової інформації.

Зичу вам доброго здоров’я, оптимізму, щастя та творчої наснаги!

З повагою

Голова Сквирської
районної державної адміністрації                                        Микола Горбалінський

  
Нарада голови райдержадміністрації PDF Друк e-mail
Понеділок, 14 листопада 2011, 14:58

14 листопада під керівництвом голови райдержаміністрації М.Д. Горбалінського відбулась нарада з керівниками підприємств, підрозділів райдержадміністрації, підрозділів центральних органів виконавчої влади,керівниками органів місцевого самоврядування у Сквирському районі.

Детальніше...
  
Розширене засідання Громадської ради PDF Друк e-mail
Понеділок, 14 листопада 2011, 07:17

11 листопада у залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове розширене засідання Громадської ради при райдержадміністрації та керівників 23 профспілкових організацій району.

Окрім членів Громадської ради та керівників профспілок в засіданні брали участь перший заступник голови райдержадміністрації О.В. Левчук та радник голови райради з соціально – політичних питань І.Б. Прокопчук. Головуюча засідання - голова ради К.Ф. Бондарчук.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 Наступна > Кінець >>

Сторінка 883 з 894

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack