Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Грудень 2018
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Нарада щодо забезпечення публічної безпеки і порядку у районі, сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення району в критичних умовах. PDF Друк e-mail
Середа, 28 листопада 2018, 09:55

27 листопада голова районної державної адміністрації В.В. Галюк провів нараду з керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації,територіальних підрозділів органів виконавчої влади в районі, підприємствам, які забезпечують життєдіяльність району підвищення готовності до дій, забезпечення публічної безпеки і порядку у районі, сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення району в критичних умовах.

У зв»язку з ускладненням зовнішньо-політичної ситуації, введенням воєнного стану на території окремих областей України, проведенням на території України ряду масових заходів, пов»язаних з блокуванням руху транспорту на автошляхах, з метою забезпечення публічної безпеки і порядку у районі, головою райдержадміністрації надано доручення відповідним службам щодо забезпечення сталої роботи об»єктів інфраструктури, безперебійного надання комунальних послуг населенню, оперативного обміну інформацією з метою оперативного реагування на випадок ускладнення ситуації.

 

Воєнний стан: що треба знати кожному? PDF Друк e-mail
Середа, 28 листопада 2018, 07:00

З 28.11 в 10 областях України запроваджується режим воєнного стану - терміном на 30 днів. У переліку - Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області. Президент включив до Указу лише кілька заходів з 24, передбачених у законі. Більшість - стосуються Збройних Сил, Нацгвардії, СБУ та МВС. Зокрема підсилюються заходи із кібербезпеки, інформаційної безпеки, контррозвідувального, антитерористичного та контрдиверсійного режимів. В режим готовності приводиться протиповітряна оборона. Проводитимуться навчальні збори з резервістами оперативного резерву. Прикордонслужба посилить охорону державного кордону та адмінмежі з Кримом.

Під час дії воєнного стану НЕ ПЛАНУЄТЬСЯ конфіскація авто, іншої власності, примусової трудової повинності, поселення військових у квартирах українців. Розширення списку обмежень може бути ВИКЛЮЧНО за умов наступу Росії. Президент підкреслив - його принципова позиція зробити ВС мінімально помітним для цивільного населення. Петро Порошенко також заявив, що підстави для запровадження ВС більш, ніж серйозні - загроза захоплення Маріуполя та Бердянська і повномасштабний наступ Росії. На відміну від 2014-2015 рр. - тоді введення особливого режиму було неможливим - стан економіки не дозволяв заблокувати інвестиції і угоду з МВФ. Під загрозою зриву опинилися б і угода про асоціацію з ЄС, і безвіз, і зона вільної торгівлі з ЄС.

  
Засідання районної комісії з питань щодо проведення інвентаризації технічного стану меліоративних фондів меліорованих земель в Сквирському районі Київської області. PDF Друк e-mail
Вівторок, 27 листопада 2018, 14:57

З метою проведення інвентаризації меліорованих земель та меліоративних систем в Сквирському районі 27 листопада 2018 року, під головування начальника управління агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації Сиворакши М.В., відбулося засідання районної комісії з питань щодо проведення інвентаризації технічного стану меліоративних фондів меліорованих земель в Сквирському районі Київської області.

Для визначення технічного стану меліоративних систем та подальшого використання меліорованих земель на території Сквирського району на засідання районної комісії були запрошені керівники сільськогосподарських підприємств, які користуються меліораваними землями ( зрошувальних земель 1638,0 га, осушувальних земель 531,0 га) та було доведено до відома власниками меліорованих земель інформацію, про виготовлення технічної документації з інвентаризації технічного стану меліоративних фондів меліорованих земель для подальшого визначення про поліпшення технічного стану або списання меліоративних фондів і переведення зрошувальних земель в богарні і осушених в немеліоровані угіддя.

  
День відкритих дверей на виробництві у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Сквирська круп’яна компанія». PDF Друк e-mail
Вівторок, 27 листопада 2018, 14:09

27 листопада 2018 року за ініціативи Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості організовано та проведено День відкритих дверей на виробництві у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Сквирська круп’яна компанія».

В Дні відкритих дверей на виробництві взяли участь 10 безробітних, 3 особи з числа зайнятого населення.

Під час проведення заходу безробітні та шукачі роботи безпосередньо спілкувалися з роботодавцем, учасників було ознайомлено з характером, умовами, специфікою роботи та основними вимогами до потенційних претендентів. В свою чергу, фахівцями Сквирської районної філії було презентовано весь спектр послуг роботодавцю для вирішення кадрових питань.

Проведення Дня відкритих дверей на виробництві є корисними заходом для роботодавців, адже служба зайнятості здійснює підбір кваліфікованих кадрів, надає можливість проходження стажування та професійного навчання на виробництві та допомагає незайнятим громадянам, які зареєстровані в центрі зайнятості знайти гідну роботу.

  
"Шановні українці, мій, і ваш, і наш спільний обов’язок – захистити Україну" - Президент України П.О.Порошенко PDF Друк e-mail
Вівторок, 27 листопада 2018, 11:30

Російські літаки, вертольоти, танки, ракетні комплекси і БТР - і все це на відстані всього лише у десятки кілометрів від українського кордону. Президент показав українцям папку із даними розвідки, в якій детально прописана загроза захоплення півдня України російськими військами. Ескалація на Азові, підкреслив Петро Порошенко - це лише початок прямої неприхованої агресії.

Петро Порошенко, Президент України: "Рушниця, що висить на стіні, має рано чи пізно вистрілити. А тут – літаки, вертольоти, танки, ракетні комплекси і БТР.

Із всіх опцій, які надає закон «Про правовий режим воєнного стану» до Указу увійшли лише ті, які стосуються головним чином різних військових заходів, які у разі вторгнення дозволять нам швидше мобілізувати всі ресурси, - людські, збройні, фінансові."

Указ не передбачає обмеження прав на свободу слова і мирні зібрання, впровадження цензури, повної або часткової мобілізації. І не скасовує президентські вибори - проект рішення про їхнє проведення Президент обіцяє передати до Парламенту в грудні. Дата першого туру залишиться такою ж - 31 березня 2019 року.

Детальніше за посиланням: https://fex.net/972651052602

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 713

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack