Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2020
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
лютого 2020


Друк

28 лютого 2020 року під керівництвом голови Сквирської районної державної адміністрації О. Славінської відбулося засідання міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2020 році на якому було розглянуто наступні питання:

1. План заходів щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2020 році.

2. Питання щодо дотримання санітарних та протипожежних норм керівниками пришкільних таборів та позаміського табору «Росич-2020» Сквирського району.

3. Про виконання доручення голови Сквирської райдержадміністрації від 20 лютого 2020 року № 12-1, щодо витрат на оздоровлення та відпочинку і списки дітей учасників АТО, ООС які потребують оздоровлення.

За підсумками засідання штабу було прийнято відповідні рішення.

Переглядів: 50
 Друк

З метою поширення актуальної інформації та вжиття заходів у Київській області для недопущення потрапляння інфекції коронавірусу, пропонуємо Вашій увазі відеоролик за посиланням

https://fex.net/ru/s/9cetplb

З повагою,

Департамент комунікацій та взаємодії з громадськістю Київської ОДА

Переглядів: 65
 Друк

Регулярно мийте руки. Регулярно обробляйте руки спиртовмісним
засобом або мийте їх з милом.
Навіщо це потрібно?
Якщо на поверхні рук присутній вірус, то обробка рук спиртовмісним засобом або миття їх з милом вб'є його.
Дотримуйтесь правил респіраторної гігієни
При кашлі та чханні прикривайте рот і ніс серветкою або згином ліктя; відразу викидайте серветку в контейнер для сміття з кришкою і обробляйте руки спиртовмісним антисептиком або мийте їх з милом.
Навіщо це потрібно?
Прикривання рота і носа при кашлі та чханні дозволяє запобігти поширенню вірусів та інших хвороботворних мікроорганізмів. Якщо при кашлі або чханні прикривати ніс і рот рукою, мікроби можуть потрапити на ваші руки, а потім на предмети або людей,  яких ви торкаєтеся.

Переглядів: 84
  Read More...Друк

28 лютого 2020 року під керівництвом  голови Сквирської районної державної адміністрації О. Славінської та за участю голови Сквирської районної ради В. Гриші, виконуючої обов`язки начальника управління Державної казначейської служби України у Сквирському районі Київської області О. Мартиненко, головного спеціаліста-юрисконсульта апарату райдержадміністрації С. Буланової, заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н. Капітанюк, завідувача сектору фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації А. Літвінко, начальника відділу фінансів райдержадміністрації М. Ульянової, начальника відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирської районної ради О. Гашенко, головного бухгалтера Сквирської районної ради І. Ходаківської відбулося засідання робочої групи з питань розгляду змін до Програм матеріально-технічного забезпечення управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації в 2020 році та фінансування пільг для окремих категорій громадян Сквирського району на 2020 рік.

За підсумками засідання було прийнято відповідні рішення.

Переглядів: 32
 Друк

Схованку з партією тютюнових виробів білоруського виробництва, майже 2,5 тисяч пачок, виявлено працівниками Київської митниці Держмитслужби в пункті пропуску «Майдан Копищанський», що на україно-білоруському кордоні.

Цигарки марки «NZ» з білоруськими акцизними марками переміщувалися у компактвені «Fiat multipla» під керуванням громадянина Білорусі, який прямував до України разом з матір’ю.

Для проходження митного контролю чоловік обрав «зелений коридор».

Проте, на підставі аналізу ризиків було вирішено перевірити транспортний засіб на вміст прихованих товарів і направити його на поглиблений огляд.

Саме так і було виявлено спеціально виготовлене сховище в чотирьох газових балонах з вирізаними отворами. Трималися балони під днищем автомобіля на спеціальних кріпленнях, не передбачених заводом-виробником.

Складено протокол про порушення митних правил за ст. 483 Митного кодексу України.

Цигарки та транспортний засіб, який містив спеціально виготовлені сховища, вилучено. На чоловіка чекає ще й штраф у розмірі 100% вартості товару.

Відпрацювання здійснювалось спільно зі співробітниками Житомирського прикордонного загону.

Переглядів: 7
 Друк

За січень 2020 року Фонд соціального страхування України профінансував допомогу з тимчасової втрати працездатності по догляду за хворим членом сім’ї, у тому числі, за хворими дітьми до 14 років, для 28 814 застрахованих осіб. Сума виплат за цим напрямом склала 65,7 млн гривень. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Загалом у минулому місяці працюючі українці доглядали за хворими дітьми або членами родини 224 372 календарних дні. Середньоденний розмір допомоги від Фонду склав 292,97 грн.

Зазначена допомога фінансується Фондом, починаючи з першого дня здійснення догляду за хворим членом сім’ї. Її розмір обчислюється на загальних підставах і складає від 50% середньої заробітної плати застрахованої особи (якщо стаж не перевищує 3 років) і до 100% (якщо стаж – понад 8 років або за наявності пільг).

Надання допомоги з тимчасової непрацездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років здійснюється за весь період, протягом якого дитина за висновком лікаря потребує догляду, але не більше 14 календарних днів. А в разі стаціонарного лікування – за весь час перебування застрахованої особи в стаціонарі разом із хворою дитиною. Допомога по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворим членом сім’ї виплачується не більш як за три календарні дні, а у виняткових випадках, з урахуванням тяжкості хвороби та побутових обставин, – не більш ніж за сім календарних днів.

Переглядів: 7
 Друк

Для забезпечення потерпілих на виробництві у січні 2020 року спеціальним медичним доглядом, постійним стороннім доглядом, побутовим обслуговуванням і додатковим харчуванням Фонд соціального страхування України направив 11,3 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Зокрема, на фінансування постійного стороннього догляду – 5 млн грн, спеціального медичного догляду – 3,1 млн грн, побутового обслуговування – 3,1 млн грн і додаткового харчування – 0,1 млн гривень.

Фонд фінансує надання різних видів зазначених послуг для постраждалих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань у залежності від потреби та ступеня обмеження життєдіяльності, здатності до самообслуговування. Потреба в цьому має бути визначена висновком медико-соціальної експертної комісії (МСЕК).

Сума витрат на необхідний догляд за потерпілим залежить від виду догляду, встановленого МСЕК, і не може бути меншою (на місяць):

  • від розміру встановленої на день виплати мінімальної заробітної плати – на спеціальний медичний догляд;
  • половини розміру мінімальної заробітної плати – на постійний сторонній догляд;
  • чверті розміру мінімальної заробітної плати – на побутове обслуговування.

Додаткове харчування призначається з метою забезпечення підвищеної потреби організму потерпілого у харчових речовинах, попередження виникнення недостатності незамінних харчових речовин, використання лікувально-профілактичних властивостей окремих харчових продуктів, які попереджують прогресування деяких професійних захворювань та наслідків нещасних випадків на виробництві.

Переглядів: 10
 Друк

Фонд соціального страхування України направив на фінансування страхових виплат, матеріального забезпечення та медико-соціальних послуг за січень понад 1,9 млрд гривень. Видаткова частина виконана на 100% згідно плану. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Так, на оплату допомог по тимчасовій втраті працездатності (лікарняні), по вагітності та пологах і на поховання Фонд направив 1 188 млн грн, на страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей – 624 млн грн і на фінансування медичних та соціальних послуг – майже 23 млн грн.

На виплату матеріального забезпечення працюючим і страхових виплат потерпілим на виробництві (членам їх родин) направляються всі наявні ресурси по мірі надходження частки від ЄСВ у розмірі 9,5727% на рахунок Фонду.

Нагадаємо, відповідно до бюджету Фонду на цей рік, на матеріальне забезпечення та соціальні послуги загалом заплановано направити 17,32 млрд грн. На страхові витрати потерпілим на виробництві і членам їх родин Фонд направить – 9,775 млрд грн, на страхові витрати на медичну і соціальну допомогу – 0,577 млрд грн.

Переглядів: 6
 Друк

Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов 27 лютого особисто проінспектував готовність інфекційного відділення Броварської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування і «Дитячої лікарні» комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області «Броварська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» до можливої появи коронавірусу на території Київщини.

Огляд було проведено у відкритому форматі за участю представників департаменту охорони здоров`я, керівництва медзакладів, ЗМІ. Після огляду двох медичних закладів міста Бровари відбувся брифінг. Голова КОДА та учасники робочої зустрічі надали актуальну інформацію та відповіли на запитання журналістів щодо можливої загрози коронавірусу. Переглядів: 48

  Read More...Друк

27 лютого 2020 року у залі засідань Сквирської  районної ради відбулось засідання чергової  42 сесії районної ради. В роботі сесії взяли участь 21 депутат районної ради,  голова Сквирської райдержадміністрації О.Славінська, помічник народного депутата України О.Дунди В.Тибулевич, секретар Сквирської міської ради В.Бондар, помічник-консультант депутата Київської обласної ради Л.Глиняного Т.Власюк, помічник  депутата  Київської  обласної ради  В.Скрипи К.Бондарчук,  директор комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирська центральна районна лікарня» А.Чиж, директор комунального некомерційного підприємства Сквирської районної  ради „Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Н.Колесник-Гавронська, начальник Сквирського відділу поліції ГУ НПУ в Київській області Р.Шамрай, начальник Сквирського відділу Білоцерківської місцевої прокуратури О.Бобраніцький, начальник відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району О.Гашенко, сільські голови, керівники відділів, управлінь райдержадміністрації та установ району,  представники громадськості і ЗМІ.  Головував  на сесії голова районної ради В.Гриша. Переглядів: 76

  Read More...


Сторінка 1 з 18
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack