Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2013
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
серпня 2013


Друк

Сердечно вітаю вас із Днем знань – всенародним святом мудрості, доброти, натхнення та нових відкриттів.

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів і, звичайно, закличним першим дзвоником.

Президент України Віктор Янукович наполягає на тому, що забезпечення якісної і доступної освіти є одним із головних пріоритетів державної політики. Обласна влада докладає максимум зусиль задля реалізації цього завдання. Багато вже зроблено, проте ми не зупиняємося на досягнутому. Ми прагнемо, аби освіта Київщини відповідала найвищим світовим стандартам та вимогам сучасності.

Переглядів: 639
  Read More...Друк

Голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк взяв участь в урочистому відкритті капітально відремонтованого дитячого садочку №3 у Борисполі та новозбудованого дошкільного закладу в Петропавлівській Борщагівці Києво-Святошинського району.

- Упевнений, що такі події можна назвати перемогою над тим тривалим простоєм, який панував у країні багато років. Виконуючи доручення Президента України, нам цього року вдалося створити 1.750 місць у дошкільних навчальних закладах. А до кінця року плануємо ще 1.500. Тож радіємо тому, що все більше юних мешканців Київщини матимуть можливість зростати і виховуватися у комфортних умовах , - зазначив Анатолій Присяжнюк.

Переглядів: 601
  Read More...Друк

У районному Будинку культури відбулася Серпнева конференція педагогічних працівників району, на яку прибуло 435 делегатів, що представляли педагогічних працівників загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних  закладів Сквирщини.

В роботі конференції брали участь голова райдержадміністрації В.Г.Губський, виконуючий обов’язки директора департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації О.О.Крук, голова районної ради Б.В.Соболь, депутат Київоблради, голова районної організації Партії Регіонів Л.В.Центило, начальник відділу освіти райдержадміністрації О.В.Заболотний, проректор Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів Н.М.Бендерець, міський голова В.Г.Писаренко та голова райради профспілки працівників освіти і науки О.А.Нагула.

Переглядів: 682
  Read More...Друк

У рамках реалізації державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус» сьогодні за участю Голови Верховної Ради України Володимира Рибака та голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка відбулося урочисте вручення 12 шкільних автобусів керівникам районних відділів освіти Київщини.

- Першочергове завдання обласної влади полягає у забезпеченні якісної та доступної освіти, а також створення відповідних умов для успішного навчання дітей. На Київщини досягнуто конкретних результатів щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. Для забезпечення рівного доступу до якісної освіти створюються належні умови для безпечного, регулярного і безоплатного перевезення учнів, дітей та педагогічних працівників, - повідомив Анатолій Присяжнюк.

Переглядів: 650
  Read More...Друк

Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк під час щорічної серпневої конференції керівників навчальних закладів області “Нові стандарти культури освіти як необхідна умова підвищення її якості та доступності”.

- Президент України окреслив пріоритетні напрямки модернізації системи освіти. Це і створення сучасної матеріально-технічної бази, і системне підвищення якості освіти на інноваційній основі. Мала академія наук відповідатиме всім вимогам сучасності, забезпечуючи належні умови для навчання та повноцінного розвитку дітей, - повідомив Анатолій Присяжнюк.

Переглядів: 589
  Read More...Друк

1. Суть завдання Президента України:

Забезпечення якісної і доступної освіти є одним із головних пріоритетів державної політики України.

2. Що у державі вже зроблено з реалізації цього завдання.

Нормативно-правові засади, оновлення законодавства.

За три останні роки було видано низку актів та доручень Президента України із питань удосконалення освітньої галузі, серед яких основоположними є Указ Президента України від 30.09.10 № 926 «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні», відповідні розділи Програми економічних реформ на 2010–2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Переглядів: 691
  Read More...Друк

В усіх православних храмах району відбулися багатолюдні служби з нагоди відзначення цього дня Успіння Пресвятої Богородиці. Християнське свято, останнє у річному колі великих свят. Присвячене події закінчення земного життя Пресвятої Богородиці. Святкується 15(28) серпня. У Православній Церкві – Богородичне двонадесяте свято.

Переглядів: 617
  Read More...Друк

У залі РДА, під головуванням голови адміністрації В.Г.Губського відбулася  нарада з питань психічного та морально-психологічного стану учнів та молодих людей району, реалізації в регіонах завдань Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року.

У нараді брали участь заступник голови райдержадміністрації С.П.Риченко , голова райради Б.В.Соболь, міський голова В.Г.Писаренко, начальник відділу освіти О.В.Заболотний, директор ДНЗ ВПУ-29 О.С.Пасічник, директори навчальних закладів, представники правоохоронних органів, головний лікар ЦРЛ В.М.Ковальчук та інші зацікавлені особи, робота яких полягає у вихованні молоді.

Переглядів: 633
  Read More...Друк

З 20 серпня по 20 вересня на території Київської області проводяться профілактичні заходи під умовною назвою «Увага! Діти на дорозі!». Основна мета даних заходів-нагадати діткам правила безпечної поведінки на дорозі.

Літні канікули добігають кінця, а це означає що на вулицях міст та селищ знову побільшає маленьких пішоходів. Аби нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, інспектори ДАІ проведуть у перші дні вересня уроки з правил безпечної поведінки на дорозі, забезпечать чергування біля шкіл для безпечного пересування дітей до місць навчання.

Переглядів: 725
  Read More...Друк

23 серпня у районному Будинку культури свято розпочалося презентацією документального фільму про історичне минуле і славну сучасність краю «Сквирщині – 90». Затамувавши подих, глядачі ловили кожен кадр, впізнаючи на екрані рідні вулиці, підприємства, колективи, людей, з якими працюють пліч-о-пліч упродовж багатьох років.

Далі – знову прем’єра: академічний хор викладачів дитячої школи мистецтв виконує  пісню «Величальна» (солісти Ніна Степчук та Ігор Холмурадов, керівник – Людмила Безродних). Вдячні глядачі дарують хористам дружні оплески та вигуки «Браво!».

Переглядів: 1435
  Read More...


Сторінка 1 з 5
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack