Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2018
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Успіх запровадженої Урядом медичної реформи стане успіхом для громадян, – Володимир Гройсман PDF Друк e-mail
Понеділок, 02 квітня 2018, 11:36

Успіх запровадженої Урядом України реформи медицини стане загальним успіхом для громадян, які по факту отримають якісну послугу, а лікарі – якісні умови праці та гідну зарплату. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він підкреслив, що ситуація в медицині потребує змін, оскільки десятиліттями в цій сфері йшла «боротьба за грошові потоки, а не за якість послуги». «І я теж втрачав близьких людей через неспроможність нашої медицини, нездатність врятувати життя. І це біль для багатьох з нас йде крізь життя, - сказав Володимир Гройсман. – Тож нам треба змінити ситуацію і ми її змінимо».

Глава Уряду наголосив, що цей процес потребуватиме часу. І навіть розвинуті держави світу проводять такі реформи десятиліттями. «За 3-5 років ми ситуацію змінимо. Вона вже в наступному році стане іншою. Ми все, що потрібно, будемо платили за послугу. Для людей все буде безкоштовно! Але кожен заклад має знати, що має прийняти пацієнта якісно, дати йому нормальну послугу, - сказав Володимир Гройсман. - Одразу все не відбудеться. Але зараз ми запроваджуємо систему, коли «кошти ходять за пацієнтом». Саме ви (громадяни) будете показувати, куди заплатити кошти за послугу. І це нісенітниці, що хтось з пацієнтів буде платити. Хочу звернутися до політиків і людей: реформа цього (оплати послуги пацієнтом) не передбачає. Ми будемо платити за пацієнта і за увагу до громадян».

Прем’єр-міністр наголосив, що в процесі змін можливі дискомфорт і непорозуміння. Але все можна вирішити. «Ми будуємо кардіоцентри, започаткували програму «Доступні ліки» - сьогодні мільйони українців отримують ліки безкоштовно. Ми створюємо інфраструктуру і маємо запровадити нову систему в ній, - сказав Володимир Гройсман. - При цьому відповідальність – це головний аспект впровадження змін».

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю

Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

 

МОНЕТИЗАЦІЯ ПІЛЬГ НА ПРОЇЗД – МЕРИ МІСТ ВИРІШУВАТИМУТЬ ЧИ ДАВАТИ ГРОШІ ЧИ ЗАЛИШИТИ ВСЕ ЯК Є PDF Друк e-mail
Понеділок, 02 квітня 2018, 11:28

На гарячу лінію Кабінету Міністрів України «15-45» надходили непоодинокі скарги про те, що пільговикам - чорнобильцям, учасникам бойових дій, дітям з багатодітних сімей, ветеранам військової служби, особам з інвалідністю тощо - відмовляють у безкоштовному проїзді в громадському транспорті. З іншого боку частими були нарікання перевізників, які заявляли про свої фінансові втрати, бо за щось потрібно ремонтувати транспортні засоби та підтримувати їх у належному стані.

Уряд нещодавно прийняв збалансоване рішення, затвердивши Порядок монетизації пільг на проїзд та рекомендувавши органам місцевого самоврядування змінити філософію як у відношенні до пільговиків, так і до перевізників. Люди повинні отримувати гроші на руки і самостійно оплачувати проїзд у тому чи іншому громадському транспорті на міських, приміських та міжміських маршрутах.

Детальніше...
  
За останні роки ми заклали фундамент багатьох позитивних змін, - Володимир Гройсман PDF Друк e-mail
Понеділок, 02 квітня 2018, 05:19

За останні роки ми заклали фундамент багатьох позитивних змін, - Володимир Гройсман

За останні два роки Уряд заклав фундамент багатьох змін, які сприятимуть підвищенню соціальних стандартів і позитивно відобразяться на житті громадян України. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Нам вдалося сформувати реальний план і розпочати капітальний ремонт країни в багатьох сферах, - сказав Володимир Гройсман. - Ми будуємо дороги. Процес пішов, і треба його підтримувати. Ми почали процес підвищення мінімальних зарплат, заклали зміни у пенсійній системі. Ми почали зміни в медицині – складні й непрості. В освіті ми взяли на себе завдання підвищити повагу до вчителя».

У цьому контексті Глава Уряду також згадав програму підвищення видобутку газу та ухвалення важливих дерегуляційних рішень. «Головне не сходити з цієї дороги. Ми заклали початок багатьох позитивних процесів, які відобразяться на якості життя громадян», - сказав Прем’єр-міністр.

Глава Уряду закликав власників громадських закладів співпрацювати з ДСНС в питаннях забезпечення безпеки громадян

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав власників громадських закладів співпрацювати з Державною службою з надзвичайних ситуацій в рамках запровадженої рішенням Уряду кампанії з перевірки виконання вимог громадської безпеки. Про це Глава Уряду сказав в ефірі одного з телеканалів.

«До мене доноситься інформація, що певні мережі не допускають контролерів. Хочу, щоб всі почули: не грайтеся з безпекою людей. Краще пройти перевірку добровільно, ніж чинити опір», - сказав Володимир Гройсман.

При цьому він вкотре нагадав, що перевірки  - це не спроба тиснути на бізнес. Це інструмент ліквідації загроз здоров’ю та життю людей.

«До бізнесу треба ставитися з пошаною. Якщо є проблеми - виявляти їх, давати час на те, щоб швидко ліквідувати. Нам потрібні не штрафи. Нам потрібна безпека. Я не хочу створювати умови тиску, мене цікавить ліквідація будь-яких загроз безпеці громадян. Але якщо хтось ігноруватиме наші вимоги – будемо жорстко реагувати», - зазначив Глава Уряду.

Детальніше...
  
Інформація Уряду України. 30 березня 2018 PDF Друк e-mail
Субота, 31 березня 2018, 09:16

Геннадій Зубко: Лише 10% існуючих споруд цивільного захисту повністю готові до експлуатації за призначенням

Сьогодні ми – і Україна і весь світ - живемо у такий час, коли маємо загрози природного, техногенного характеру, а також пов’язані з російською агресією, провокаціями, ризиками терористичних актів. Тому, в зоні особливої уваги має бути інфраструктура захисних споруд цивільного захисту. Про це ми не говорили досить тривалий час, але сьогодні ми мусимо піднімати це питання. Адже мова – про безпеку наших громадян!

Про це на засіданні оперативного штабу ДСНС заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Сьогодні лише 10% існуючих споруд цивільного захисту повністю готові до експлуатації за призначенням, 60 % «частково готові» і 30% взагалі не готові. Це вкрай незадовільна ситуація! В умовах фінансової децентралізації, органи місцевого самоврядування, які мають на балансі споруди цивільного захисту, повинні спільно з територіальними підрозділами ДСНС, представниками ОДА і відповідальними службами ще раз перевірити їх стан і виконати всі завдання, що стосуються безпеки громадян», - наголосив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр підкреслив, що забезпечення безпеки людей та громад – це найбільший пріоритет, особливо в умовах російської агресії.

«Ми ухвалюємо План дій – як на рівні центральної влади, так і на рівні влади на місцях, які мають змінити ситуацію. Населення повинно мати доступ до всіх цивільних споруд і стовідсотково бути захищене від загроз техногенного характеру. Тому, завдання для органів місцевого самоврядування і ОДА провести повну інвентаризацію, створити карту мережі всіх захисних цивільних споруд і оприлюднити на офіційних сторінках відповідальних органів», - наголосив Геннадій Зубко.

Детальніше...
  
Засідання колегії райдержадміністрації. PDF Друк e-mail
Субота, 31 березня 2018, 08:26

Під керівництвом голови РДА В.В.Галюка відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

Заслуховувались і обговорювались наступні питання:

1. Про розроблення детального плану території полігону твердих побутових відходів та про проведення його реконструкції на території Сквирської міської ради

Доповідач: Гаврилюк Ольга Яківна, завідувач сектору містобудування та архітектури Сквирської райдержадміністрації;

Співдоповідач: Ворушило Микола Степанович, начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства;

2. Про хід виконання розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 28.02.2018 «Про організацію та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань у квітні-травні 2018 року»

Доповідач: Березовський Олександр Олександрович, заступник військового комісара Сквирського районного військового комісаріату;

3. Про підсумки проведення командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту Сквирської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області (22 – 23.03.2018 ).

Доповідач: Шуляк Ігор Миколайович, начальник Сквирського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області

4. Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей Сквирського району у 2018 році

Доповідач: Кравчук Валентина Олексіївна, начальник служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації;

5. Про впровадження медичної реформи у медичних закладах району, формування спроможної мережі надання первинної медичної допомоги, план створення спроможної мережі первинної медичної допомоги

Доповідач: Колесник-Гавронська Наталія Володимирівна, головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

6. Про стан пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської райдержадміністрації

Доповідач: Суслова Оксана Володимирівна, головний спеціаліст відділу економічного розвитку райдержадміністрації

 

Після обговорення доповідей колегія райдержадміністрації внесла відповідні пропозиції.


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 600

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack