Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2017
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Дорога громадо Київщини! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 24 лютого 2017, 13:08

27 лютого Київська область святкує своє 85-ти річчя. Однак історія Київщини сягає в  IX століття в державу Київська Русь.

Київщина - це і є та Давня Свята Русь. Тут б'ється серце України, живе душа України, яку не змогли знищити тоталітарні режими.

Саме на Київщині визрівала і кувалася національна ідентичність українського народу.

Сьогодні Київська область - це регіон з розвиненою економікою, потужним інтелектуальним ресурсом, сучасними технологіями, розвиненою аграрною галуззю та численними промисловими центрами.

Але без сумніву, головним багатством нашої області є люди - щирі, працелюбні, талановиті та патріотичні.

Нам є чим пишатись, і ми маємо всі підстави для того, щоб з впевненістю дивитись в майбутнє.

Шановні друзі, прийміть щирі вітання з нагоди 85-ти річчя Київської області!

Нехай процвітає наша рідна земля!

Голова Київської обласної державної адміністрації

Олександр Горган

 

5 міфів про госпітальні округи PDF Друк e-mail
П'ятниця, 24 лютого 2017, 10:16

Уряд розпочав реформу в сфері охорони здоров’я, одним з елементів якої є формування госпітальних округів. Процес їх створення тільки стартував, але вже обріс різними міфами, які нерідко використовуються на місцевому рівні для збурення суспільства. Спростовуємо п’ять найбільш поширених міфів.

 

Міф1. Госпітальні округи формує міністерство охорони здоров’я

Географічні межі округу пропонує МІСЦЕВА ВЛАДА, уряд їх тільки затверджує. Госпітальні округи створюються для впорядкування мережі медзакладів, які надають людям спеціалізовану медичну допомогу. В кожному госпітальному окрузі буде принаймні одна лікарня інтенсивного лікування, оснащена всім необхідним обладнанням, щоб надавати спеціалізовану медичну допомогу цілодобово. Відстань до цієї лікарні має бути такою, щоб людина змогла доїхати туди максимум за годину. Також госпітальний округ має охоплювати принаймні 120 тисяч населення. І це єдині вимоги, які висуває МОЗ до формування госпітальних округів. Всі інші питання вирішують громади: якою має бути мережа медичних закладів в госпітальному окрузі, які лікарні варто перепрофілювати, а які медзаклади додатково створити, як пацієнти зможуть до них доїхати, які дороги для цього потрібно відремонтувати чи побудувати. Центральна влада в цей процес не втручається.

Детальніше...
  
13- та сесія Сквирської районної ради PDF Друк e-mail
Четвер, 23 лютого 2017, 15:31

У залі райдержадміністрації відбулось засідання 13 сесії районної ради, в роботі якого, окрім депутатів, брали участь: голова райдержадміністрації В.В.Галюк, перший заступник голова райдержадміністрації О.В. Славінська, помічник-консультант народного депутата України Руслана Сольвара Л.В.Бурдик, помічник - консультант народного депутата України Віталія Гудзенка Л. В. Веряскіна, помічник - консультант депутат Київської обласної ради Леоніда Глиняного Т.Г. Власюк, помічник - консультант депутута Київської обласної ради Василя Скрипи К.Ф. Бондарчук, керівники підприємств, голови сільських рад, керівники відділів, управлінь та установ району, представники громадськості і ЗМІ.

Вів сесійне засідання голова районної ради Василь Васильович Гриша.

Хвилиною Мовчання депутати вшанували пам'ять загиблих бійців Сквирщини у зоні у зоні АТО.

Про підсумки виконання Програми соціально-економічного  та культурного розвитку Сквирського району на 2016 рік прозвітував голова Сквирської райдержадміністрації В.В. Галюк. Василь Васильович зокрема сказав:

Детальніше...
  
Про створення Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді при Сквирській районній державній адміністрації PDF Друк e-mail
Четвер, 23 лютого 2017, 09:12

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

17 лютого 2017 року                                                                                                         №84

Про створення Координаційної ради

з питань національно-патріотичного

виховання дітей та молоді при

Сквирській  районній

державній адміністрації

 

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  Указу   Президента   України   від   13   жовтня   2015   року №580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на                       2016 – 2020 роки», розпорядження Київської обласної державної адміністрації                  від 22 березня 2016 року «Про затвердження плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2016 рік» та з метою виховання громадянина – патріота України, утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України як з історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією, а також визначення ефективних механізмів системної взаємодії органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства у питаннях національно-патріотичного виховання:

Детальніше...
  
Семінар - нарада з питань організації заходів цивільного захисту PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 
Середа, 22 лютого 2017, 14:48

22 лютого Сквирським РС проведено семінар-нараду за участю представників ГУ ДСНС у Київській області та голови Сквирської райдержадміністрації Василя Васильовича Галюка.

На заході було обговорено питання організації заходів цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та реагування на надзвичайні ситуації, визначено та спланувано заходи цивільного захисту на 2017 рік, керуючись нормативними актами.

У своєму виступі голова райдержадміністрції В.В. Галюк зазначив:

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 438

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack