Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2020
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Про організацію додаткових культурно-освітньої поїздок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» PDF Друк e-mail
Понеділок, 20 січня 2020, 08:09

Відповідно до Плану спільних заходів Міністерства культури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства соціальної політики України, з метою ознайомлення з міжнародним досвідом у сферах культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, обговорення перспективи реалізації спільних культурно-освітніх проектів, розвитку міжнародного волонтерського руху, у 2020 році заплановано ряд міжнародних заходів, у тому числі за участю представників закладів освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики, громадськості, зокрема:

з 23 квітня до 01 травня 2020 року міжнародна культурно-просвітницька поїздка «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу (програма додається), вартість 730 євро;

з 2 до 17 травня 2020 року міжнародна культурно-освітня поїздка «Південно-європейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії (програма додається), вартість 1150 євро;

Детальніше...
 

Хрещення Господнє PDF Друк e-mail
Неділя, 19 січня 2020, 14:46

Хрещення Господнє — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан, або Водохреща.

Із Хрещенням Господнім пов'язують хрещення в Йордані Христа. Коли Ісус Христос досяг 30-річного віку, він прийняв хрещення від Івана Хрестителя в річці Йордані. Коли вийшов на берег - з небес почувся голос Бога-Отця, який назвав Ісуса своїм Сином. І на нього зійшов Святий Дух в образі голуба. Звідси ще одна назва свята — Богоявлення.  В цей день, за християнським вченням, з'явився Бог у трьох іпостасях: Бог Отець — в голосі, Син Божий — у плоті, Дух Святий — у вигляді голуба.

В усіх православних храмах Сквирського району відбулися святкові Богослужіння з нагоди Водохрещі. Священники освячували воду численних прихожан, вітали їх зі святом та окроплювали святою водою.
Вважається, що на Водохреща, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби.

  
Районний фольклорний фестиваль «Різдвяна зірка». PDF Друк e-mail
П'ятниця, 17 січня 2020, 16:16

В обіймах ночі земля дрімає…

Про щось  тихенько шепочуть  зорі,

Все небо повне  незримих див,

Та що ж  це сталось? Десь там – в просторі

Порушив тишу  чудовий спів.

Піснею «Тиха ніч» неперевершена Олена Журбенко відкрила VІІ районний фольклорний фестиваль «Різдвяна зірка», який відбувся 17 січня в районному  Будинку культури.

Новорічно-різдвяні свята – це дні милосердя, доброти, всепрощення. Вони єдині у цілому році, коли люди вільно розкривають одне одному  свої серця.

Цих свят із нетерпінням очікують, до них готуються всією родиною. І найбільше диво – у колядках та щедрівках. Це звернення до Бога із вдячністю за прожитий рік та побажання всіляких щедрот для всіх на майбутнє.

Тетралізоване дійство «Різдвяна зірка» показали учасники  драматичного гуртка «Юність» (кер. Жанна Костильова) та народного аматорського ансамблю української пісні «Надія» РБК (кер. П. Дроздов).

Учасників фестивалю та присутніх в залі  щиро віншувала виконуюча обов’язки  голови райдержадміністрації Оксана Славінська, яка побажала, щоб різдвяна зіронька осяяла всім шлях до добра, взаєморозуміння, миру та процвітання, а також наголосила, що тільки в Україні є такі гарні зимові традиції. Це особлива година, коли кожна громада представляє свій колектив, який  виконує щедрівки, колядки, що прижилися саме на їх території. «Щедрівка» завдяки Леонтовичу облетіла увесь світ. На завершення вона побажала учасникам заходу, щоб  співали не для змагання, а  відкривали в піснях свої серця  для любові та всепрощення.

Детальніше...
  
Нарада робочої групи PDF Друк e-mail
П'ятниця, 17 січня 2020, 10:45

17 січня 2020 року під керівництвом виконуючої обов`язки голови Сквирської районної державної адміністрації О. Славінської відбулася нарада робочої групи з розробки Програми  фінансування пільг для окремих категорій громадян Сквирського району на 2020 рік в якому взяли участь виконуюча обов`язки начальника управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації, голови сільських рад району, представник ФОП Ціліцького Григорія Віталійовича Т. Ціліцька, представник МПП «Діліжанс» Ю. Шибко.

В ході наради було прийнято проект Програми і підготовлено до розгляду на сесії Сквирської районної ради.

  
Інститут консультанта роботодавця – новий сервіс державної служби зайнятості PDF Друк e-mail
П'ятниця, 17 січня 2020, 08:52

Починаючи з 01 січня 2020 року в роботу всіх центрів зайнятості/філій державної служби зайнятості запроваджено Інститут «Консультант роботодавця».

Завданням Інституту «Консультант роботодавця» є побудова якісно нових рівнів взаємодії з роботодавцями через покращення електронних сервісів та модернізацію служби зайнятості на підставі світових практик.

Всім роботодавцям надаються індивідуальні послуги з урахуванням виду економічної діяльності, специфіки роботи та чисельності працюючих, а також особливостей розвитку локальних ринків праці.

Впровадження державною службою зайнятості інституту консультанта роботодавця дозволить:

  • ефективно вирішити проблему “кадрового голоду”;
  • підвищити зацікавленість громадян працювати легально на українських підприємствах;
  • налагодити комунікацію з роботодавцями за допомогою зручних електронних сервісів;
  • підвищити швидкість закриття вакансій;
  • оперативно налагоджувати співпрацю з новоствореними підприємствами;
  • надавати спеціалізовані послуги роботодавцям за цільовими групами;
  • удосконалити систему підбору та професійного навчання безробітних для результативного працевлаштування.

 

Шановні роботодавці! Запрошуємо до співпраці зі службою зайнятості! Звертайтесь до найближчого центру зайнятості Київської області!

Відділ інформаційної роботи

Київського обласного центру зайнятості

(044) 296-78-06

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 858

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack