Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2020
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
січня 2020


Друк

Під керівництвом голови Сквирської районної державної адміністрації Оксани Славінської відбулася колегія Сквирської РДА. У заході, окрім членів членів колегії, брали участь голова районної ради В.В.Гриша, помічники-консультанти депутатів Київської обласної ради Л.П.Глиняного і В.І.Скрипи – Т.Г.Власюк і К.Ф.Бондарчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі, районних організацій та установ, голови сільських рад і представники ЗМІ.

Колегія заслухала і обговорила наступні питання:

1. Про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сквирського району за 2019 рік.

Доповідач: Славінська Оксана Вікторівна голова Сквирської районної державної адміністрації.

2. Про  виконання зведеного бюджету Сквирського району за 2019 рік.

Доповідач: Ульянова Марія Василівна - начальниця відділу фінансів Сквирської районної державної адміністрації

 

3. Про  проект районної програми фінансування пільг для окремих категорій громадян Сквирського району на 2020 рік.

Доповідач: Капітанюк Наталія Миколаївнав.о начальниці управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації.

4.  Про організацію навчально-виховного процесу та діяльність Шамраївського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

Доповідач: Заболотний Олександр Вікторович – завідувач сектору освіти Сквирської районної державної адміністрації.

Доповідачі надали відповіді на питання, поставленні  по завершенню доповідей.

В результаті обговорення, членами колегії були внесені конкретні пропозиції та прийняті відповідні рішення.

Переглядів: 28
 Друк

На виконання доручення Прем’єр міністра України, та протокольного рішення засідання Кабінету Міністрів України щодо проведення позапланових перевірок об’єктів з масовим перебуванням людей.

30 січня  інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено позапланову перевірку «ТОВ ШАМРАЇВСЬКЕ»

Під час заходу фахівці перевірили наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, утримання в належному стані евакуаційних шляхів, а також стан утримання електрогосподарства.

 

Переглядів: 7
 Друк

30 січня рятувальники 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира вдосконалювали свої професійні навички.

Перед виконанням вправ відбулося шикування та перевірка теоретичних знань, умінь та навичок практичного застосування апаратів на стисненому повітрі.

Після чого було відпрацьовано норматив «ПЕРЕВІРКА №1», та «ОПЕРАТИВНА ПЕРЕВІРКА».

Метою проведення подібних занять є удосконалення особовим складом практичних навичок по роботі в ЗІЗОД, правильність та оперативність застосування пожежно-технічного спорядження, та підвищення фізичної витривалості бійців для виконання робіт за призначенням.

Переглядів: 7
 Друк

Сквирською районною філією Київського обласного центру зайнятості 29 січня 2020 року проведено Круглий стіл «Детінізація відносин у сфері зайнятості населення» з суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування, та соціальними партнерами служби зайнятості.

Відкрила захід директор Сквирськї районнї філії Київського ОЦЗ Світлана Кривуша, наголосивши, що метою проведення заходу є роз’яснювальна робота про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, та інформування роботодавців про необхідність дотримання вимог Законів України «Про зайнятість населення», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», Кодексів про працю Украни, «Про оплату праці», «Про рекламу», правила прийняття і звільнення працівників, штрафні санкції за недотримання законодавства.

В заході взяли участь:

 • заступник голови Сквирської районної ради Олена Грищенко;
 • головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Київській області  Тетяна Замула;
 • головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Головного управління Держпраці у Київській області  Анатолій Карташ;
 • головний спеціаліст відділу наповнення бюджету № 3 фінансово-економічного   управління ГУПФУ у Київській області Марія Шлапацька;
 • заступник начальника Сквирського РВДВС ЦМУМЮ (м. Київ) Наталія Дяченко;
 • начальник Сквирського бюро правової допомоги Людмила Мельник;
 • начальник відділу з питань праці УСЗН Сквирської РДА Інна Кучер;
 • ФОП Мошківський В.Я.;
 • ФОП Славінська Н.О.;
 • ФОП Омельченко Г.В.;
 • ФОП Герасюк Л.П.;
 • ФОП Скиба Л.А.;
 • ФОП Мельник Р.В..

Заступник голови Сквирської районної ради Олена Грищенко акцентувала увагу на роль місцевого самоврядування в вирішенні питань легалізації трудових відносин: «Вважаю, що через роботу без оформлення трудових відносин потерпає в першу чергу працівник. Адже він повністю соціально незахищений. Що правда – це не його вибір. Люди поставлені в рамки – або так, або – ніяк. Держава правильно ставить питання про ліквідацію такого ганебного явища та застосовує штрафні санкції в великих розмірах.
Органи місцевого самоврядування наділені повноваженнями у сфері контролю за дотриманням суб"єктами господарювання законодавства про працю, зокрема –  накладання на суб"єктів господарювання та роботодавців штрафів за порушення законодавства про працю. Право накладати штраф надано посадовцям Держпраці, а також керівникам органів міських рад міст обласного значення, сільських, селищних, міських рад об"єднаних територіальних громад та їх заступникам. Наразі органи місцевого самоврадування Сквирського району не можуть здійснювати такі функції до проведення об"єднання територіальних громад».

Головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Київській області  Тетяна Замула інформувала присутніх про те, що державний нагляд і контроль за додержанням законодавства про працю здійснює Державна служба України з питань праці (Держпраці). На Держпраці не поширюється мораторій на здійснення перевірок, посадові особи Держпраці та її територіальних органів мають право на проведення позапланових перевірок з питань використання незадекларованої праці без попереднього повідомлення роботодавця. За недопущення до перевірки інспектора з питань використання незадекларованої праці роботодавцю загрожує штраф у розмірі 100 мінімальних заробітних плат (472300 грн.). За створення перешкод або недопущення до перевірки інспектора з питань дотримання норм трудового законодавства роботодавцю загрожує штраф у розмірі трьох мінімальних заробітних плат (14169 грн.). Тетяна Замула наголосила: «Якщо Вам відомі факти використання незадекларованої праці, повідомляйте про це на гарячу лінію Держпраці: (044) 234 52 70, та через сервіси онлайн повідомлень, розміщений на сайті Держпраці».

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Головного управління Держпраці у Київській області  Анатолій Карташ наголосив про вимоги законодавства з охорони праці та відповідальність юридичних та ФОП за його недотримання. 

Завідувач сектору взаємодії з роботодавцями Сквирської районної філії Тетяна Орел довела до уваги юридичних осіб та ФОП правила оформлення трудових та цивільно-правових відносин між роботодавцями та працівниками. Акцентувала увагу присутніх на відповідальності роботодавця за порушення, пов’язані з використанням незадекларованої праці згідно статті 265 Кодексу Законів про Працю України:

-         фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) – штраф у розмірі 30 мінімальних заробітних плат за кожного працівника (141690 грн.);

-         виплата заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати Єдиного соціального внеску (ЄСВ) – штраф у розмірі 30 мінімальних заробітних плат за кожного працівника (141690 грн.);

-         оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві – штраф у розмірі 30 мінімальних заробітних плат за кожного працівника (141690 грн.);

-         підміна трудових відносин цивільнимивикористання праці працівника без укладення трудового договору – штраф у розмірі 30 мінімальних заробітних плат за кожного працівника (141690 грн.);

-         провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання – штраф у розмірі 1000-2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (17000-34000 грн.).

Служба зайнятості на постійній основі здійснює інформування роботодавців щодо дотримання чинного законодавства з питань легалізації трудових відносин.

Переглядів: 15
 Друк

«Пам’ятаймо про Крути»

(З досвіду роботи Сквирської РЦБС Київської області)

29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

Цього дня в Сквирській районній бібліотеці відбувся відео перегляд «Пам’ятаймо про Крути» для читачів - учнів Сквирської ЗОШ №5. Бібліотекар Галина Савченко розкрила перед присутніми сумні і героїчні сторінки історії нашої держави. Після розповіді читачі переглянули фільм «Крути: як відрізнити правду від міфу?». Увагу молоді привернула викладка  матеріалів«Навіки молоді - Герої Крут», де було представлено матеріали про бій під Крутами.

Також до річниці цієї події в бібліотеках Сквирської ЦБС проведено заходи: історичну годину «І вітер з верховіть цілує хрест, як сина матір...» (с.Рогізна), «Крути: бій за майбутнє» (с.Таборів),  патріотичну годину «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повік» (с.Лаврики), героїко - патріотичну годину «А їм було лише по 18...»(с.Шапіївка).

Переглядів: 18
 Друк

Виконуюча обов`язки голови Сквирської районної державної адміністрації О. Славінська провела засідання комісії з питань надання адресної матеріальної допомоги військовослужбовцям, учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членам їх сімей, на якому розглянуто 58 заяв. За результатами засідання матеріальну допомогу призначено 22 особам в загальній сумі 20,0 тис. грн, решту звернень перенесено на розгляд в наступному місяці.

Переглядів: 23
 Друк

Під керівництвом виконуючої обов`язки голови Сквирської районної державної адміністрації О. Славінської відбулося засідання координаційної ради з організації виконання районної  цільової програми «Турбота», на якому розглянуто заяви щодо надання матеріальної допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах. За результатами прийнято рішення щодо призначення допомоги 36 особам в загальній сумі 45,5 тис.грн.

Переглядів: 21
 Друк

Київською митницею Держмитслужби лише за січень 2020 року складено 14 адмінпротоколів на загальну суму понад 2,2 млн грн, де предметом порушення була валюта.З останнього. Кілька годин тому 30 тисяч євро та 29700 доларів США намагався вивезти авіарейсом до Варшави наш співвітчизник.Громадянин для проходження митного контролю обрав «зелений коридор», яким, зокрема, дозволено безперешкодно переміщувати валюту в еквіваленті до 10 тисяч євро на особу.Відповідно, понаднормову валюту митники вилучили за протоколом.
Подальше рішення - про конфіскацію валюти або її повернення власнику – за судом.Чи варто нагадувати на загал, що при перетині кордону існують обмеження на переміщення валюти?Мабуть, що так. Оскільки в пункті пропуску «Бориспіль» валюта залишається найпоширенішим предметом порушення митних правил . 
Отже, всю валюту, що перевищує норму, необхідно завжди декларувати.

Переглядів: 8
 Друк

За підсумками 2019 року середній розмір допомоги за лікарняними від Фонду соціального страхування України склав 281,4 грн за кожен день хвороби. Це на 26% більше, ніж у 2018 році. Про це повідомляє пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Як зазначалось, загалом у минулому році на фінансування допомог з тимчасової втрати працездатності було направлено 9,9 млрд гривень. Виплати отримали майже 2,2 млн працюючих.

Допомога по тимчасовій непрацездатності надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати (доходу), у разі настання одного з таких страхових випадків:

- тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов'язаної з нещасним випадком на виробництві;

- необхідності догляду за хворою дитиною (докладніше у роз’ясненні);

- необхідності догляду за хворим членом сім'ї;

- догляду за дитиною віком до трьох років або дитиною-інвалідом віком до 18 років у разі хвороби матері або іншої особи, яка доглядає за цією дитиною;

- карантину, накладеного органами санітарно-епідеміологічної служби;

- тимчасового переведення застрахованої особи відповідно до медичного висновку на легшу, нижчеоплачувану роботу;

- протезування з поміщенням у стаціонар протезно-ортопедичного підприємства;

- перебування на лікуванні в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу після перенесених захворювань і травм.

Переглядів: 7
 Друк

Як повідомляє пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, за підсумками 2019 року Фондом соціального страхування України зареєстровано 4 394 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві. Це на 411 осіб або 8,6% менше, ніж за підсумками 2018 року.

Водночас, кількість смертельно травмованих працівників зросла порівняно з 2018 роком на 60 осіб та становить 410 випадків.

Фонд здійснює для потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання такі виплати:

1) допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності;

2) одноразову допомогу в разі стійкої втрати професійної працездатності або смерті потерпілого;

3) щомісячну страхову виплату в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого;

4) страхову виплату потерпілому у розмірі його середньомісячного заробітку при тимчасовому переведенні його на легшу нижчеоплачувану роботу;

5) щомісячну страхову виплату особам, які мають на неї право в разі смерті потерпілого;

6) відшкодування вартості ритуальних послуг, пов’язаних з похованням.

Крім того, у разі настання страхового випадку за кошти Фонду здійснюється надання медичних і соціальних послуг. Зокрема, фінансується лікування всіх прямих наслідків страхового випадку до відновлення здоров’я або упродовж усього життя потерпілого у разі визначеної в цьому потреби, проходження курсу оперативної реабілітації на базі санаторно-курортних закладів, проведення досліджень, здійснення оперативних втручань, ендопротезування, протезування, забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення тощо.

Переглядів: 11
 


Сторінка 1 з 18
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack