Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2019
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 жовтня 2019, 15:52

Під керівництвом виконуючої обов’язки голови РДА О.В.Славінської відбувалась нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій   та установ

Розглядались наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації,   районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач:  Юрчук Олена Аркадіївна – в.о. керівника  апарату  Сквирської райдержадміністрації;

 

2.  Про стан оперативної обстановки на території  району.

Доповідач: Бондар Павло Миколайович  – в.о.  начальника  Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

 

3. Про виконання розпорядження  голови  Київської облдержадміністрації від 07.05.2019 №254  «Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 років», в частині  підготовки об’єктів соціально-культурного призначення району до опалювального сезону 2019-2020 років.

Детальніше...
 

Про засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 жовтня 2019, 15:45

Під головуванням виконуючої обов’язки голови Сквирської райдержадміністрації О.В. Славінської та заступника голови Сквирської райдержадміністрації І.О. Петрусевич було проведено спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення  заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. На засіданні були розглянуті такі питання:

  1. 1. Про стан заборгованості із виплати заробітної плати, сплати страхових внесків та з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій в районі.
  2. 2. Про стан  погашення боргу зі сплати  єдиного соціального внеску суб’єктами господарювання  та фізичними особами-підприємцями  району.
  3. 3. Про дотримання мінімальних гарантій з виплати заробітної плати установами, організаціями та підприємствами району.
Детальніше...
  
Фізкультурно-оздоровча робота у ЗДО PDF Друк e-mail
П'ятниця, 18 жовтня 2019, 09:17

Інструктор з фізкультури Поліщук Н.В. та музичний керівник Мельникова Л.П. провели спортивну розвагу«Козацькі клейноди знайдемо і їх на віки збережемо» із дітьми середньої групи «Метелики» Сквирського ЗДО №6 «Ромашка».

«Козачата» пройшли ряд випробувань, щоб знайти козацький скарб: виконували вправи зі списами, перестрибували вогнище, переходили через річку, їздили на «конях», «варили» куліш. Скориставшись картою і виконавши усі завдання, діти віднайшли клейноди: булаву і козацький стяг. Усі дошкільнята отримали позитивні емоції.

(Джерело: Сайт відділу освіти РДА)

  
Земельна реформа врахує інтереси всіх сторін PDF Друк e-mail
Четвер, 17 жовтня 2019, 07:43

У Верховній Раді зареєстрували доповнений проект закону на основі урядового законопроекту про обіг земель сільськогосподарського значення, який враховує всі зауваження та побажання суспільства.

Парламентарі та Уряд знайшли компроміс із суспільством щодо найбільш проблемних та болючих моментів реформи – можливості купувати землю для іноземців та питання концентрації земель в одні руки.

«Після того як Кабінет Міністрів подав до Верховної Ради законопроект про ринок землі, ми почали велику дискусію з усіма зацікавленими сторонами. Провели декілька десятків зустрічей і консультацій, завдяки яким зафіксували всі зауваження і пропозиції, а також страхи та побоювання всіх – аграріїв, фермерів, пайовиків та селян. Земельна реформа відбудеться, а її модель буде враховувати інтереси і власників паїв, і фермерів, і агрокомпаній», – сказав Тарас Висоцький, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства під час брифінгу «Законодавчі ініціативи щодо земельної реформи» за участі народних депутатів та представників Уряду.

Детальніше...
  
Засідання Штабу територіальної оборони району. PDF Друк e-mail
Середа, 16 жовтня 2019, 11:58

Під головуванням керівника територіальної оборони району, виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінської відбулося засідання Штабу територіальної оборони Сквирщини.

Розглядались питання стану територіальної оборони Сквирського району та шляхи його поліпшення.

В засіданні районного Штабу брав участь голова районної ради В.В.Гриша.

 

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 831

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack