Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2017
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30
31            

Закон України «Про енергетичну ефективність будівель»підписано Президентом України PDF Друк e-mail
Понеділок, 24 липня 2017, 11:21

20 липня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про енергетичну ефективність будівель».

«Цей Закон стане основою державної політики щодо скорочення енергоспоживання у будівлях та залучення інвестицій у цю сферу. Саме сектор будівель – один з найбільш енергоємних в Україні», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та нагадав, що Закон розроблено у тісній співпраці з Агентством на виконання 31-ої Директиви ЄС про енергетичну ефективність будівель.

Враховуючи досвід європейських країн, Законом визначеноосновні заходи із підвищення енергетичної ефективності будівель та, що важливо, інструменти їх фінансування. Також планується реалізація національних планів збільшення кількості будівель з близьким до нульового споживанням енергії.

Детальніше...
 

Уряд проводить капітальний ремонт країни PDF Друк e-mail
Понеділок, 24 липня 2017, 11:20

19 липня Кабінет Міністрів відзвітував про результати роботи за перше півріччя і оприлюднив пріоритети на наступні шість місяців. Головна мета роботи уряду Володимира Гройсмана залишається незмінною – трансформувати економічні успіхи в підвищення якості життя українських громадян. Підґрунтя для проведення масштабних соціальних реформ вже створене. Уперше уряд Володимира Гройсмана підготував:

-      середньостроковий план дій, який містить конкретні пропозиції щодо реформування економіки та соціальної сфери,

-      бюджетну декларацію, яка дозволить ефективно планувати капітальні державні видатки

Зусилля уряду підтримані міжнародною спільнотою: у липні цього року в Лондоні пройшла міжнародна конференція з підтримки започаткованих командою Володимира Гройсмана реформ.

Необхідний фінансовий ресурс для проведення масштабних соціальних реформ буде створений за рахунок відновлення економіки, пожвавлення підприємницької діяльності і збільшення бюджетних надходжень. В цьому році уряд закріпив і покращив минулорічні економічні досягнення.  Зокрема, обсяг капітальних інвестицій у січні – березні зріс на 21,4% (до січня березня 2016р), за 5 місяців експорт зріс на 25,9% проти  «мінус» 11,5% у аналогічному періоді минулого року.  Як результат - у першому півріччі перевиконання бюджету склало 29 млрд. грн. проти дефіциту  35,7 млрд. грн у січні-червні 2016. Середня зарплата за перші п’ять місяців року збільшилася на 36,8% до 6494 грн.

Детальніше...
  
Виїзна акція PDF Друк e-mail
П'ятниця, 21 липня 2017, 13:25

21 липня фахівці Сквирського районного Центру зайнятості провели виїзну акцію у селі Чубинці і Таборів із застосуванням  мобільного центру профорієнтації.

Під час зустрічі місцеві мешканці отримали компетентні відповіді на різноманітні запитання, зокрема про терміни та умови виплати допомоги по безробіттю, підтримку служби зайнятості при організації власної справи, наявні актуальні вакансії тощо.

Детальніше...
  
Робоча зустріч фахівців із соціальної роботи PDF Друк e-mail
П'ятниця, 21 липня 2017, 13:21

21 липня у приміщеннні  Сквирського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді відбулась робоча зустріч фахівців із соціальної роботи центру соціальних служб  для сім»ї дітей та молоді та заступника начальника бюро правової допомоги Мельник Людмили Борисівни.

У ході зустрічі обговорено питання : надання  безоплатної правової допомоги клієнтам центру , роз`яснено   права внутрішньо переміщених осіб  та правова допомога в їх реалізації.

Детальніше...
  
Відбулись громадські слухання у с.Горобіївка та с.Шаліївка PDF Друк e-mail
П'ятниця, 21 липня 2017, 11:39

21 липня у приміщеннях Будинків культури с. Горобіївка та с.Шаліївка за участі виконуючої обов`язки голови Сквирської райдержадміністрації Славінської О.В., начальника Сквирського відділу Головного управління Національної поліції у Київській області Шамрая Р.М., заступника начальника Сквирського відділу Головного управління Національної поліції у Київській області Гіптенка Р.А. , дільничного офіцера поліції Двіняннікова В.В., сільських голів та мешканців сіл відбулись громадські слухання з питань охорони громадського порядку.

У вступному слові до присутніх звернулась виконуюча обов`язки голови Сквирської райдержадміністрації Славінської О.В. і зазначила, що кожен громадянин, який живе у цивілізованому суспільстві, розраховує на захист своїх прав і свобод, безпеку життя і здоров'я, має проявляти повагу до ближнього і дотримуватися норм суспільної моралі.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 481

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack