Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2016
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
липня 2016


Друк

5 липня у залі райдержадміністрації відбулась нарада - семінар із суб`єктами господарювання, які провадять діяльність на будь - якій стадії виробництва та (або) обігу харчових продуктів у Сквирському районі. У роботі наради брав участь голова райдержадміністрації В.В. Галюк, перший заступник голови райдержадміністрації О.В. Славінська, голова районної ради В.В. Гриша.

На засіданні було розглянуто наступні питання:

1. Про процедуру державної реєстрації потужностей, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та (або) обігу харчових продуктів.

(Доповідач: В.І. Римаренко, виконуюча обов`язки начальникауправління Держпродспоживслужби у Сквирському районі ; Л.Т. Теплова, начальник відділу управління Держпродспоживслужби у Сквирському районі).

У виступі спеціалістів було наголошено на обов`язковій реєстрації підприємств, які займаються реалізацією харчових продуктів та подальші перевірки і штрафні санкції, застосовані до тих, хто не зареєструвавсь.

Переглядів: 577
  Read More...Друк

Про липень говорили в народі: «якщо липень на двір заглянув, пора серпи зубрити, жнива - час дорогий, нікому тут немає спокою». На полях Сквирщини розпочалась напружена робота по збору урожаю - 2016.

Голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк завітав до ПП «Росава – Агро», щоб особисто з його керівником Вадимом Івановичем Янчуком перевірити старт жнив. Вадим Іванович проінформував: «Згідно графіку проходить збір ранніх зернових культур. Станом на 4 липня уже зібрано 50 га озимого ячменю. Не варто забігати наперед, але завдяки сприятливим погоднім умовам, оптимальним строкам весняної посівної, заходам із підвищення якості ґрунту та застосуванню передових технологій, як і будь – який інший господарник , надіюсь на позитивні показники».

Переглядів: 640
  Read More...Друк

Флешмоб «Народна творчість за легалізацію заробітної плати»

 

02 липня 2016 року  в приміщенні Чубинецького сільського Булинку культури  відбувся  2  регіональний  сільський фольклорний фестиваль «Пісня  рідного

Переглядів: 279
  Read More...Друк

Про фінансування пенсій

Управління Пенсійного фонду України Сквирському р-ні  інформує, що відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та

Переглядів: 243
  Read More...Друк

До уваги переселенців!

 

Згідно з рішенням Уряду з 1 липня 2016 року виплата пенсій всім внутрішньо переміщеним особам здійснюється виключночерез рахунки та мережу

Переглядів: 258
  Read More...Друк

Переглядів: 336
 Друк

 

В історії є події, які залишають глибокий відбиток у людській пам′яті. До таких подій, безумовно, слід віднести 22 червня – День скорботи і вшанування пам′яті жертв в Україні. Початок Другої світової війни.

До цієї трагічної дати бібліотечними установами району проведено ряд масових заходів:

21 червня в Лавриківському філіалі бібліотеки організовано книжкову презентацію «Хай буде пам′ять незгасима». Користувачі бібліотеки мали змогу ознайомитися з книгами та газетно – журнальними статтями, які розкривають історію Другої світової війни, допомагають більше дізнатися про боротьбу нашого народу проти фашизму.

22 червня в центрі села Великі Єрчики, біля пам′ятника загиблим воїнам – односельцям, проведено годину скорботи «Наш народ пам′ятає».

Ведуча заходу: бібліотекар Надія Вітвіцька, розповіла про початок війни, про участь односельців у Другій світовій війні, а читачі – діти декламували вірші військової тематики.

У книгозбірні оформлено книжкову виставку «Йдуть літа, а подвиг не забуто».

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам′ять полеглих, а вдячні нащадки поклали квіти до обеліска Слави.

22 червня в селі Буки,біля пам′ятника загиблим воїнам – визволителям проведено годину скорботи «Пам′ять подвигу».

На захід запрошено: сільський голова О.Л. Пономарьова, працівники сільської ради, учнівська молодь.

Бібліотекар Ольга Бойко розповіла про доленосні події в Другій світовій війні.

Читачі книгозбірні: Діана Петриченко та Вікторія Кваша декламували вірші зі збірки

Ю. Хандожинської «Червоне і чорне», «Не зітре пам′ять ту війну».

Хвилиною мовчання вшанували пам′ять воїнів – односельців. До підніжжя пам′ятника присутні поклали квіти.

22 червня в селі Горобіївка,біля пам′ятника загиблим воїнам у Другій світовій війні проведено годину скорботи «Дорогами війни, дорогами безсмертя».

Сільський голова Юрій Хвиль розповів про дату, яку неможливо забути – 22 червня, початок Другої світової війни. Це наша пам′ять, наш досвід і урок. Ведучою заходу виступила бібліотекар Людмила Носанчук. Учнівська молодь декламувала вірші патріотичної тематики.

Хвилиною мовчання вшанували пам′ять полеглих у Другій світовій війні. До підніжжя пам′ятника поклали живі квіти.

22 червня в Шапіївському філіалі бібліотеки проведено патріотичну годину «Нашу пам′ять обпалює вічний вогонь».

Сільський голова Тамара Іванець розповіла про початок Другої світової війни.

Естафету перейняли депутати сільської ради Світлана Іванець та Людмила Мандзюк.

Читачі – діти декламували вірші патріотичної тематики та співали пісні.

Очевидці Другої світової війни: Ганна Трохимівна Щеглюк та Зінаїда Іванівна Чорнодід з щемом в серці згадали тяжкі воєнні роки.

22 червня в селі Самгородок, біля пам′ятника загиблим воїнам – односельцям проведено мітинг «Земле 41 – й не забудь!».

Сільський голова Василь Титарчук та голова сільської організації ветеранів війни та праці Олександр Романович Микитенко, відзначили героїзм та мужність українського народу у Другій світовій війні, що є прикладом для нинішнього покоління, яке гідно відстоює цілісність нашої держави на Сході України.

Учнівська молодь декламувала вірші патріотичної тематики.

Хвилиною мовчання вшанували пам′ять полеглих бійців, і тих хто віддав життя, відстоюючи перемогу в наш час. До підніжжя Меморіалу поклали живі квіти.

До проведення заходу долучилися: працівники культури, працівники сільської ради та учнівська молодь.

22 червня відбулася зустріч з ветераном Другої світової війни Іваном Левковичем Музиченком «Війна відлунює громами…».

Читачі шкільного віку разом з бібліотекарем Рогізнянського філіалу бібліотеки Валентиною Ткачук завітали до Івана Левковича додому. Їх зацікавила його біографія та розповідь про криваві воєнні роки.

Дружина Ольга Федорівна поділилась спогадами про життя в окупованому селі.

Насамкінець учасники заходу побажали родині Музиченків здоров′я та злагоди.

22 червня в селі Пищики, біля пам′ятника загиблим воїнам проведено мітинг «Пам′ять повертає в незабутнє».

На захід завітали: депутати сільської ради, члени виконкому сільської ради, жителі села та учнівська молодь.

Ведучі: бібліотекарі сіл Пищики і Безугляки Катерина Садовська і Надія Мазур відмітили, що 22 червня навіки залишиться в нашій пам′яті, як День Великої Скорботи і вшанування пам′яті жертв війни в Україні.

До слова запрошені: директор Пищиківського Будинку культури Лариса Томасевич та секретар сільської ради А.С. Барсук.

У виконанні Аліни Колпачової, Євгенії Бобрівник, Ярослави Мазур, Дмитра Проворова, Яни Євдокимової лунали вірші на патріотичну тематику.

Хвилиною мовчання вшанували світлу пам′ять тих, хто віддав своє життя за спасіння рідного краю, увійшовши в безсмертя та поклали квіти до обеліску Слави.

22 червня в читальному залі Великополовецької бібліотеки проведено мультимедійну літературну годину «Книги на війні та про війну».

На захід завітали: читачі книгозбірні різних вікових категорій.

До присутніх звернулась сільський голова Галина Марченко. Вона розповіла про початок Другої світової війни.

Мультимедійну презентацію «Війна. Народ. Перемога.» присутнім представила студентка Білоцерківського педагогічного коледжу Ірина Миколенко.

Учасники заходу мали змогу ознайомилися з книжковою презентацією «Навічно в пам′яті народній», яку організувала завідувач філіалу бібліотеки № 3 Надія Погиба.

До підніжжя Меморіалу поклали корзину квітів.

 

Переглядів: 492
 Друк

 

У селі Буки в родині Володимира Михайловича та Ніни Дем’янтівни Сушкових вихлюпувалось через верх велике горе. В одну мить яскраві кольори літнього дня стали тьмяними і невиразними. Помер наймолодший із трьох синів Сергій – люблячий, уважний, турботливий, великий оптиміст, талановитий художник, славний українець та відважний захисник кордонів рідної держави.

Сквирщина попрощалася ще з одним воїном. Навіки полягли у бойових діях Олег Славіцький, Олександр Якубенко, Іван Лучинський, Володимир Савуляк, Володимир Матківський, Андрій Балишов, померли Олександр Яцун, Валерій Школьніков, Олександр Сілецький, Сергій Палієнко, Дмитро Щур, доповнена ця жалобна сторінка іменем Сергія Сушкова.

Попрощатися із Сергієм Володимировичем прийшло односельці, друзі, учасники АТО, представники влади, засобів масової інформації, у тому числі й телеканалу «1+1», громадські активісти. Принесли квіти, вінки. Учасники АТО Сквирщини попереду похоронної процесії несли національні прапори.

Переглядів: 1349
  Read More...Друк

 

Голова районної державної адміністрації В.В. Галюк з робочим візитом побував у с. Великополовецьке. Цікавився соціально-економічним розвитком територіальної громади. Зокрема, зустрівся з директором ТОВ «Сквираплемрибгосп» Л.М. Гейком, з яким обговорив питання сучасних інноваційних процесів, що відбуваються в господарстві, спрямовані на вирощування рибопосадкового матеріалу й товарної риби порід коропа, товстолоба, білого амура та щуки. Воно є повносистемним (на Київщині таких – два-три, в Україні – п’ять).

Також керівник району відвідав ФГ «Добробут-10» під керівництвом Н.В. Гребінь, яке функціонує лише 8 років, орендує 1200 гектарів землі, на якій вирощують пшеницю, кукурудзу, сою, ячмінь, горох, ярий та озимий ріпаки. Короткий проміжок часу тут суттєво оновлено виробничу базу. Вигодовують 1200 голів свиней за європейською технологією, яку запозичили в Баварії, Чехії та Голландії. Мають цех переробки сої на шрот та олію. У столярному цеху виготовляють продукцію для власних потреб. Тут зводиться ангар для зберігання техніки та зерна.

Переглядів: 445
  Read More...


Сторінка 15 з 15
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack