Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2018
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Перший тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» - 2018 PDF Друк e-mail
П'ятниця, 20 квітня 2018, 05:56

19 квітня 2018 року у малому залі райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з проведення у 2018 році в апараті та структурних підрозділах Сквирської райдержадміністрації першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» під головуванням керівника апарату райдержадміністрації, керівника організаційного комітету В.Л.Салтанюка, на якому було обговорено результати учасників комплексного он-лайн тестування на знання Конституції України та законодавства України. Було обговорено та затверджено тестові завдання на знання специфіки функціональних повноважень районної державної адміністрації та посадових обов’язків державних службовців в номінації «Кращий керівник» та в номінації «Кращий службовець», а також ситуаційні завдання щодо складання ділових документів учасниками конкурсу окремо по кожній номінації.

Серед учасників першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» проведено тестування на знання специфіки функціональних повноважень районної державної адміністрації та посадових обов’язків державних службовців, виконання практичних завдань зі складення ділового документа.

 

 

Новини Уряду України. 18 квітня 2018 року PDF Друк e-mail
Четвер, 19 квітня 2018, 08:28

 

Уряд не допустить  штучних монополій на ринку палива і не ухвалюватиме рішень всупереч інтересам громадян, – Володимир Гройсман

Кабінет Міністрів України не прийматиме жодних рішень, які будуть розходитися з інтересами громадян України. Це стосується всіх сфер життєдіяльності держави, в тому числі, ситуації на ринку палива, повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

«Питання ціни на паливо. Знову розпочинається турбулентність, якісь віщуни розповідають про якісь рішення щодо зростання цін.  Хочу запевнити – жодного рішення не буде прийнято, яке може спричинити монополізацію, зговори та підвищення цін на паливо, - сказав Володимир Гройсман. - Всі намагання створення штучних монополій – неприйнятні. Всі рішення Уряду будуть чесними і в інтересах громадян».

Глава Уряду підкреслив, що доступ до недорогих нафтопродуктів має отримати кожен український водій. А для цього потрібно не тільки аналізувати стан справ на ринку, а й розвивати власне виробництво продуктів. «Питання опрацьовується Першим віце-прем’єр-міністром (Степаном Кубівим). Він розуміє проблематику, - сказав Глава Уряду. - Модернізуємо країну і приймаємо рішення, які дозволяють бути сильнішими».

Детальніше...
  
Новини Уряду України. 17квітня 2018 року PDF Друк e-mail
Середа, 18 квітня 2018, 12:14

 

Україна має відійти від парадигми життя «від виборів до виборів», - Володимир Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає доцільним відійти від звичної для нашої країни парадигми життя «від виборів до виборів» і перейти до реалізації щомісячного плану зміцнення економіки. Про це Глава Уряду сказав в ефірі «Свободи слова» на телеканалі ICTV.

«Думаю, що треба відійти від парадигми життя «від виборів до виборів». До виборів ще рік-півтора. І треба говорити про те, що ми будемо робити щомісяця задля поліпшення життя в країні. В центрі всього має бути наша країна та проблеми людей», - сказав Глава Уряду.

Він наголосив, що бачить своїм завданням запровадження реальних змін.  «Хотів би, аби люди могли згадати, що саме мій Уряд зробив: одне-друге-третє», - зазначив Володимир Гройсман.

Він нагадав, що важливими кроками є започатковані реформи в пенсійній системі, в освіті, медицині, в регуляторній сфері.

«Нам потрібна технічна модернізація економіки. Ми - технологічно застаріла країна. Тож запроваджуємо інструменти технологічного оновлення, - сказав Прем’єр-міністр. -  Ми також маємо пришвидшити роботу економіки. А це робиться тоді, коли прийдуть інвестиції в Україну. Наша сила – в сильній економіці, здатній забезпечити достойну якість життя українців».

Детальніше...
  
Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. PDF Друк e-mail
Середа, 18 квітня 2018, 11:09

Під керівництвом голови райдержадміністрації В.В.Галюка відбулася наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач: Славінська Оксана Вікторівна перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації;

2. Про стан оперативної обстановки на території району

Доповідач: Шамрай Роман Михайлович начальник Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

3. Про хід проведення в сільськогосподарських підприємствах району комплексу весняно-польових робіт .

Доповідач: Сиворакша Микола Васильович – начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації;

4. Про заходи по відзначенню Дня Памяті та примирення.

Доповідач: Центило-Гіптенко Олеся Леонідівна- начальник відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації;

Детальніше...
  
Увага екстреній медицині в рамках реформи охорони здоров’я має бути беззаперечною, – Володимир Гройсман PDF Друк e-mail
Середа, 18 квітня 2018, 10:45

 

Увага екстреній медицині в рамках реформи охорони здоров’я має бути беззаперечною, – Володимир Гройсман

Започаткована Урядом реформа системи охорони здоров’я в Україні передбачає зміни не тільки на первинній та вторинній ланці, а й в системі екстреної медицини, яка так само заслуговує на увагу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної наради, присвяченої питанням розвитку швидкої медичної та екстреної допомоги.

«Змінюємо первинну, вторинну, третинну ланку. І тут зміни в екстреній медицині мають бути на передовій з точки зору забезпечення, організації роботи, переоснащення і підготовки фахівців, - сказав Глава Уряду. - Сьогодні нам потрібно актуалізувати проблематику, яка є, визначити, що нам потрібно змінити в системі».

Серед проблем, які потребують негайного вирішення, учасники наради назвали підготовку кадрів, забезпечення належного рівня оплати праці, а також комплектацію автомобілів швидкої допомоги. При цьому система екстреної допомоги, як наголосили фахівці, має бути сфокусована на швидкому наданні якісної допомоги. В центрі уваги завжди має бути пацієнт та його потреби, а професійність, повага та дотримання протоколу лікування – головним орієнтиром роботи парамедика.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю

Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 600

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack