Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2016
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
липня 2016


Друк

28 липня 2016 року у залі засідань Сквирської райдержадміністрації відбувся семінар на тему: „Переваги децентралізації  та об’єднання громадян”, який провів керівник Офісу реформ Київської області, доктор економічних наук, професор Вдовиченко В.П. та регіональний консультант з бюджетних питань у Київській області  Овчаренко Т.В. У роботі семінару також взяли участь голова Сквирської районної ради Гриша В.В., його заступник Грищенко О.Г., голова Сквирської райдержадміністрації Галюк В.В. та його заступники Словінська О.В. та Бабенюк В.Г., міський голова  Скочко В.А., його заступник Сергієнко Л.В.  депутати районної та міської рад, сільські голови, директори шкіл та громадськість міста.

Переглядів: 527
  Read More...



Друк

Легалізація заробітної плати – гідне забезпечення Вашого майбутнього

Сьогодні багато хто з громадян не зовсім усвідомлюють, а дехто й не хоче усвідомлювати, що пенсія — це не допомога і не подарунок від держави, а індивідуальний кропіткий результат багаторічної праці кожного.          Загальнообов’язковою системою державного пенсійного страхування передбачено призначення пенсій із солідарної системи та довічних пенсій або одноразових виплат за рахунок коштів, які обліковуються на особовому рахунку застрахованої особи в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру. Розмір пенсій за віком із солідарної системи пенсійного страхування визначається за формулою, яка враховує:

Переглядів: 260
  Read More...



Друк

Чи має право пенсіонер

перейти з одного виду пенсії на інший?


Громадяни України, які мають право на різні види пенсій (за віком, по інвалідності чи у зв'язку з втратою годувальника), мають можливість обирати один з таких видів. Таке право закріплено статтею 10 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Переглядів: 300

  Read More...



Друк

УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

У СКВИРСЬКОМУ РАЙОНІ

СИГНАЛІЗУЄ:

Якщо  Ви  працюєте  без оформлення трудових відносин або отримуєте зарплату двома частками: "офіційну" - на рівні мінімальної або меншу за мінімальну, а решту зарплати - у "конверті"

Переглядів: 228
  Read More...



Друк

Про запобігання корупції

Керівництвом управління Пенсійного фонду України у Сквирському  районі проводяться організаційні та практичні заходи, спрямовані на попередження та мінімізацію ризиків виникнення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень.

Переглядів: 440
  Read More...



Друк

ВІДМІННІСТЬ МІЖ ЗВЕРНЕННЯМ ГРОМАДЯН І ЗАПИТОМ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ

З огляду на статистику запитів на отримання публічної інформації, які надходять від громадян до органів ПФУ, вбачається, що під час написання запиту, у громадян виникає складність у розмежуванні інформації, яка є публічною, від інформації, яка до публічної не має відношення. Між тим, запит на інформацію і звернення є різними за багатьма ознаками.

Переглядів: 465
  Read More...



Друк

У залі райдержадміністрації відбулось засідання колегії, яке провів керівник району Василь Васильович Галюк.

До порядку денного входили наступні питання:

1.Про підсумки соціально - економічного розвитку Сквирського району за І півріччя 2016 року.

(Доповідачі:Славінська О.В. - перший заступник голови райдержадміністрації;

Сиворакша М.В. - начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації)

Протягом І півріччя 2016  року райдержадміністрація разом з територіальними органами центральних органів виконавчої влади в районі та органами місцевого самоврядування спрямовувала свою діяльність на розвиток виробничої і соціальної сфери району, забезпечення наповнення бюджетів усіх рівнів, розв'язання соціальних проблем мешканців Сквирщини.

Переглядів: 566
  Read More...



Друк

Виїзні прийоми

Протягом липня м-ця поточного року спеціалістами УПФУ у Сквирському р-ні було взято участь у виїзних прийомах  при голові Сквирської РДА Галюку Василю Васильовичу до сіл: М.Лисовці, В.Єрчики, Миньківці, Дулицьке, Красноліси. Спеціалістими   на зустрічах було надано вичерпні роз’яснення по пенсійному забезпеченню, розповіли усим присутнім  про суть новацій у пенсійній сфері, окреслила перспективу подальшого реформування системи пенсійного забезпечення, оптимізації органів Пенсійного фонду, запровадження накопичувальної системи та новітніх інформаційних технологій у призначенні пенсій, призначення веб-порталу.

Переглядів: 271
  Read More...



Друк

Прийміть щирі привітання з нагоди 1028-річчя Хрещення Русі - України! Це величне свято, яке засвідчує піднесення християнської віри, спрямованої на торжество ідеалів любові до ближнього, нині відіграє особливу роль у суспільному розвитку, є носієм віри у кращий день, молитовного зцілення і душевного піднесення. Віра Христова покликана зберегти Україну, і нехай так станеться за промислом Господнім: наш славний Київ - град, який явився місцем прийняття хрещення, тепер здатний закріпити її на наступні покоління як життєдайне джерело побудови християнського суспільства.

Зі святом дорогі краяни! Єднаймося у мирі, любові та всепрощенні!

З повагою

Голова райдержадміністрації                                        Василь Галюк

Переглядів: 409
 



Друк

Дорогі земляки!

Вітаю вас зі знаменним для всього українського народу святом – 1028-ю річницею Хрещення Руси-України, яку відзначаємо 28 липня.

У цей день ми вшановуємо пам’ять Святого рівноапостольного князя Володимира Великого. Охрестивши Русь, він не просто запровадив нову віру на українських землях. Він зробив крок на зустріч зміцненню держави, посиленню її авторитету за кордоном, налагодженню взаємовигідних зв’язків із близькими і далекими сусідами. Князь Володимир не просто обрав релігію для свого народу, він фактично визначив шлях політичного розвитку держави.

У релігійному аспекті це свято є одним із найбільш символічних. Воно уособлює вищу духовну та національну єдність. Християнство заклало підвалини для формування подальшої духовної основи народу, визначення наших національних традицій, релігійних і культурних пріоритетів. І цей безмежний духовний потенціал нині є невичерпним джерелом духовних сил для українців, які необхідні для творення добрих справ, примноження благ і постійного розвитку. Переглядів: 447

  Read More...


Сторінка 1 з 15
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack