Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2019
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

№160 17 липня 2019 року "Про забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в районі у 2019 році" PDF Друк e-mail
П'ятниця, 19 липня 2019, 14:31

Про забезпечення охорони урожаю

зернових культур та грубих кормів

від пожеж в районі у 2019 році

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України "Про місцеві державні адміністрації", наказу Міністерства аграрної політики України/Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 04 грудня 2006 року № 730/770 "Про затвердження Правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексі України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 квітня 2007 року за № 313/13580, наказу Міністерства внутрішніх справ України від 30 грудня 2014 року № 1417 "Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні", зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 05 березня 2015 року № 252/26697, та з метою забезпечення збереження урожаю:

 

1. Затвердити план заходів щодо забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в районі у 2019 році (далі – План заходів), що додається.

 

2. Управлінню агропромислового розвитку Сквирської районної державної адміністрації, головам міського та сільських виконавчих комітетів, керівникам сільськогосподарських підприємств, ТОВ "Сквирський комбінат хлібопродуктів", інших господарств по виробництву сільськогосподарської продукції, Сквирському підрозділу ТОВ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК", Сквирському цеху телекомунікаційних послуг Київська обласна філія             ПАТ "Укртелеком" забезпечити у встановлені терміни виконання передбачених цим планом заходів:

 

2.1. Проведення керівниками підприємств, організацій та установ, які розташовані або здійснюють роботи поблизу хлібних масивів, інструктажів з працівниками щодо дотримання пожежної безпеки в період дозрівання і збирання зернових культур, а також роз’яснювальної роботи серед громадян, які відпочивають в дачних будинках, базах відпочинку.

 

2.2. Здійснення працівниками Сквирського підрозділу ТОВ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК", перевірок міцності підпір і кріплень на лініях електромережі, що проходить через хлібні масиви та усунення виявлених недоліків.

 

2.3. Сквирському цеху телекомунікаційних послуг Київська обласна філія ПАТ "Укртелеком" організувати установку телефонного зв’язку в сільських пожежних командах та в разі необхідності забезпечити його оперативний ремонт.

 

2.4. Проведення керівниками сільськогосподарських підприємств району заходів щодо:

1) навчання механізаторів та інших осіб, які будуть брати участь у збиранні урожаю та заготівлі грубих кормів правилам пожежної безпеки з прийняттям заліків;

2) обладнання зернозбиральних агрегатів та автотранспорту іскрогасниками, ремонту системи запалення та живлення, приведення в бойову готовність пожежної та пристосованої для пожежогасіння сільськогосподарської техніки, організації цілодобового чергування членів пожежно-сторожової охорони в пожежних депо, забезпечення місць скиртування грубих кормів цілодобовою охороною, огородженням та блискавко захистом.

 

3. Міському та сільським виконавчим комітетам, Сквирському відділу поліції ГУ національної поліції у Київській області вирішити питання про заборону:

1) встановлення палаток і розведення багать поблизу хлібних масивів;

2) руху автотранспорту, не задіяного у збиранні урожаю, по внутрішньогосподарських шляхах поблизу хлібних масивів на період настання воскової стиглості зерна і до кінця жнив.

 

4. Філії "Сквирського районного дорожнього управління" на дорогах району, які проходять вздовж полів, встановити панно та знаки пожежної безпеки.

 

5. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації забезпечити висвітлення у встановленому порядку матеріалів щодо охорони урожаю від пожеж, публікацію статей та відповідної реклами на сайтах Сквирської районної державної адміністрації, Сквирської районної ради, Сквирської міської ради та у районній газеті "Вісник Сквирщини", радіостудії "Шанс".

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації                                                          О. СЛАВІНСЬКА

Детальніше...
 

Зустріч з роботодавцем PDF Друк e-mail
П'ятниця, 19 липня 2019, 12:51

18 липня 2019 року директором Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості Світланою Кривушею, з метою налагодження партнерських стосунків з роботодавцями, ознайомлення їх з послугами, які надає служба зайнятості, виявлення поточних та перспективних потреб у кадрах, можливості створення нових або тимчасових робочих місць, проведено зустріч з генеральним директором ТОВ «Сквирське РТП» Вадимом Тибулевичем.

Вадим Тибулевич розповів про напрямки діяльності товариства,  цілі та пріоритети.

Зустріч пройшла в дружній діловій атмосфері.

  
Всвукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу «Аристократична Україна». PDF Друк e-mail
П'ятниця, 19 липня 2019, 12:42

З метою відродження національних традицій України, укріплення патріотизму та розвитку культурної дипломатії між етносами й національними меншинами, які вважають своєю батьківщиною Україну, та представниками народів, що проживають на території України,                27 липня 2019 року з 12:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу «Аристократична Україна».

Етнофешншоу пройде вже вчетверте і сприятиме пізнанню етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризації етнічного одягу у молодіжному середовищі. Під час фестивалю відбуватиметься також і ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстринь.

Участь у фестивалі та представлення власних виробів на ярмарку - безкоштовна.

 

Контактна особа від оргкомітету фестивалю: Світлана Пономар, конт. тел. 068 86 70 250,                                    e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

  
Перевірки виборчих дільниць та проводять організаційні і практичниі заходи, направлені на забезпечення пожежної та техногенної безпеки. PDF Друк e-mail
Четвер, 11 липня 2019, 15:28

У зв`язку з затвердженим Планом заходів у період передвиборчої кампанії та проведення позачергових виборів до Верховної Ради України у 2019 році, рятувальники Сквирщини здійснюють перевірки виборчих дільниць та проводять організаційні і практичниі заходи, направлені на забезпечення пожежної та техногенної безпеки.

Так, 11 липня, інспекторським складом Сквирського районного сектору було проведено перевірки об`єктів виборчих дільниць. Фахівці ДСНС оглянули електрообладнання, первинні засоби пожежогасіння, системи протипожежного захисту, куточки безпеки.

Особливу увагу інспектори звернули на стан шляхів евакуації.

Рятувальники детально розповіли присутнім про основні вимоги Правил пожежної безпеки України, що стосуються задіяних об’єктів і виборчих дільниць та навчили порядку дій у разі виникнення пожеж та інших надзвичайних подій. Також було обговорено алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних та схожих на них предметів.

 

  
Міні-ярмарок вакансій PDF Друк e-mail
Четвер, 11 липня 2019, 14:47

11 липня 2019 року в приміщенні Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій для укомплектування кадрами: структурного підрозділу ТОВ «Київхліб» Сквирського хлібзаводу за вакантними посадами пекаря, продавця продовольчих товарів, налагоджувальника устаткування виробництва харчової продукції; ТВБВ № 10026/0668 філії ГУ по м. Києву та Київській області АТ «Ощадбанка» за вакантною посадою економіста І категорії служби роздрібного бізнесу. На захід були запрошені безробітні громадяни, що перебувають в даний час на обліку в службі зайнятості.

Інспектор з кадрів Сквирського хлібозаводу Лариса Ковпак та керуюча ТВБВ № 10026/0668 АТ «Ощадбанка» Марина Поплавська мали можливість здійснити співбесіди по підбору кадрів на заявлені вакансії, поспілкувавшись особисто з потенційними працівниками. Безробітні громадяни мали змогу отримати відповіді на запитання щодо умов праці, графіків роботи, вимог роботодавців до майбутніх робітників, розміру заробітної плати, соціальними гарантіями для працівників.

Захід пройшов цікаво та змістовно. Видано п’ять направлень на працевлаштування, досягнуто домовленостей щодо тимчасових робіт в вересні.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 806

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack