Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2011
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
серпня 2011


Друк

23 серпня о 18 годині на центральному стадіоні «Колос», де зібралося близько 3 тисяч жителів Сквирщини, відбулося урочисте відкриття районного святкування Дня незалежності України. Переглядів: 1125

  Read More...Друк

На Ювілейній площі в м. Сквира, поряд з пам’ятником Т.Г. Шевченку, біля райдержадміністрації відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, в якій брали участь голова райдержадміністрації М.Д. Горбалінський, керуюча справами райради О.Г. Грищенко, виконуючий обов’язки  міського голови В.М. Горбалінського, депутати районної та міської рад, керівники установ Переглядів: 1285

  Read More...Друк

Урочиста хода делегації Сквирського району21 серпня, на обласному святкуванні 20 –ї річниці незалежності України в м. Бровари,  урочистою ходою крокувала делегація Сквирського району на чолі із головою райдержадміністрації Миколою Горбалінським та головою районної ради Борисом Соболем. Переглядів: 1227

  Read More...Друк

Міс Київщина - 201121 серпня, в рамках обласного святкування 20 –річчя незалежності України, в м. Бровари пройшов конкурс краси « Міс Київщина – 2011». Ініціатор заходу – голова  Київської обласної державної адміністрації Анатолій Йосипович Присяжнюк. Переглядів: 2935

  Read More...Друк

Шановні співвітчизники!

З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України, Дня Державного Прапора України  прийміть найсердечніше привітання. Святкуємо вже 20-у річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

Безумовно, 24 серпня 1991 року – дата, яка навічно увійшла в історію молодої держави, стала золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - тестуванням на зрілість, толерантність, здоровий глузд. Нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ взмозі поліпшити життя у своєму власному домі. Впевнений, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших сіл, міста, району та усієї України!

Від щирого серця зичу вам, дорогі земляки, здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах.

З повагою

голова Сквирської райдержадміністрації,

голова Сквирської районної організації

Партії регіонів

Микола ГОРБАЛІНСЬКИЙ

Переглядів: 1783
 Друк

м. Сквира

від 20 червня 2011 року                                                                           № 323

Про проект Програми розвитку

системи освіти Сквирського району на

2011-2014 роки

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації“, “Про освіту“, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації “Про проект Програми розвитку системи освіти Київської області на 2011-2014 роки“ від 11.03.2011 №203, з метою створення умов для розвитку доступної та якісної системи освіти Сквирського району відповідно до вимог суспільства, забезпечення ефективного управління системою освіти району:

 

1. Схвалити Програму розвитку системи освіти Сквирського району на 2011-2014 роки (додається).

 

2. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації організувати подання зазначеного проекту Програми на розгляд сесії Сквирської районної ради.

 

3. Після затвердження Сквирською районною радою в установленому порядку Програми:

3.1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації  щорічно в кошторисах  передбачити кошти на реалізацію положень Програми.

3.2. Структурним підрозділам, відділам, управлінням райдержадміністрації, організаціям, установам, сільським та міській радам забезпечити виконання заходів Програми.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови  райдержадміністрації Левчука О.В.

 

Голова адміністрації                                                                                  М.Д.Горбалінський

Програма розвитку системи освіти Сквирського району на 2011-2014 роки

Переглядів: 1532
 Друк

м. Сквира

від 04 липня 2011 року                                                                                  № 363

 

Про надання в оренду земельних ділянок

сільськогосподарського призначення

(невитребувані земельні частки (паї))

ТОВ «Пастушенко М.М.»

в межах Тхорівської сільської  ради

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Пастушенко М.М.» про передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 3 шт. загальною площею 12,66 га в межах Тхорівської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність  земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 14 від 07.06.2011) та керуючись ст. ст. 17, 124, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок  власникам  земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі»:

 

1. Надати в оренду ТОВ «Пастушенко М.М.» невитребувані земельні частки (паї) кількістю 3 шт. загальною площею 12,66 га за №№ 122,213,222 відповідно до схеми поділу земель колективної власності ВАТ «Тхорівський» с.Тхорівка, вартістю 177465,00 гривень на території Тхорівської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 1 рік, з дати реєстрації договору оренди.

 

2. Встановити річну орендну плату за орендовані земельні частки (паї) в розмірі 4% від їх загальної вартості, що складає 7098,60 (сім тисяч дев’яносто вісім) гривень               60 коп, яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем  звітного місяця на розрахунковий рахунок Тхорівської сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

 

3. В разі, коли власники земельних часток (паїв) або їх спадкоємці отримають державні акти на право власності на земельні ділянки, до договору вносяться відповідні зміни або його дія припиняється.

 

4. Орендарю укласти договір оренди земельних часток (паїв) та зареєструвати його у Тхорівській сільській раді.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації О.В.Левчук

Переглядів: 1367
 Друк

м. Сквира

від 08 липня 2011 року                                                                                    № 373

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо складання державного

акта на право власності на земельну ділянку

гр. Литвиненко Тетяні Андріївні,

власнику земельної частки (пай) в межах

Шамраївської  сільської ради

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта на право  власності на земельну ділянку гр. Литвиненко Тетяні Андріївні, власнику земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва в межах Шамраївської  сільської  ради Сквирського району Київської області, розроблену                        ФОП Богданенко В.А., та керуючись п. 7 ст. 13 Закону України “Про  місцеві державні адміністрації”, ст. ст. 17, 22,   ч.1 ст. 81, ст. ст. 111, 118 Земельного кодексу України,  Указом Президента України від 03.12.1999 року № 1529/99 “Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування  аграрного сектору  економіки”, Законом України ”Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку власнику земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Шамраївської  сільської  ради  Сквирського  району  Київської області.

 

2. Передати у власність гр. Литвиненко Тетяні Андріївні власнику земельної частки (пай) земельну ділянку загальною площею 3,4220 га, з них ріллі – 3,4220 га, та видати державний акт на право  власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

заборона на зміну цільового призначення земельної ділянки;

заборона на продаж або інше відчуження до набрання чинності  Законами України ”Про державний земельний кадастр” та ”Про ринок земель”;

-   дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог,  встановлених чинним законодавством України.

 

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі:

4.1. Внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

4.2.Забезпечити належне зберігання документів на підставі яких видано це  розпорядження.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Гарбуза О.М.

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                  О.В.Левчук

Переглядів: 1321
 Друк

м. Сквира

від 08 липня 2011 року                                                                                  №374

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо складання державного акта

на право власності на земельну ділянку

Орловій Ользі Миколаївні, власнику земельної

частки (пай)  в межах Шамраївської сільської ради

 

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку  гр. Орловій Ользі Миколаївні, власнику земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Шамраївської сільської ради Сквирського району Київської області,  розроблену ФОП Богданенко В.А., та керуючись.7 ст.13  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.ст. 17, 22, ч.І ст..81, ст. 111, 118  Земельного кодексу України, Указом Президента України від 03.12.1999 №1529/99 “Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування аграрного сектору економіки “, Законом України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам  земельних часток (паїв):

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку власнику земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Шамраївської сільської ради Сквирського району Київської області.

 

2. Передати у власність Орловій Ользі Миколаївні власнику земельної частки (пай) земельну ділянку загальною площею 3,1685 га, з них ріллі – 3,1685 га, та видати державний акт на право власності на земельну ділянку.

 

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

- зміну на зміну цільового призначення земельної ділянки;

- заборона на продаж або інше відчуження до набрання чинності Законами України “Про державний земельний кадастр“ та “Про ринок земель“;

- дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

 

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі.

4.1 Внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

4.2. Забезпечити належне зберігання документів на підставі яких прийнято це розпорядження.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.В..

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                  О.В.Левчук

Переглядів: 1786
 Друк

м. Сквира

від 04 липня 2011 року                                                                                  № 362

Про внесення змін до розпорядження голови

Сквирської райдержадміністрації від 19.01.2007 №27

«Про надання в оренду земельної ділянки

сільськогосподарського призначення

СФГ «ім. Гагаріна-1» в межах Мовчанівської

сільської ради»

 

Розглянувши клопотання голови СФГ «ім. Гагаріна-1» Щербака В.Г.  про внесення змін до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 19.01.2007 №27 «Про надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення СФГ «ім. Гагаріна-1» в межах Мовчанівської сільської ради», враховуючи рекомендації районної конкурсної комісії по відбору кандидатур, бажаючих створити фермерське господарство, орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення  (протокол № 12 від 15.04.2011), керуючись п. 7 ст. 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст. ст. 17, 124,  п.12 розділу Х “Перехідних положень” Земельного кодексу України, п.7 ст. 10, ст. 51 Водного кодексу України, Законами України “Про оренду землі“, “Про плату за землю“:

 

1. Внести до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 19.01.2007 №27 «Про надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення СФГ «ім. Гагаріна-1» в межах Мовчанівської сільської ради», наступні зміни:

1.1. Пункт 4  розпорядження викласти в новій редакції «Встановити річну орендну плату в розмірі 3 %  від нормативної грошової оцінки земельної ділянки нормативно грошова оцінка земельної ділянки загальною площею 4,2 га становить  47604,9 грн.), що складає 1428,1 (одна тисяча чотириста двадцять вісім) гривень на рік, яка повинна вноситися рівними частинами  щомісячно  протягом 30 календарних днів, наступних  за останнім календарним  днем  звітного місяця,  на  розрахунковий рахунок Мовчанівської сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому  діючим законодавством».

 

2. У встановленому порядку внести зміни до договору оренди земельної ділянки від 15.02.2007, укладеного між Сквирською райдержадміністрацією та СФГ «ім. Гагаріна-1», зареєстрованого у Державному реєстрі  земель від 02.08.2007 за № 040734800036.

 

3. Контроль за виконанням  цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації згідно розподілу обов’язків.

 

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації О.В.Левчук

Переглядів: 1665
 


Сторінка 1 з 11
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack