Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2015
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
червня 2015


Друк

Заступник голови райдержадміністрації О.В. Іванченко провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб. Олена Вікторівна проінформувала присутніх про ключові завдання, які мають бути реалізовані найближчим часом.

Учасники наради звітували про проведену роботу за минулий тиждень і заплановані  заходи на наступний період.

У ході засідання розглядались питання про оптимізацію закладів освіти та охорони здоров`я, контроль за електронною чергою у дитячих садочках, проведення належної роботи з оформлення та призначення субсидій, підготовку до святкування Івана Купала ін.

Акцентувалась увага на виконанні посадових обовязків та дотриманні трудової дисципліни усіма працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації і служб Сквирського району.

Переглядів: 274
 Друк

Відбулося чергове засідання комісії з питань призначення субсидій, надання державних допомог та пільг під головуванням заступника голови адміністрації О.В. Іванченко. На засіданні розглянуто 45 справ, з них: 24 справи про призначення субсидій, 9 - державних соціальних допомог малозабезпеченим сім"ям, 12 - пільг за фактичним місцем проживання. Було прийнято 42 позитивних рішення, трьом заявникам обгрунтовано відмовлено.

Переглядів: 264
 Друк

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-302 від 24 червня 2015 року

Сучасні реалії, пов'язані з військово-політичною та інформаційною агресією проти України, спонукали і прискорили розроблення нових підходів до виховання засобами освіти в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції. Ці підходи знайшли втілення у Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641 (http://old.mon.gov.ua/ua/about-ministgy/normative/4068-). Переглядів: 477

  Read More...Друк

Непрохана сльозина у зіницях,

В душі із смутком радість обнялись.

Випускники сьогодні, як годиться,

З училищем прощатися зійшлись.

Днями у районному Будинку культури відбувся випускний бал учнів Державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище». 124 випускники ввійшли до святкової зали, які здобули в училищі спеціальність «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва», кваліфікацію техніка-механіка та професії: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту автомобілів; оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних.

Переглядів: 364
  Read More...Друк

Шановні представники молодого покоління Сквирщини!

Прийміть щирі привітання з одним із найяскравіших свят у календарі — з Днем молоді, святом юності, енергії та оптимізму!
Нинішню молодь вирізняє підвищений інтерес до життя, потреба в здобутті хорошої освіти, незалежність і самостійність, уміння визначати для себе конкретну мету та прагнути її досягнути.
Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім. Приємно знати, що сучасна молодь Сквирщини бере активну участь у розбудові нашого міста та держави, впевнено заявляє про себе у різних сферах життя.
Бажаю усім вам творчої енергії, незалежності думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Адже саме від вас залежить майбутнє нашої країни!

Голова райдержадміністрації                      Руслан Лінда

Переглядів: 317
 Друк

 

28 червня увійшло в новітню історію України як День великого загальнонаціонального консенсусу та верховенства національних інтересів.
Конституція України стала реальною та дієвою основою розбудови нашої незалежної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Прийняття основоположного документу держави поклало могутній фундамент для забезпечення національної злагоди, соціально-економічного та гуманітарного розвитку суспільства та політичної стабільності в Україні.

У цей святковий день бажаю усім міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії, оптимізму та нових звершень в ім’я процвітання України! Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного із нас!

Голова райдержадміністрації           Руслан Лінда

 

Переглядів: 261
 Друк

На Ювілейній площі м.Сквира біля памятника Т.Г. Шевченка відбулись урочистості з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді, адже дані свята  цього року припадають на один день.

Заходи розпочались із акапельного виконання гімну України хоровим колективом районного Будинку культури. Ведуча, директор районного Будинку культури Л.П. Керекеша зачитала вітання жителям району від народного депутата України Руслана Сольвара.

До підніжжя пам`ятника Великому Кобзареві  керівництвом району та міста було  покладено кошик із квітами.

Голова райдержадміністрації Руслан Вікторович Лінда виступив із короткою промовою: Переглядів: 423

  Read More...Друк

25.06.2015 року було проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей.
На засіданні було розглянуто 49 питань, зокрема з питання про призначеня опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування, 1 питання з приводу захисту права дитини на житло, 3 питання сімей, які перебували під соціальним супроводом, 36 щодо зняття з соціального супроводу РЦСССДМ.

Переглядів: 280
 Друк

Законом України від 06.05.2014 № 1233-VII (в редакції Закону від 01.07.2014 № 1547-VII) доповнено статтю 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» пунктом 19 згідно якого учасниками бойових дій визнаються військовослужбовці (резервісти, військовозобов’язані) та працівники Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, особи рядового, начальницького складу, військовослужбовці, працівники Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції, а також працівники підприємств, установ, організацій, які залучалися та брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення у порядку, встановленому законодавством.

Переглядів: 393
  Read More...Друк

Голова райдержадміністрації Р.В. Лінда та перший заступник міського голови В.О. Добровольський відвідали Тхорівську і Пустоварівську громади. Основна мета візиту - роз`яснення мешканцям населених пунктів майбутньої перпективи добровільного об'єднання територіальних громад.

Дане об'єднання буде здійснено з дотриманням принципів конституційності, законності, економічної ефективності й державної підтримки. Руслан Вікторович Лінда та Володимир Олександрович Добровольський провели дискусію із жителями с.Тхорівки й депутатами Пустоварівської сільської ради. Людей переважно цікавила суть реформи, як буде відбуватись фінансування і якими будуть можливі наслідки втілення в життя добровільного об`єднання.

Керівник району Р.В. Лінда зазначив:"Держава здійснює фінансову підтримку шляхом надання обєднаній громаді коштів у вигляді субвенцій на формування відповідної інфраструктури. Так, реформи - складний і тривалий процес, але вони необхідні. Саме така реформа стане потужним поштовхом для подальшого розвитку сіл та покращення умов життєдіяльності їх мешканців!"

Переглядів: 438
 


Сторінка 1 з 7
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack