Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2011
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Неділя, 21 серпня 2011


Друк

м. Сквира

від 04 липня 2011 року                                                                                  № 363

 

Про надання в оренду земельних ділянок

сільськогосподарського призначення

(невитребувані земельні частки (паї))

ТОВ «Пастушенко М.М.»

в межах Тхорівської сільської  ради

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Пастушенко М.М.» про передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 3 шт. загальною площею 12,66 га в межах Тхорівської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність  земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 14 від 07.06.2011) та керуючись ст. ст. 17, 124, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок  власникам  земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі»:

 

1. Надати в оренду ТОВ «Пастушенко М.М.» невитребувані земельні частки (паї) кількістю 3 шт. загальною площею 12,66 га за №№ 122,213,222 відповідно до схеми поділу земель колективної власності ВАТ «Тхорівський» с.Тхорівка, вартістю 177465,00 гривень на території Тхорівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 1 рік, з дати реєстрації договору оренди.

 

2. Встановити річну орендну плату за орендовані земельні частки (паї) в розмірі 4% від їх загальної вартості, що складає 7098,60 (сім тисяч дев’яносто вісім) гривень               60 коп, яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем  звітного місяця на розрахунковий рахунок Тхорівської сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

 

3. В разі, коли власники земельних часток (паїв) або їх спадкоємці отримають державні акти на право власності на земельні ділянки, до договору вносяться відповідні зміни або його дія припиняється.

 

4. Орендарю укласти договір оренди земельних часток (паїв) та зареєструвати його у Тхорівській сільській раді.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації О.В.Левчук

Переглядів: 1367
 Друк

м. Сквира

від 08 липня 2011 року                                                                                    № 373

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо складання державного

акта на право власності на земельну ділянку

гр. Литвиненко Тетяні Андріївні,

власнику земельної частки (пай) в межах

Шамраївської  сільської ради

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта на право  власності на земельну ділянку гр. Литвиненко Тетяні Андріївні, власнику земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва в межах Шамраївської  сільської  ради Сквирського району Київської області, розроблену                        ФОП Богданенко В.А., та керуючись п. 7 ст. 13 Закону України “Про  місцеві державні адміністрації”, ст. ст. 17, 22,   ч.1 ст. 81, ст. ст. 111, 118 Земельного кодексу України,  Указом Президента України від 03.12.1999 року № 1529/99 “Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування  аграрного сектору  економіки”, Законом України ”Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку власнику земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Шамраївської  сільської  ради  Сквирського  району  Київської області.

 

2. Передати у власність гр. Литвиненко Тетяні Андріївні власнику земельної частки (пай) земельну ділянку загальною площею 3,4220 га, з них ріллі – 3,4220 га, та видати державний акт на право  власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

заборона на зміну цільового призначення земельної ділянки;

заборона на продаж або інше відчуження до набрання чинності  Законами України ”Про державний земельний кадастр” та ”Про ринок земель”;

-   дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог,  встановлених чинним законодавством України.

 

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі:

4.1. Внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

4.2.Забезпечити належне зберігання документів на підставі яких видано це  розпорядження.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Гарбуза О.М.

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                  О.В.Левчук

Переглядів: 1321
 Друк

м. Сквира

від 08 липня 2011 року                                                                                  №374

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо складання державного акта

на право власності на земельну ділянку

Орловій Ользі Миколаївні, власнику земельної

частки (пай)  в межах Шамраївської сільської ради

 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку  гр. Орловій Ользі Миколаївні, власнику земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Шамраївської сільської ради Сквирського району Київської області,  розроблену ФОП Богданенко В.А., та керуючись.7 ст.13  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.ст. 17, 22, ч.І ст..81, ст. 111, 118  Земельного кодексу України, Указом Президента України від 03.12.1999 №1529/99 “Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування аграрного сектору економіки “, Законом України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам  земельних часток (паїв):

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку власнику земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Шамраївської сільської ради Сквирського району Київської області.

 

2. Передати у власність Орловій Ользі Миколаївні власнику земельної частки (пай) земельну ділянку загальною площею 3,1685 га, з них ріллі – 3,1685 га, та видати державний акт на право власності на земельну ділянку.

 

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

- зміну на зміну цільового призначення земельної ділянки;

- заборона на продаж або інше відчуження до набрання чинності Законами України “Про державний земельний кадастр“ та “Про ринок земель“;

- дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

 

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі.

4.1 Внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

4.2. Забезпечити належне зберігання документів на підставі яких прийнято це розпорядження.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.В..

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                  О.В.Левчук

Переглядів: 1786
 Друк

м. Сквира

від 04 липня 2011 року                                                                                  № 362

Про внесення змін до розпорядження голови

Сквирської райдержадміністрації від 19.01.2007 №27

«Про надання в оренду земельної ділянки

сільськогосподарського призначення

СФГ «ім. Гагаріна-1» в межах Мовчанівської

сільської ради»

 

Розглянувши клопотання голови СФГ «ім. Гагаріна-1» Щербака В.Г.  про внесення змін до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 19.01.2007 №27 «Про надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення СФГ «ім. Гагаріна-1» в межах Мовчанівської сільської ради», враховуючи рекомендації районної конкурсної комісії по відбору кандидатур, бажаючих створити фермерське господарство, орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення  (протокол № 12 від 15.04.2011), керуючись п. 7 ст. 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст. ст. 17, 124,  п.12 розділу Х “Перехідних положень” Земельного кодексу України, п.7 ст. 10, ст. 51 Водного кодексу України, Законами України “Про оренду землі“, “Про плату за землю“:

 

1. Внести до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 19.01.2007 №27 «Про надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення СФГ «ім. Гагаріна-1» в межах Мовчанівської сільської ради», наступні зміни:

1.1. Пункт 4  розпорядження викласти в новій редакції «Встановити річну орендну плату в розмірі 3 %  від нормативної грошової оцінки земельної ділянки нормативно грошова оцінка земельної ділянки загальною площею 4,2 га становить  47604,9 грн.), що складає 1428,1 (одна тисяча чотириста двадцять вісім) гривень на рік, яка повинна вноситися рівними частинами  щомісячно  протягом 30 календарних днів, наступних  за останнім календарним  днем  звітного місяця,  на  розрахунковий рахунок Мовчанівської сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому  діючим законодавством».

 

2. У встановленому порядку внести зміни до договору оренди земельної ділянки від 15.02.2007, укладеного між Сквирською райдержадміністрацією та СФГ «ім. Гагаріна-1», зареєстрованого у Державному реєстрі  земель від 02.08.2007 за № 040734800036.

 

3. Контроль за виконанням  цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації згідно розподілу обов’язків.

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації О.В.Левчук

Переглядів: 1665
 Друк

м. Сквира

від 14липня 2011 року                                                                                  № 385

 

Про внесення змін до розпорядження голови

Сквирської райдержадміністрації від 19.01.2007 №42

«Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення

в оренду земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта

фізичній особі-підприємцю Рабодзею Станіславу Юрійовичу

для риборозведення»

 

Розглянувши заяву ФОП Рабодзея С.Ю. про внесення змін до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 19.01.2007 №42 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта фізичній особі-підприємцю Рабодзею Станіславу Юрійовичу для риборозведення», враховуючи рекомендації районної конкурсної комісії по відбору кандидатур, бажаючих створити фермерське господарство, орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення  (протокол № 12 від 15.04.2011), керуючись п. 7 ст. 13 Закону України “ Про місцеві державні адміністрації”, ст. ст. 17, 124,  п.12 розділу Х “Перехідних положень” Земельного кодексу України, п.7 ст. 10, ст. 51 Водного кодексу України, Законами України “Про оренду землі“, “Про плату за землю“:

1. Внести до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 19.01.2007 №42 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта фізичній особі-підприємцю Рабодзею Станіславу Юрійовичу для риборозведення» наступні зміни:

1.1. Пункт 4 розпорядження викласти в новій редакції “Встановити річну орендну плату в розмірі 3 %  від нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду (нормативна грошова оцінка земельних ділянок водного фонду загальною площею –  9,2529 га становить 134651,5 грн.), що складає 4039,5 (чотири тисячі тридцять дев’ять) гривень на рік, яка повинна вноситися рівними частинами  щомісячно  протягом                      30 календарних днів, наступних  за останнім календарним  днем  звітного місяця,  на  розрахунковий рахунок Самгородоцької сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому  діючим законодавством“.

2. Встановити, відповідно до  ст..51 Водного Кодексу України, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення (протокол №2 від 15.04.2011) та з метою поповнення державного бюджету, за згодою сторін, збір (сплату) за оренду водного об’єкта загальнодержавного значення в розмірі 100 грн за 1 га, що становить 925,29 (дев’ятсот двадцять п’ять) гривень на рік за 9,2529 га, яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно, протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного місяця, на розрахунковий рахунок Київської облдержадміністрації.

3. У встановленому порядку внести зміни до договору оренди земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта  від 31.03.2008, укладеного між Сквирською райдержадміністрацією та ФОП Рабодзеєм С.Ю., зареєстрованого у Державному реєстрі  земель від 03.03.2008  за № 040834800001.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова адміністрації                                                                           М.Д.Горбалінський

Переглядів: 1728
 Друк

м. Сквира

від 04 липня 2011 року                                                                                  №361

 

Про надання в оренду земельних ділянок

сільськогосподарського призначення

(невитребувані земельні частки (паї)) ПП «Агрофірма «Еліта»

в межах Каленнівської сільської  ради

Розглянувши клопотання приватного підприємства «Агрофірма «Еліта» про передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 23 шт. загальною площею 65,72 га в межах Каленнівської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність  земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 14 від 07.06.2011) та керуючись ст. ст. 17, 124, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок  власникам  земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі»:

 

1. Надати в оренду ПП «Агрофірма «Еліта» невитребувані земельні частки (паї) кількістю 23 шт. загальною площею 65,72 га за №№ 228, 368, 95, 91, 90, 347, 314, 367, 366, 3, 66, 65, 298, 140, 328, 104, 101, 96, 2, 102, 321, 346, 92 відповідно до схеми поділу земель колективної власності КСП «Каленнівське» с.Каленна, вартістю 1063520,0 гривень на території Каленнівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 1 рік, з дати реєстрації договору оренди.

 

2. Встановити річну орендну плату за орендовані земельні частки (паї) в розмірі 5% від їх загальної вартості, що складає 53176,0 (п’ятдесят три тисячі сто сімдесят шість) гривень 00 коп, яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом                       30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем  звітного місяця, на розрахунковий рахунок Каленнівської сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

 

3. В разі, коли власники земельних часток (паїв) або їх спадкоємці отримають державні акти на право власності на земельні ділянки, до договору вносяться відповідні зміни або його дія припиняється.

 

4. Орендарю укласти договір оренди земельних часток (паїв) та зареєструвати його у Каленнівській сільській раді.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації О.В.Левчук

Переглядів: 1729
 Друк

м. Сквира

від 04 липня 2011 року                                                                                  № 360

 

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо підготовки в оренду земельної ділянки

сільськогосподарського призначення

ОК «СТ «Квітневе»

в межах Домантівської сільської  ради

 

Розглянувши клопотання обслуговуючого кооперативу «Садове товариство «Квітневе» про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 6,8 га для ведення колективного садівництва за рахунок земель, які знаходяться в постійному користуванні            ДП дослідного господарства Сквирської дослідної станції інституту Агроекології УААН (державний акт на право постійного користування серія КВ реєстраційний №06 від27.06.1995 року), та керуючись ст.ст.17, 35, 123, 149, 151, п.12 розділу Х «Перехідні положення»  Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законом України “Про землеустрій”, Законом України “Про оренду землі”, Порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 за № 677:

 

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 6,8 га для ведення колективного садівництва за рахунок земель, які знаходяться в постійному користуванні            ДП дослідного господарства Сквирської дослідної станції інституту Агроекології УААН.

 

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

 

3. ОК «СТ «Квітневе» виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи подати на розгляд адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації О.В.Левчук

Переглядів: 1642
 Друк

м. Сквира

від 14 липня 2011 року                                                                               №382

Про проект цільової соціальної

Програми розвитку цивільного захисту

в Сквирському районі на 2011-2013 роки

 

 

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації“, „Про правові засади цивільного захисту“, „Про Цивільну оборону України“, „Про пожежну безпеку“, „Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру“, „Про аварійно-рятувальні служби“, „Про місцеве самоврядування в Україні“,постанов Кабінету Міністрів України від 25.02.2009 № 156 „Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту на 2009-2013 роки“,  від 24.02.2003 № 202 „Про затвердження Положення про місцеву пожежну охорону“, від 29.03.2001 № 308 „Про Порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків“, розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.11.2008 № 1473-р „Про підготовку та проведення   у 2009-2012 роках технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту)“, розпорядження Президента України від 14.07.2001№ 190/2001-рп „Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах“, „Правил охорони життя людей на водних об’єктах України“, затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи 03.12.2001 № 272, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 01 лютого 2002 року за № 95/6383, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 31.12.2010 № 1548 «Про проект цільової соціальної Програми розвитку цивільного захисту в Київській області на 2011-2013 роки»:

 

1. Схвалити проект цільової соціальної Програми розвитку цивільного захисту в Сквирському районі на 2011-2013 роки (далі – проект Програми), що додається.

2. Першому заступникові голови Сквирської районної державної адміністрації Левчуку О.В. у встановленому порядку організувати подання райдержадміністрацією зазначеного проекту Програми на розгляд Сквирській районній раді.

3. Після затвердження Сквирською районною  радою у встановленому порядку Програми:

3.1.Фінансовому управлінню райдержадміністрації, міськсільвиконкомам  під час формування районного та місцевих бюджетів на відповідні роки передбачати кошти на фінансування заходів Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

3.2.  Управлінням та іншим структурним підрозділам районної державної адміністрації, міськсільвиконкомам забезпечити безумовне виконання заходів Програми та щороку до 01 січня інформувати райдержадміністрацію через відділ з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації про хід виконання Програми для узагальнення і подальшого інформування Головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови   адміністрації Левчука О.В.

 

Голова адміністрації                                                                   М.Д. Горбалінський

Цільова соціальна Програма розвитку цивільного захисту в Сквирському районі на 2011-2013 роки

Переглядів: 1804
 Друк

м. Сквира

від  14 липня 2011 року                                                                         № 384

Зареєстровано в Сквирському

районному управлінні юстиції

18 липня 2011 року за  № 1/153

Про затвердження цін на роботи (послуги),

що надаються архівним відділом

райдержадміністрації на договірних засадах

 

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 35 Закону України “Про Національний архівний фонд та архівні установи”, постанови Кабінету Міністрів України від 07.05.1998 № 639  “Про затвердження переліку платних послуг, які  можуть надаватися архівними установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів” (із змінами), наказу Державного архіву Київської області                         від 01.11.2010 № 80 «Про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються Державним архівом Київської області на договірних засадах, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Київській області 25.11.2010  за № 15/717, на виконання листа Державного архіву Київської області від 06.07.2011 № 01-20/399 та з метою введення платних послуг в архівному відділі райдержадміністрації:

 

1. Затвердити ціни на роботи (послуги), що надаються архівним відділом Сквирської райдержадміністрації на договірних засадах.

 

2. Контроль за додержанням цін архівним відділом Сквирської  районної державної адміністрації покласти на начальника архівного відділу райдержадміністрації                Гетманчук О.П.

 

3. Розпорядження набирає чинності з дати опублікування в засобах масової інформації.

 

4.Контроль  за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Левчука О.В.

 

Голова адміністрації                                                                                М.Д.Горбалінський

Ціни на роботи (послуги), що виконуються архівним відділом Сквирської райдержадміністрації

Переглядів: 1755
 Друк

м. Сквира

від 07 липня  2011 року 371

Про відзначення у Сквирському

районі 20-ї річниці незалежності

України

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, на виконання Указу  Президента України від 01.11.2010 № 990/2010 „Про відзначення 20-ї річниці незалежності України“, розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 99-р «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2011 році 20-ї річниці незалежності України», розпоряджень голови Київської обласної державної адміністрації           від 23.03.2011 № 260 «Про відзначення у Київській області 20-ї річниці незалежності України», від 07.06.2011 № 555 «Про утворення організаційного комітету з підготовки та відзначення у Київській області 20-ї річниці незалежності України» та з метою належного відзначення у Сквирському районі 20-ї річниці незалежності України:

 

1.  Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення у Сквирському районі 20-ї річниці незалежності України (далі – оргкомітет) згідно з додатком 1.

 

2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у Сквирському районі                   20-ї річниці незалежності України (далі – план заходів) (додаток 2).

 

3. Управлінням та структурним підрозділам райдержадміністрації, міськсільвиконкомам  забезпечити виконання зазначеного плану заходів.

 

4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації, міськсільвиконкомам забезпечити фінансування заходів за рахунок загальних асигнувань, передбачених у відповідних місцевих бюджетах та на виконання районної Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Сквирським районом, здійснення представницьких та інших заходів на 2010-2015 роки.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                      О.В.Левчук

Додаток 1

до розпорядження виконуючого

обов’язки голови адміністрації

від 07.07.2011 № 371

 

С К Л А Д

організаційного комітету з підготовки та відзначення у Сквирському районі

20 –ї річниці незалежності України

Горбалінський

Микола Дмитрович

- голова райдержадміністрації, голова організаційного комітету

Соболь

Борис Володимирович

-  голова районної ради, співголова організаційного                                                                           комітету (за згодою);

Бондарчук

Катерина Федорівна

- голова Громадської ради при райдержадміністрації,

редактор районної газети «Вісник                                                                           Сквирщини»  (за згодою);

Члени організаційного комітету :

Левчук

Олександр Васильович

- заступник голови райдержадміністрації;

Писаренко

Віталій Григорович

- міський голова, заступник голови організаційного                                                            комітету (за згодою);

Заболотний

Олександр Вікторович

- начальник відділу освіти райдержадміністрації;

Гончарук

Валентина Олексіївна

- начальник відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації;

Тимошевський

Ярослав Вікторович

- начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації;

Керекеша

Людмила Петрівна

- директор районного Будинку культури;

Сердюк

Іван Петрович

- начальник організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації;

Лозинський

Віталій Леонідович

- завідувач сектору з питань внутрішньої   політики та зв’язків з засобами масової інформації апарату райдержадміністрації

Ульянова

Марія Василівна

- начальник фінансового управління райдержадміністрації;

Лупул

Світлана Павлівна

- начальник управління економіки райдержадміністрації;

Димань

Олена Антонівна

- виконуюча обов’язки начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації;

Непота

Олексій Васильович

- начальник управління Пенсійного фонду (за згодою);

Рогач

Віталій Сергійович

- депутат міської ради (за згодою);

Ковальчук

Володимир Михайлович

- головний лікар центральної районної лікарні(за згодою);

Шевчук

Микола Іванович

- голова районної організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил (за згодою);

Ворушило

Микола Степанович

- начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

Керівник апарату                                                                              В.Л.Салтанюк

Додаток 2

до розпорядження виконуючого

обов’язки голови адміністрації

від 07.07.2011 № 371

 

План заходів

з  підготовки та відзначення у Сквирському районі

20-ї річниці незалежності України

1. Провести в місті  та селах району, у трудових колективах  урочисті збори, покладення квітів до пам’ятників борцям за свободу і незалежність України з нагоди свята  за участю представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадських і релігійних організацій, політичних партій, діячів науки і культури.

Відділ культури і туризму,

міськсільвикон­коми

22-24 серпня 2011 року.

 

 

2. Здійснення у День Державного Прапора України комплексу заходів, зокрема церемонії підняття Державного Прапора України в населених пунктах району, просвітницьких заходів, присвячених історії становлення і утвердження державних символів України та спрямованих  на формування поваги до них у громадян.

 

Відділ культури і туризму,

відділ освіти

райдержадміністрації,

сектор з питань внутрішньої

політики апарату райдержадміністрації,

міськсільвиконкоми

23 серпня 2011 року.

 

3. Підготувати і провести виставки досягнень у сферах економіки,  освіти, науки, культури, виставки робіт майстрів народної творчості і художників, книжкові виставки тощо.

Управління економіки,

відділ культури і туризму,

відділ освіти,

управління  агропромис­лового

розвитку райдерж­адміністрації

22-24 серпня 2011 року.

4. Провести тематичні наукові конференції, круглі столи, просвітницькі, культурно-мистецькі заходи, присвячені історії державотворення, розвитку і зміцнення держави.

 

Відділ  освіти,

відділ культури і туризму райдержадміністрації,

міськсільвиконкоми

18-24 серпня 2011 року.

5. Забезпечити проведення святкових культурно-мистець­ких, фізкультурно-масових і спортивних заходів, конкурсів, виступів провідних самодіяльних художніх колективів, окремих виконавців, показових виступів з видовищних видів спорту у місцях відпочинку, на площах та  стадіонах.

Відділ культури і туризму,відділ з

питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації, міськсільвиконкоми

23-24 серпня 2011 року.

 

6. Здійснити додаткові заходи щодо благоустрою населених пунктів району, упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’ятників та місць поховання осіб, які загинули у боротьбі за незалежність України, воїнів, полеглих у боях за її свободу.

Міськсільвикон­коми

До 23 серпня 2011 року

 

7. Запровадити у друкованих засобах масової інформації району  спеціальні рубрики та організувати тематичні радіопередачі  з нагоди Дня незалежності України.

Оприлюднити через місцеві засоби масової інформації звернення-вітання керівників обласної та районної державної адміністрацій, обласної та  районної рад та  міського голови до жителів району з нагоди 20-ї річниці незалежності України.

 

Редакція газети

“Вісник Сквирщини”,

редакція радіостудії «Шанс»,

сектор з питань внутрішньої

політики та зв’язків зі ЗМІ апарату

райдержадміністрації

До 24 серпня 2011 року.

 

8. Звернутись до релігійних організацій з пропозицією провести   24 серпня 2011 року молебні за Україну та Український народ.

 

Сектор з питань внутрішньої

політики та зв’язків зі ЗМІ апарату райдерж­адміністрації

До 24 серпня 2011 року.

9. Забезпечити широке висвітлення заходів з підготовки та відзна­чення 20-ї річниці незалежності України.

 

Редакція газети

“Вісник Сквирщини”,

редакція радіостудії «Шанс»,

сектор з питань внутрішньої

політики та зв’язків зі ЗМІ апарату райдерж­адміністрації

Серпень 2011 року.

 

10. Організувати проведення до Дня незалежності України Єдиний день інформування населення на теми: „Прапор України – символ незалежності держави“, „Вистраждана поколіннями незалежність України“.

Сектор з питань внутрішньої

політики райдержадміністрації

 

Серпень 2011 року.

 

11. Провести засідання Громадської ради при Сквирській райдерж­адміністрації на тему: „Роль громадських організацій в становленні незалежності України“.

 

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків зі ЗМІ апарату  райдержадміністрації

Серпень 2011 року.

 

12. Підготувати за поданням апарату райдержадміністрації, міськсільвиконкомів   пропозиції щодо відзначення жителів району та праців­ників району державними нагородами, відзнаками обласної та районної  державних адміністрацій, обласної та районної рад з нагоди 20-ї річниці незалеж­ності України.

 

Апарат райдержадміністрації,

міськсіль­виконкоми

Серпень 2011 року.

 

13. Забезпечити виготовлення Державних Прапорів України для встановлення їх на будівлях і на територіях адміністративних установ, підприємств та організацій.

Апарат райдержадміністрації

Серпень 2011 року.

14. Забезпечити напередодні та під час проведення свят стабільної роботи підприємств харчової промисловості та торгівлі, громадського транспорту, комунального господарства, енергопостачання;

 

Управління економіки

райдержадміністрації,

Міськсільвиконкоми

23-24 серпня 2011 року

 

15. Організувати у дні святкування 20-ї річниці незалежності України належного громадського порядку, особистої безпеки громадян та дорожнього руху в місцях проведення масових заходів.

Сквирський районний відділ

ГУ МВС України в Київській області,

міськсільвиконкоми

23-24 серпня 2011 року.

Керівник апарату                                                                              В.Л.Салтанюк

Переглядів: 3561
 


Сторінка 1 з 9
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack