Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2016
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
червня 2016


Друк

Етика поведінки державних службовців

Законом України “Про запобігання корупції” визначено загальні вимоги до

Переглядів: 323
  Read More...Друк

ЗАРПЛАТА В "КОНВЕРТІ"? ПОДУМАЙТЕ ПРО НАСЛІДКИ...

Відповідно до законодавства право громадян на соціальний захист у нашій державі гарантується загальнообов'язковим державним соціальним

Переглядів: 315
  Read More...Друк

ЧИ Є БАЗОЮ НАРАХУВАННЯ ЄВ КОМПЕНСАЦІЯ, НАРАХОВАНА РОБОТОДАВЦЕМ ПРАЦІВНИКУ, ЗА НЕВИКОРИСТАНІ ЩОРІЧНІ ВІДПУСТКИ (ОСНОВНУ ТА ДОДАТКОВУ)?

Статтею 24 Закону України від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР «Про

Переглядів: 317
  Read More...Друк

ВИПЛАТА ПЕНСІЇ ЗА МИНУЛИЙ ЧАС

Згідно статті 46 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» нараховані суми пенсій на виплату яких пенсіонер мав право,

Переглядів: 465
  Read More...Друк

 

Вщент заповненому залі районного Будинку культури відбулися урочистості з нагоди 20-річчя з Дня прийняття Верховною Радою Конституції України, як Основного Закону нашої держави.

Захід розпочався зі вшанування пам’яті наших земляків, що загинули захищаючи цілісність і незалежність України на Південному Сході. Хвилиною Мовчання при виконання народної пісні «Плине́ ка́ча по Тиси́ні» у виконанні аматорських виконавців району, було вшановано пам'ять бійця С.В.Сушкова з села Буки, якого мали поховати 28 червня 2016 року.

До присутніх звернувся голова райдержадміністрації В.В.Галюк, який повідомив про оголошення трауру у зв’язку з трагічними подіями, пов’язаними з загибеллю українського воїна. Тому святковий концерт було відмінено.

Переглядів: 436
  Read More...Друк

 

Дорогі мешканці Київщини!

Щиросердечно вітаю вас із 20-ю річницею Конституції України, яку ми відзначаємо 28 червня. Це свято Головного закону країни, в якому окреслені ключові права та свободи українських громадян, територіальний устрій нашої держави, засади місцевого самоврядування та принципи демократичного розвитку України.

Наша Конституція нараховує багатовікову історію. Один із кращих її взірців – це Конституція Пилипа Орлика 1710 року, яка міжнародною спільнотою була визнана першою демократичною конституцією у світі. Утім, сучасний варіант нашого Головного закону є ще більш удосконаленим з огляду на демократичні засади розвитку української державності, розбудову різних сфер суспільного життя, визначення людських прав і свобод.

Важливо, щоб положення, які зафіксовані на сторінках Конституції, були не лише правовою декларацією з найвищою юридичною силою, але й нормою повсякденного життя українців.

Переглядів: 380
  Read More...Друк

 

Дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня Конституції України. 28 червня 1996 року стало визначальним днем новітньої вітчизняної історії. Адже було прийнято документ, що став надійним підгрунтям демократичного законотворчого процесу в нашій державі.

Основний Закон, визначаючи керівні принципи життя українського суспільства, закріпив права та свободи, які сповідують цивілізовані країни світу.

Ми з вами, разом з мільйонами співгромадян, зробили незворотній крок до демократії. Ми відстояли своє конституційне право на вільний вибір, отримали надію на краще життя. Ми стали справді вільною нацією, яка вірить у свої сили  і сама творить власне майбутнє. Тож нехай загальновизнані права та свободи, ідеали справедливості та законності, закріплені Конституцією України, і надалі спонукають усіх нас до наполегливої творчої праці, активної життєвої позиції.

Бажаю усім валківчанам міцного здоров’я, добра і непохитної віри у власні сили, у свою країну.

Голова районної державної адміністрації В.В.Галюк

Переглядів: 311
 Друк

 

26 червня 2016 року на площі Героїв Небесної Сотні у м.Сквира відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня молоді.

Окрім концерту за участі молодих аматорських колективів і виконавців району, молодь Сквирщини мала змогу взяти участь у різноманітних спортивно-розважальних заходах.

Закінчилося святкування проведенням святкової дискотеки.

 

Переглядів: 428
 Друк

Дорогі наші молоді земляки!

Молодість – безцінний дар природи, неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Ставайте активними, здобувайтенайсучасніші знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте добріплани на майбутнє.

Памятайте: ви – творці сьогодення та майбутнього нашої країни. Будьте її справжніми громадянами і патріотами, гідними подвигу ваших ровесників, які боролись за волю України в різні часи та в наші дні захищають свободу і територіальну цілісність держави. Хай щастить вам на улюблену працю, на добрі справи, вірних друзів, достаток і злагоду в родинах, втілення найкращих життєвих планів і мрій! Міцного вам здоров’я, оптимізму, віри у велике майбутнє нашої рідної країни!

З повагою

Голова райдержадміністрації Василь Галюк

Переглядів: 324
 Друк

 

Історія української конституції у часовому просторі налічує декілька століть. Біля її джерел лежать такі відомі науковому світові пам’ятки вітчизняної правової культури, як «Руська Правда», «Литовські статути», акти періоду козацької  держави Богдана Хмельницького (зокрема «Березневі статті») тощо. Будучи органічною складовою історії національного державотворення, історія українських конституцій (політико-правові умови підготовки проектів конституцій, їхнє затвердження, дія та ін.) певною мірою увібрала в себе весь трагізм багатовікової боротьби українського народу за свою національну державність.

Безпосереднім початком історії українських конституцій вважають 5 квітня 1710 р., коли в м. Бендерах (теперішня територія республіки Молдова) було затверджено «ПРАВОВИЙ УКЛАД ТА КОНСТИТУЦІЯ ВІДНОСНО ПРАВ І ВОЛЬНОСТЕЙ ВІЙСЬКА ЗАПОРІЗЬКОГО, укладені ясновельможним паном Пилипом Орликом, новообраним гетьманом Війська Запорізького і генеральною старшиною, полковниками, а рівно ж і самим Військом запорізьким, схвалені обома сторонами і скріплені найяснішим гетьманом на вільних виборах урочистою присягою року Божого 1710 квітня п’ятого в Бендерах» (більше відомі сьогодні як «Конституція Пилипа Орлика»).

Переглядів: 530
  Read More...


Сторінка 1 з 6
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack