Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2018
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30  

З Україною в серці PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 червня 2018, 12:37

В районному Будинку культури зібралися діти учасників антитерористичної операції, діти з Донецька, вихованці РЦДЮТ та діти пришкільних таборів на концерт «З Україною в серці». У холі залу було влаштовано виставку творів талановитих підлітків із зони розмежування, де кожен відвідувач концерту мав змогу ознайомитись з малюнками різноманітної тематики.

До присутніх звернулася виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська. Оксана Вікторівна подякувала дітворі за участь у другому відкритому Всеукраїнському фестивалі «Ми – діти твої, Україно!». Після фестивалю діти мали можливість оздоровитись та відпочити у таборі «Росич-2018». Під час відпочинку, 7 червня, за сприяння голови Київської обласної державної адміністрації О.Л. Горгана, голови Сквирської районної державної адміністрації В.В. Галюка та народного депутата України Р.М. Сольвара 46 дітей із лінії розмежування Донецької області відвідали із екскурсіями місто Київ, де побували не лише у Київській облдержадміністрації, а й у Верховній Раді України та Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику. «Сподіваюсь, що час проведений у нашому краї, на все життя залишиться яскравим і світлим спогадом» - наголосила О.В.Славінська.

Оксана Вікторівна вручила Подяку райдержадміністрації шістьом колективам РДА та організаціям за проведення фестивалю і організацію дитячого відпочинку у Сквирському районі.

Відбувся концерт юних виконавців з Донеччини, дітей захисників України в АТО і вихованців РЦДЮТ.

Глядачі з захватом слухали українські пісні, дивились національні танці та показові виступи майстрів з художньої гімнастики.

 

46 дітей з табору «Росич-2018» відвідали із екскурсіями місто Київ. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 червня 2018, 09:35

7 червня за сприяння голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, голови Сквирської районної державної адміністрації Василя Галюка, народного депутата України Руслана Сольвара та за підтримки підприємців Сквирщини 46 дітей із лінії розмежування Донецької області, які приїхали для участі у ІІ Відкритому Всеукраїнському фестивалі «Ми діти твої, Україно!» та оздоровлюються і відпочивають у заміському оздоровчому таборі «Росич-2018» відвідали із екскурсіями столицю України місто Київ.

Діти побували в одній з найбільших православних святинь України – Національному Києво-Печерському

історико-культурному заповіднику, завітали до Верховної Ради України, де ознайомилися з роботоюнародних обранців, зустрілися із головою Київської обласної державної адміністрації Олександром Горганон та ознайомилися з роботою Київської обласної державної адміністрації.

 

Під час зустрічі з дітьми очільник Київської облдержадміністрації наголосив, що головною метою таких подорожей є єднання, розуміння того, що Київщина, Донеччина та інші області України – одна велика сім’я.

«Сьогодні ви приїхали не просто на екскурсію у Київ. У вас велика задача – ми всі живемо в одній країні, ми всі одна велика команда. Тому ви приїхали познайомитись з тими, хто живе на Київщині, щоб знати, що ми всі – одна велика сім’я. Щоб ви відчували, що ми живемо в прекрасній країні, а це, в першу чергу, прекрасні люди», – підкреслив Олександр Горган.

Дітям розповіли про роботу облдержадміністрації та про труднощі, які команді Київської обласної державної адміністрації, яка є частиною великої команди Президента України, вдається долати задля успіху та процвітання області, задля кращого життя її мешканців.

Після цікавих екскурсій діти відвідали МакДональдз.

  
Виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Оксана Славінська взяла участь у конференції «Кластер-дієвий механізм децентралізації заради сталого сільського розвитку» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 червня 2018, 08:42

Виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Оксана Славінська, начальник управління агропромислового розвитку Микола Сиворакша та спеціалісти управління агропромислового розвитку райдержадміністрації 6 червня в рамках ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2018» взяли участь у конференції «Кластер-дієвий механізм децентралізації заради сталого сільського розвитку», модератором якого виступив заступник директора департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Андрій Стефанович.

У конференції взяли участь представники наукових установ, вищих навчальних закладів, керівники та спеціалісти управлінь агропромислового розвитку обласної та районних державних адміністрацій, сільгосппідприємства та фермерські господарства області.

Відкрив конференцію директор департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Сергій Шупик. Про створення агротуристичних кластерів Київщини, як механізму сталого сільського розвитку доповіла Юлія Забалдіна – доцент кафедри туризму та рекреації Київського національного торгівельно-економічного університету. Сергій Мальцев – начальник відділу геопросторових даних та територіального планування ПрАТ «ЕСОММ Со» доповів про використання ГІС-технологій у просторовому плануванні і управлінні розвитком територій, потенціалу геоінформаційних систем для вирішення завдань моделювання просторого розвитку та забезпечення підтримки управління розвитком регіонів і населених пунктів, ключовим проблемним питанням на шляху застосування повного функціоналу геоінформаційних систем для цілей планування території та управління їх розвитком, особливостям навчання фахівців без відриву від виробництва основам роботи з ArcGIS, значенню локальних факторів нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, як геопросторових даних містобудівного та державного земельного кадастрів.

Детальніше...
  
Конференція з фінансування заходів з енергоефективності міст та територіальних громад Invest Energy Day PDF Друк e-mail
Четвер, 07 червня 2018, 12:17

6 червня провідний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства О.О. Савчук взяла участь у конференції з фінансування заходів з енергоефективності міст та територіальних громад Invest Energy Day, яка відбулась у Торгово-промисловій палаті України (м. Київ).

На конференції розглядалися питання побудови енергоефективного міста та громади, механізму отримання фінансування проектів з енергоефективності та альтернативної енергетики, грантової та технічної підтримки проектів.

Свої доповіді представили Сергій Савчук – голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Євген Бушма – директор ДТЕК ЕСКО, Володимир Ставнюк – голова Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, Юрій Нікітін – заступник голови Фонду державного майна України, Володимир Перегудов – старший координатор проектів «Створення енергетичних агентств в Україні» та «Енергоефективність у громадах II GIZ Україна», Андрій Каташов - технічний радних НЕФКО, Катерина Пасічник – асистент проекту ЮНІДО/ГЕФ, Родіон Морозов – директор департаменту екологічного реінжинірингу та впровадження проектів ресурсозбереження Укргазбанку, Костянтин Гура – радник голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Олег Масленніков – менеджер проектів Програми з енергоефективності, ПАУСІ, Станіслав Терлецький - керівник групи впровадження проекту UDHEEP, В’ячеслав Козак – експерт з питань децентралізації та соціальної мобілізації проекту DESPRO, Ольга Шаверіна – спеціаліст з грантових програм ЄС ADF Consulting, Олександр Ігнатенко – головний консультант проекту ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні».

  
Президент України П.О.Порошенко виступив на сесійному засіданні Верховної Ради PDF Друк e-mail
Четвер, 07 червня 2018, 11:43

Пропонуємо ознайомитись з виступом Президента

України Петра Олексійовича Порошенка.

Відеоролик доступний для скачування за посиланням:

https://fex.net/274831602010

https://dropmefiles.com/aob1u

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 637

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack