Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2013
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Четвер, 12 вересня 2013


Друк

09 серпня 2013 року                                                                    №273

Про затвердження нового складу районної

спостережної комісії з питань здійснення

громадського контролю за особами,

умовно-достроково звільненими

від відбування покарання

 

Відповідно до п.9 ст. 39, ст.41 Закону України ‘’Про місцеві державні адміністрації’’:

 

1. Затвердити новий склад районної спостережної комісії з питань здійснення громадського контролю за особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання:

 

Нечипоренко - перший заступник голови райдержадміністрації,

Іван Васильович                     голова комісії;

 

Івашкевич - головний спеціаліст юридичного сектору

Оксана Вікторівна                 апарату райдержадміністрації;

 

Члени комісії

Барчуков                              - заступник начальника Сквирського РВ ГУ МВС України в

Артем Анатолійович          Київській області з МГБ  (за згодою);

 

Гончарук                            - спеціаліст І категорії служби у справах дітей та сім’ї

Валентина Олексіївна райдержадміністрації;

Кривуша - директор Сквирського районного центру зайнятості                            (за згодою);

Світлана Григорівна

 

Капітанюк - виконуюча обов’язки начальника управління соціального

Людмила Василівна захисту  населення райдержадміністрації;

 

Ворушило - начальник відділу  з питань цивільного захисту, ліквідації

Микола Степанович наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-

комунального господарства райдержадміністрації;

 

 

 

 

 

 

Лук’янчук - голова Сквирського районного товариства Червоного

Світлана Василівна                Хреста України (за згодою);

 

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 18.10.2012 №323  «Про затвердження нового складу районної спостережної комісії  з питань здійснення громадського контролю за особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання“.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

 

 

Голова адміністрації                                                            В.Г.Губський

 

Переглядів: 1095
 Друк

30 серпня 2013 року                                                                           №297

Про організацію харчування учнів та дошкільників

загальноосвітніх навчальних закладів

району, вихованців Сквирського дитячого

будинку «Надія» в 2013/2014 навчальному році

Відповідно до ст. 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законів України «Про охорону дитинства», “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям“, ст.35 Закону України «Про дошкільну освіту», на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», від 22.11.2004 №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 № 242/329, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.06.2005 за № 661/10941, наказу Міністерства економіки України від 27.06.2008 № 236 «Про внесення зміни у додаток 21 до розділу 9 Методичних рекомендацій з організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої спільним наказом Міністерств освіти і науки та охорони здоров’я України від 17.04.2006 №298/227, Наказу Міністерства освіти і науки,молоді та спорту України, Міністерства охорони здоров’я України від 26.02.2013  № 202/165 «Про затвердження Змін до Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 20 березня 2013 р. за N 440/22972, Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 №667, п.23 Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 р. N 993 та з метою забезпечення належного харчування у навчальних та оздоровчих закладах.

 

1. Начальнику відділу освіти Сквирської райдержадміністрації Заболотному О.В.:

1.1. Забезпечити з 02.09.2013 року безкоштовним гарячим харчуванням учнів 1-4 класів, учнів з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах району, учнів 6 класу Сквирської загальноосвітньої школи № 2 ( клас з посиленою фізичною підготовкою та продовженим днем навчання для проведення навчально-тренувальної та спортивної роботи), учнів, які доїжджають на навчання з інших населених пунктів у Дулицьке НВО.

1.2. Організувати з 01.09.2013 року гаряче харчування дітей у дошкільних групах навчально-виховних комплексів та навчально-виховних об’єднань району.

1.3. Безкоштовним харчуванням охопити дошкільників, які мають статус дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дошкільників Великополовецького НВК, які потерпіли від аварії на ЧАЕС.

1.4. Від плати за харчування дошкільників звільнити батьків,  які належать до малозабезпечених сімей.

 

 

1.5. Забезпечити умови для організації харчування у шкільних їдальнях інших категорій учнів за рахунок батьківських та спонсорських коштів.

1.6. Взяти під особистий контроль роботу харчоблоків у закладах освіти, їх утримання та забезпечення необхідним технологічним обладнанням, інвентарем і посудом.

1.7. Посилити контроль та вимогливість до керівників закладів освіти з питань організації харчування дітей, заготівлі овочів.

1.8. Спільно з управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації продовжити практику залучення сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств до шефства над закладами освіти.

 

2. Встановити вартість щоденного одноразового харчування одного учня  загальноосвітніх навчальних закладах сільської місцевості у розмірі 6,00 гривень; у загальноосвітніх навчальних закладах міста - 8 грн., вартість чотирьохразового харчування вихованців Сквирського дитячого будинку «Надія» у розмірі 35,00 гривень на одного вихованця в день.

 

3. Встановити вартість харчування однієї дитини дошкільного віку в навчально-виховних об’єднаннях та навчально-виховних комплексах  з розрахунку 11 гривень в день на одну дитину.

Встановити, що розмір батьківської плати за харчування дітей в дошкільних групах навчально-виховних комплексів та навчально-виховних об’єднань міста, не повинен перевищувати 50 відсотків від вартості харчування в день, 30 відсотків - за харчування дітей дошкільного віку в дошкільних групах навчально-виховних комплексів та навчально-виховних об’єднань у сільській місцевості.

Зменшити на 50 відсотків розмір батьківської плати за харчування дошкільників із багатодітних сімей, та дітей, яких виховують матері-одиначки.

 

4. Міськсільвиконкомам:

4.1. Взяти під контроль організацію харчування дітей у загальноосвітніх, дошкільних  навчальних закладах, розташованих у місцевості, що їм підпорядкована.

4.2. Сприяти керівникам навчальних закладів в організації харчування дітей, забезпеченні шкільних їдалень продуктами харчування від місцевих господарств, придбанні посуду, кухонного інвентаря та обладнання.

 

5. Начальнику Білоцерківського міжрайонного управління Головного управління держсанепідслужби у Київській області Тепловій Л.Т. постійно контролювати роботу харчоблоків у закладах освіти району та стан харчування дітей відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Риченко С.П.

 

Голова адміністрації                                                       В.Г.Губський

 

 

Переглядів: 1740
 Друк

30 серпня 2013 року 296

 

Про затвердження плану роботи

Сквирської районної державної

адміністрації

 

 

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 року № 1270 „Про внесення змін до Типового регламенту місцевої державної адміністрації”, на підставі Регламенту Сквирської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови адміністрації від 27.11.2007 №730 „Про затвердження регламенту Сквирської районної державної адміністрації” затвердити:

 

Затвердити план роботи  районної державної  адміністрації на вересень 2013 року (додається).

 

 

 

Голова адміністрації                                                    В.Г.Губський

Додаток

до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації

 

_________________________ № ____

ПЛАН РОБОТИ

Сквирської районної державної адміністрації на вересень 2013 року

Зміст заходу

Термін виконання

Відповідальні виконавці

1

2

3

1. Питання для винесення на розгляд колегії райдержадміністрації

Про хід виконання заходів, щодо усунення виявлених недоліків комісією райдержадміністрації, в акті про здійснення делегованих повноважень виконавчим комітетом Сквирської міської ради від 26.04.2013 року

вересень

Нечипоренко І.В.

 

Про стен підготовки господарського комплексу району та підприємств житлово-комунальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період

вересень

Гарбуз О.М.,

Ворушило М.С.,

Гаврилюк О.Я.

Про стан реалізації Указів Президента України щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями

вересень

Риченко С.П.

Димань О.А.

Звіт начальника архівного відділу райдержадміністрації Гетманчук О.П. про підсумки роботи відділу по реалізації в районі державної політики у сфері архівної справи за 9 місяців 2013 року

вересень

Салтанюк В.Л.,

Гетманчук О.П.

Про підсумки оздоровчої компанії у 2013 році

вересень

Риченко С.П.,

Поліщук С.В.

Про  роботу  виконкому  Кам`яногребельської сільської  ради по  здійсненню  делегованих  повноважень

вересень

Гарбуз О.М.

2. Питання для винесення на розгляд нарад у голови, заступників голови райдержадміністрації

Про хід виконання зведеного та районного бюджету в ІІІ кварталі 2013 року

вересень

Риченко С.П.,

Ульянова М.В.

Звіт завідувача сектору з архівної справи райдержадміністрації,  сільських голів  Оріховецької, Пищиківської, Пустоварівської сільських рад.про організацію роботи по розгляду звернень громадян

вересень

Салтанюк В.Л., Юрчук О.А.

Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування району

вересень

Салтанюк В.Л., Юрчук О.А.

Про стан дотримання чинного законодавства при підготовці розпорядчих документів та рішень у Кам`яногребельській сільській раді

вересень

Салтанюк В.Л., Івашкевич О.В.

3. Організація виконання актів законодавства

3.1. Розпоряджень голови обласної державної адміністрації

від 15.08.2013 № 314 «Про обласну робочу групу з питань реалізації  на території Київської області постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2012 року № 503 „Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом інвалідів війни”

вересень

Риченко С.П.,

Капітанюк Л.В.

від 19.08.2013 № 315 «Про затвердження Заходів скорочення споживання природного газу Київської області на період 2013-2014 років»

вересень

Нечипоренко І.В.

від 19.08.2013 № 316 «Про організацію та проведення в Київській області призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2013 року»

вересень

Нечипоренко І.В.

3.2. Розпоряджень голови районної державної адміністрації

від 09.08.2013 № 271 «Про проект Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату у Сквирському районі на 2013-2015 роки»

вересень

Нечипоренко І.В.,

Лупул С.П.

від 19.08.2013 № 290 «Про проведення у Сквирському районі державної інвентаризації радіоактивних відходів»

вересень

Нечипоренко І.В.,

Ворушило М.С.

4. Питання для вивчення :

4.1. В оперативному порядку

Про проведення щоденного моніторингу стану фінансування заробітної плати в розрізі сіл, міста, району

вересень

Ульянова М.В.

 

Про реалізації соціальних ініціатив Президента України стосовно запровадження Програми здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян

до 11.09

Лупул С.П.

Про роздрібні ціни на основні продовольчі товари на підприємствах торгівлі та на продовольчому ринку району

до 11.09

Лупул С.П.

Про підсумки роботи промислових підприємств району за липень 2013 року

до 20.09

Лупул С.П.

Про перелік інвестиційних проектів, які реалізуються на території району

до 15.09

Лупул С.П.

Про формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов

до 17.09

Лупул С.П.

Про проведення інвентаризації об`єктів ринкового господарства

до 17.09

Лупул С.П.

Про стан  збирання пізніх зернових та технічних культур та заготівлі силосу по сільськогосподарським підприємствам району.

вересень

Рибак В.П.

Про посів озимих культур під урожай 2014 року та оранка на зяб.

вересень

Рибак В.П.

Про стан підготовки бурякозбиральної техніки та забезпечення паливо-мастильними матеріалами.

вересень

Рибак В.П.

Про стан ведення галузі тваринництва за 8 місяців 2013 року.

вересень

Рибак В.П.

Про стан виплати заробітної плати по сільськогосподарських підприємствах району станом на 01.09.2013 р.

вересень

Рибак В.П.

Про розрахунки за земельні та майнові паї за 2013 р.

вересень

Рибак В.П.

Про обсяги виробництва валової продукції сільського господарства за 8-м  місяців 2013 р.

вересень

Рибак В.П.

Про план заходів посилення протипожежного захисту об’єктів господарств та житлових будинків в осінньо-зимовий період 2013-2014 рр.

вересень

Рибак В.П.

Про участь с/г підприємств району у ярмаркових заходах

вересень

Рибак В.П.

Про сплату с/г підприємств району податків та внесків до Пенсійного фонду

вересень

Рибак В.П.

Про виплату дотацій за молодняк ВРХ фізичним особам (населенню)

вересень

Рибак В.П.

Про внесення до ст. 18 Закону України  "Про державну допомогу сім"ям з дітьми" в частині призначення допомоги опікуну на дитину - інваліда та дітям - інвалідам

вересень

Капітанюк Л.В.

Про надання інформації в ГУ щодо розробки генеральних планів населених пунктів на території району

вересень

Гаврилюк О.Я.

Про хід розроблення детальних планів території у відповідності до прийнятих райдержадміністрацією прийнятих розпоряджень

вересень

Гаврилюк О.Я.

Про стан благоустрою населених пунктів на території району під час осіннього періоду

вересень

Гаврилюк О.Я.

Про розгляд технічних документацій із землеустрою щодо  надання висновків про наявні обмеження на використання земельних ділянок, що надаються громадянам та юридичним особам у власність (користування)

вересень

Гаврилюк О.Я.

Про звернення громадян по індивідуальному будівництву та підготовку проектів рішень виконкомів міської та сільських рад з цих питань

вересень

Гаврилюк О.Я.

Про рівень чинних тарифів на житлово-комунальні послуги

вересень

Ворушило М.С.

Про стан розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги

вересень

Ворушило М.С.

Про заборгованість підприємств житлово-комунального господарства до Пенсійного фонду України

вересень

Ворушило М.С.

Про заборгованість підприємств житлово-комунального господарства з виплати заробітної плати

вересень

Ворушило М.С.

Про створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

вересень

Ворушило М.С.

Про виконання заходів у сфері житлово-комунального-господарства

вересень

Ворушило М.С.

Про моніторинг стану реформування житлово-комунального господарства за серпень 2013 року

вересень

Ворушило М.С.

Про дотримання навчальними закладами району чинного законодавства з питань безпеки життєдіяльності

вересень

Заболотний О.В.

Про здійснення соціально-педагогічної роботи з сім’єю з питань соціального захисту дітей

вересень

Заболотний О.В.

Про хід оздоровчої кампаніїї дітей влітку 2013 року та стан функцірнування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

вересень

Поліщук С.В.

 

Стан видачі посвідчень дітям та батькам з сімей, які належать до категорії багатодітних.

вересень

Поліщук С.В.

 

Про посилення контролю за діяльністю ПС, ДБСБ

вересень

Поліщук С.В.

 

Контроль щодо розгляду звернень громадян та клопотань з приводу висунення кандидатів із числа жінок, які народили та виховали до 8-ми річного віку 5-х і більше дітей  на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

вересень

Поліщук С.В.

 

Про додержання законодавства про звернення громадян в секторі з архівної справи,  відділі містобудування і архітектури райдержадміністрації, виконкомах Горобіївської, Домантівської, Дулицької, Рогізнянської, Рудянської, Самгородоцької сільських радах

вересень

Салтанюк В.Л., Юрчук О.А.

Про відповідність чинному законодавству України розпорядчих документів (наказів)  в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації

вересень

Салтанюк В.Л., Івашкевич О.В.

Про наявність і стан справ в архівному відділі по фонду №83 Мовчанівська сільська рада, №106 Шамраївська сільська рада

вересень

Салтанюк В.Л., Гетманчук О.П.

Про проведення контрольної  перевірки архівного підрозділу Малоєрчиківської сільської ради за 1944-2012 роки, щодо умов зберігання документів

вересень

Салтанюк В.Л., Гетманчук О.П.

Про стан здійснення делегованих повноважень виконавчим комітетом Кам`яногребельської сільської ради

вересень

Салтанюк В.Л., Сердюк І.П.

5. В порядку контролю за виконанням:

5.1. Розпоряджень, доручень Кабінету Міністрів України

від 05.07.2010 №7/16-6951 про моніторинг виконання судових рішень по стягненню заборгованості за житлово-комунальні послуги

до 10.09

Нечипоренко І.В.,

Ворушило М.С.

від 01.09.2011 № 40683 щодо вжиття заходів стосовно запровадження економії енергоресурсів у бюджетній сфері

до 15.09

Нечипоренко І.В.,

Ворушило М.С.

від 21.01.2012 № 2950/0/1-12 щодо обгрунтовності прийнятих тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій

до 20.09

Нечипоренко І.В.,

Ворушило М.С.

від 01.05.2013 № 7/19-7370 щодо переліку об’єктів, що плануються до фінансування та будуть введені в експлуатацію у 2013 році

до 03.09

Нечипоренко І.В.,

Лупул С.П.

від 30.04.2013 №3811-07/15666-08 щодо виробничої діяльності на промислових підприємствах району

до 25.09

Нечипоренко І.В.,

Лупул С.П.

5.2. Розпоряджень голови облдержадміністрації

від 30.03.2007 № 222 «Про проект Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Київської області на 2007-2010 роки»

до 05.09

Нечипоренко І.В.,

Ворушило М.С.

від 30.04.2013 № 158  “Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 року”

до 15.09

Нечипоренко І.В.,

Ворушило М.С.

від 13.09.2012 № 1408  “Про план першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у Київській області”

до 20.09

Нечипоренко І.В.,

Ворушило М.С.

від 21.04.2008 №653 «Про заходи з регулювання цін на продовольчому ринку Київської області»

постійно

Нечипоренко І.В.,

Лупул С.П.

від  28.02.2013 № 77 щодо використання субвенції з державного бюджету місцевим  бюджетам і виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Сквирського району

до 05. 09

Нечипоренко І.В.,

Лупул С.П.

від 14.01.2013 №12 «Про організацію у 2013 році безоплатного відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування населення  Київської області, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи»

до 20.09

Риченко С.П. Ульянова М.В.

від 30.01.2013 № 35 «Про затвердження обласних заходів щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів та економного і раціонального використання коштів у 2013 році»

до 15.09

Риченко С.П. Ульянова М.В.

від 14.09.2007 №840 «Про обласну базу даних інвестиційних проектів»

до  10.09

Нечипоренко І.В.,

Лупул С.П.

від 10.05.2012 №178 «План заходів з розвитку системи надання соціальних послуг з урахуванням вивчених потреб територіальних громад»

до 05.09

Риченко С.П.,

Димань О.А.

від 30.04.2013 № 181 «Про підготовку господарського комплексу та об”єктів соціально-культурного призначення Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 року»

до 15.09

Нечипоренко І.В.,

Лупул С.П.

від 30.07.2013 № 296 «Про План заходів щодо реалізації у 2013 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Київській області»

до 30.09

Риченко С.П.,

Лозинський В.Л.

від 03.07.2013 № 256 «Про заходи щодо підготовки та організованого початку 2013/2014 навчального року в Київській області»

до 13.09

Риченко С.П.,

Заболотний О.В.

від 07.06.2013 № 229 «Про проведення в Київській області державної інвентаризації радіоактивних відходів»

до 20.09

Нечипоренко І.В.,

Ворушило М.С.

5.3. Розпоряджень голови райдержадміністрації

від 30.05.2013 № 158 «Про підготовку господарського комплексу та об”єктів соціально-культурного призначення Сквирського району до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 року»

до 15.09

Нечипоренко І.В.,

Лупул С.П.

5.4. Доручень голови облдержадміністрації

від 16.07.2012 № 83-1 п.  8 щодо реалізації соціальної ініціативи Президента України щодо  забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов

до 05.09

Нечипоренко І.В.,

Лупул С.П.

від 18.02.2013 № 13-1 про забезпечення реалізації Програми економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”

до 15.09

Нечипоренко І.В.,

Лупул С.П.

від 08.05.2013 № 48-1 За підсумками розгляду на засіданні колегії КОДА 24.04.2013 питання «Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Київської області  у І кварталі 2013»

до 05.09

Нечипоренко І.В.,

Лупул С.П.

від 06.03.2012 № 21-1 За підсумками розгляду на засіданні колегії  облдержадміністрації  27.02.2012 питання «Про стан розрахунків за спожиті енергоносії»

до 15.09

Нечипоренко І.В.,

Ворушило М.С.

від 21.02.2012 № 19-1 За підсумками розгляду на засіданні колегії  облдержадміністрації  03.02.2012 «Про стан та перспективи сільськогосподарського виробництва та розвиток сільських територій Київської області» та «Про організацію підготовки і проведення комплексу весняно-польових робіт у 2012 році»

до 05.09

 

Гарбуз О.М.,

Рибак В.П.

 

від 17.07.2013 № 75-1 За підсумками розгляду на засіданні колегії ОДА 05.07.2013 питання „Про підсумки соціально-економічного розвитку Київської області у першому півріччі 2013 року”

до 20.09

Нечипоренко І.В.,

Лупул С.П.

від 09.04.2013 № 39-1 За підсумками розгляду на засіданні колегії КОДА 28.03.2013 питання «Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету Київської області за 2012 рік »

до 15.09

Нечипоренко І.В.,

Ульянова М.В.,

Бойко М.І.

від 21.09.2013 № 92-1 Щодо належного благоустрою населених пунктів області

до 15.09

Нечипоренко І.В.,

Гаврилюк О.Я

від 15.08.2013 № 91-1 Про заходи щодо завершення формування єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Київській області

до 15.09

Нечипоренко І.В.

від 17.07.2013 № 82-1 Щодо стану виконання завдань,спрямованих на реалізацію економічних реформ у Київській області

до 15.09

Нечипоренко І.В., Риченко С.П.,

Гарбуз О.М.

5.5. Доручень голови райдержадміністрації

від 20 03.2012 № 14-1 На виконання доручення голови КОДА від 06.03.2012 № 21-1 за підсумками розгляду на засіданні колегії  облдержадміністрації  27.02.2012 питання «Про стан розрахунків за спожиті енергоносії»

до 15.09

Нечипоренко І.В.

Ворушило М.С.

від 28.02.2012 № 13-1 На виконання доручення голови КОДА від 21.02.2012 № 19-1 за підсумками розгляду на засіданні колегії  облдержадміністрації  03.02.2012 «Про стан та перспективи сільськогосподарського виробництва та розвиток сільських територій Київської області» т а «Про організацію підготовки і проведення комплексу весняно-польових робіт у 2012 році»

до 10.09

Гарбуз О.М.,

Рибак В.П.

від 14.05.2013 № 13-1На виконання доручення голови Київської облдержадміністрації від 08.05.2013 № 48-1 за підсумками розгляду на засіданні колегії облдержадміністрації 24.04.2013 питання „Про підсумки соціально-економічного розвитку Київської області у першому кварталі 2013 року”

до 05.09

Нечипоренко І.В.,

Лупул С.П.

від 15.04.2013 № 11-1 На виконання доручення голови Київської облдержадміністрації № 39-1 від 09.04.2013 за підсумками розгляду на засіданні колегії КОДА 28.03.2013 питання „Про ззатвердження звіту про виконання обласного бюджету Київської області за 2012 рік

до 15.09

Нечипоренко І.В.,

Ульянова М.В.,

Бойко М.І.

від 24.05.2013 № 14-1 На виконання доручення голови Київської ОДА від 08.05.2013 № 48-1 за підсумками розгляду на засіданні колегії облдержадміністрації 24.04.2013 питання Про підсумки соціально-економічного розвитку Київської області у першому кварталі 2013 року”

до 28.09

Нечипоренко І.В.,

Лупул С.П.

від 05.04.2013 № 10-1 На виконання доручення голови Київської ОДА від 25.11.2011 № 194-1 „Щодо пріоритетів започаткованих реформ, проголошених Президентом України”

до 25.09

Риченко С.П.,

Лозинський В.Л.

від 30.07.2013 № 22-1 На виконання доручення голови Київської облдержадміністрації від 17.07.2013 № 75-1 підсумками розгляду на засіданні колегії КОДА питання „Про підсумки соціально-економічного розвитку Київської області у першому кварталі 2013 року”

до 20.09

Нечипоренко І.В.,

Гарбуз О.М.

Ворушило М.С.

від 24.05.2013 № 14-1 На виконання доручення голови КОДА від 08.05.2013 № 48-1 за підсумками розгляду на засіданні колегії КОДА питання „Про підсумки соціально-економічного розвитку Київської області у першому кварталі 2013 року”

до 28.09

Нечипоренко І.В.,

Гарбуз О.М.

Ворушило М.С.

6. Надання методичної і практичної допомоги

Надати допомогу сільським радам про внесення змін до бюджету сільських рад

вересень

Нечипоренко І.В.,

Ульянова М.В.

Сектору з архівної справи, відділу містобудування і архітектури райдержадміністрації, виконкомам Горобіївської, Домантівської, Дулицької, Рогізнянської, Рудянської, Самгородоцької сільським радам з питань розгляду звернень та організації особистого прийому  громадян

вересень

Салтанюк В.Л., Юрчук О.А.

Самгородоцькій сільській раді  за 2006-2008 роки у складанні описів справ № 1, № 2-Ос номенклатури справ та актів

вересень

Салтанюк В.Л., Гетманчук О.П.

Навчальним закладам району з питань організації навчально-виховного процесу у новому 2013-2014 навчальному році

вересень

Риченко С.П.,

Заболотний О.В.

Загальноосвітнім навчальним закладам з питань оновлення та удосконалення банку даних про дітей соціально-незахищених категорій

вересень

Риченко С.П.,

Заболотний О.В.

День надання управлінської допомоги  в Красноліському НВК

вересень

Риченко С.П.,

Заболотний О.В.

7. Організаційно-масові заходи, засідання консультативних, дорадчих  та інших допоміжних органів, наради

7.1. Засідання

Комісії з питань захисту прав дитини

04.09

Риченко С.П.

Поліщук С.В.

Комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім"ям, призначення субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання

03.09

Риченко С.П.,

Капітанюк Л.В.

Районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

06.09

Риченко С.П.,

Капітанюк Л.В.

Координаційної ради з питань виконання районної програми «Турбота»

11.09

Риченко С.П.,

Капітанюк Л.В.

Тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

17.09

Риченко С.П.,

Капітанюк Л.В.

Консультативної ради з питань поліпшення соціального захисту ветеранів війни

24.09

Риченко С.П.,

Капітанюк Л.В.

Виїзне засідання «мобільного соціального офісу»

06,13,20,27.09

Риченко С.П.,

Капітанюк Л.В.

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС.

Питання:

  1. Про стан готовності систем життєзабезпечення населення до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2013-2014 року
  2. Про хід виконання рішення комісії, питання 5, протокол № 3 від 22.03. 2013

25.09

Нечипоренко І.В., Ворушило М.С.

Комісії по вибору земельних ділянок під будівництво по питаннях, пов’язаних із обстеженням існуючих земельних ділянок в зв’язку із плануванням на них нового будівництва або реконструкції існуючих об’єктів

18.09

Гарбуз О.М., Гаврилюк О.Я.

7.2. Наради

Нарада з керівниками і головними агрономами сільськогосподарських підприємств по питаннях проведення посіву озимих зернових і технічних культур, проведення комплексу осінньо-польових робіт

12.09

Гарбуз О.М.,

Рибак В.П.

Нарада з інженерами по охороні праці та головними інженерами сільськогосподарських підприємств

19.09

Гарбуз О.М.,

Рибак В.П.

Нарада з головними зоотехніками господарств по підсумках роботи галузі тваринництва за 9-ть місяців

10.09

Гарбуз О.М.,

Рибак В.П.

Нарада керівників навчальних закладів

05.09

Риченко С.П.,

Заболотний О.В.

Нарада заступників з навчально-виховної роботи

13.09

Риченко С.П.,

Заболотний О.В.

Нарада з директорами пришкільних таборів

20.09

Риченко С.П.,

Заболотний О.В.

7.3. Організаційно-масові заходи

Районне свято «День знань»

вересень

Риченко С.П.,

Заболотний О.В.

Обласні змагання серед учнівської молоді з авіамодельного спорту

вересень

Риченко С.П.,

Заболотний О.В.

Обласний конкурс фоторобіт «Неосяжна моя, Україно!»

вересень

Риченко С.П.,

Заболотний О.В.

Виїзні прийоми громадян:

 

згідно окремого графіка

Губський В.Г.,

Нечипоренко І.В.,

Риченко С.П.,

Гарбуз О.М.

Прямий телефонний зв’язок:

 

згідно окремого графіка

Губський В.Г.,

Нечипоренко І.В.,

Риченко С.П.,

Гарбуз О.М.

7.3.1. Культурно-масові заходи

Вечір пам’яті  колишніх працівників сільського Будинку культури

14.09

Риченко С.П.

Центило-Гіптенко О.Л.

Вечір-спогад з партизанкою села  С.М. Циганковою

20.09

Риченко С.П.

Центило-Гіптенко О.Л.

Година скорботи

«Трагедія Краснянки»

20.09

 

Риченко С.П.

Центило-Гіптенко О.Л.

День села «А в серці тільки ти єдиний, мій коханий, рідний краю»

27.09

Риченко С.П.

Центило-Гіптенко О.Л.

Свято «Служимо людям та її величності книзі»

 

30.09

Риченко С.П.

Центило-Гіптенко О.Л.

7.3.2. Спортивно-масові заходи

Чемпіонат Сквирського району з футболу сезону 2013 року (VIІ-IХ)

07-28.09

Риченко С.П.,

Голуб І.В.

Участь у фіналі обласної Спартакіади серед сільських виконавчих комітетів «На краще спортивне село»

07.09

Риченко С.П.,

Голуб І.В.

Першість Київської області з футболу. Друга ліга. (V- VIІІ)

07-29.09

Риченко С.П.,

Голуб І.В.

Районне спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту

14.09

Риченко С.П.,

Голуб І.В.

Участь у фіналі змагання ІV обласної Спартакіади серед депутатів Київщини

23.09

Риченко С.П.,

Голуб І.В.

Чемпіонат Київської області з футболу серед юнаків 1999-2000 років народження

21-28.09

Риченко С.П.,

Голуб І.В.

Виконуючий обов`язки

керівника апарату райдержадміністрації                          О.М.Гарбуз

Переглядів: 1736
 Друк

22 серпня 2013 року                                                                 № 294/131

 

 

Про відзначення у Сквирському

районі 22-ї річниці незалежності

України та 90-річчя з дня утворення

Сквирського району

 

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, на виконання Указу  Президента України від 08.04.2013 № 198/2013 „Про відзначення 22-ї річниці незалежності України“, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації  від 07.06.2013 № 227 „Про відзначення у Київській області 22-ї річниці незалежності України“, розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації  від 02.07.2013 № 191 „Про відзначення в районі 22-ї річниці незалежності України та 90-річчя з дня утворення Сквирського району“, рішень сесії Сквирської районної ради від 27.11.2009    № 03/06-27-05 ”Про програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Сквирським районом, здійснення представницьких та інших заходів на 2010 – 2015 роки”, від 25.12.2012 № 02-19-06 ”Про районний бюджет Сквирського району на 2013 рік”, розпорядження голови райдержадміністрації від 01.10.2007 № 621 “Про затвердження Положення про Грамоту Сквирської районної державної адміністрації”:

 

1. Відзначити Грамотою Сквирської районної державної адміністрації  та Сквирської районної ради за вагомий внесок у соціально-економічний та культурний         розвиток району, високі досягнення у професійній діяльності, сумлінну працю, активну громадську позицію, з нагоди Дня незалежності України та 90-річчя з дня утворення Сквирського району осіб згідно додатку 1.

 

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації профінансувати райдержадміністрацію в сумі  312 грн. 00 коп. (триста дванадцять гривень 00 коп.) за рахунок загальних асигнувань, передбачених у районному бюджеті на 2013 рік на виконання «Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Сквирським районом, здійснення представницьких та інших заходів на              2010-2015 роки» згідно з кошторисом витрат (додаток 2).

Голова адміністрації                                                Голова районної ради

В.Г.Губський                                                                           Б.В.Соболь

Переглядів: 1617
 Друк

19 серпня 2013 року                                                                          №293

Про призначення опікуна

над малолітньою дитиною-сиротою,

Луговцем Богданом Сергійовичем,

01.06.2005 року народження

Розглянувши матеріали заяви від 07.08.2013 року громадянки Щербини Галини Василівни, 11.01.1955 року народження, що проживає за адресою: вул. Новоселиця, 7                     с. Великополовецьке Сквирського району Київської області щодо призначення її опікуном над малолітньою дитиною, сиротою, Луговцем Богданом Сергійовичем, 01.06.2005 року народження відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про охорону дитинства”, „Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклуваннія”, «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми», «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю», ст.ст. 243, 244 Сімейного кодексу України, ст.ст. 58, 61 – 63 Цивільного кодексу України, на виконання постанови Кабінету Міністрів України: від 24.09.2008 №866 „Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини”, та враховуючи розпорядження Сквирської райдержадміністрації від 05.08.2013 № 255 «Про надання малолітньому Луговець Богдану Сергійовичу, 01.06.2005 статусу дитини-сироти», висновок комісії з питань захисту прав дитини Сквирської райдержадміністрації від 07.08.2013 року № 7/1 «Про доцільність призначення опікуном над дитиною-сиротою, Луговцем Богданом Сергійовичем, 01.06.2005 року народження»:

 

1. Призначити Щербину Галину Василівну, 1955 року народження, опікуном над малолітньою дитиною-сиротою, Луговцем Богданом Сергійовичем, 01.06.2005 року народження.

Підопічний Луговець Богдан Сергійович, 01.06.2005 року народження, буде проживати з  опікуном Щербиною Г.В.

 

2. Зобов'язати опікуна вживати заходів щодо захисту законних прав та інтересів підопічного:

1)самостійно визначати способи виховання з урахуванням думки дитини і рекомендацій органу опіки та піклування;

2)вимагати повернення дитини від будь-якої особи, яка тримає її у себе не на підставі закону або рішення суду;

3)давати чи не давати згоду на усиновлення підопічного;

4)самостійно здійснювати витрати, необхідні для задоволення потреб підопічного, за рахунок призначеної державної допомоги, пенсії, аліментів, доходів від майна підопічного;

5)представляти інтереси підопічного в установах, організаціях і закладах;

6)виховувати дитину, піклуватися про її здоров'я, психічний стан, фізичний і духовний розвиток, готувати до самостійного життя, забезпечувати її догляд і лікування;

7)створити належні побутові умови та умови для здобуття дитини повної загальної середньої освіти;

8)вживати заходів до захисту цивільних прав та інтересів підопічного;

9)здійснювати двічі на рік повне медичне обстеження підопічного.

 

3. Відповідальним за збереження права на майно, речі особистого вжитку, Луговеця Богдана  Сергійовича, 01.06.2005 року народження призначити опікуна Щербину Галину Василівну.

 

4.Службі у справах дітей та сім'ї райдержадміністрації:

1) здійснювати нагляд за виконанням опікуном своїх обов'язків, контролювати умови утримання, виховання, навчання дитини, дотримання її прав та цільовим використанням державної соціальної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку;

2) забезпечити захист та дотримання житлових та майнових прав дитини-сироти;

3) забезпечити малолітню дитину-сироту, Луговця Богдана Сергійовича, 01.06.2005 року народження, пільговим оздоровленням.

 

5.Сквирському районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді:

- забезпечити соціальний супровід дитини-сироти, яка виховується під опікою, Луговець Богдан Сергійович, 01.06.2005  року народження у разі, якщо виникає потреба у соціальному супроводі дитини, згідно із Законом України "Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю" та Порядком провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р.№ 866, соціальне обслуговування дітей здійснюється шляхом надання комплексу соціальних послуг або здійснення соціального супроводу.

 

6. Управлінню соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації призначити виплати державної соціальної допомги на дитину, над якою встановлено опіку, малолітньому Луговцю Богдану Сергійовичу, 01.06.2005 року народження, у межах видатків, передбачених у державному бюджеті.

 

7.    Сквирській центральній районній лікарні:

1) Закріпити дільничного лікаря за малолітнім Луговцем Богданом Сергійовичем,  01.06.2005 року народження.

2) Забезпечити проходження двічі на рік дитиною медичного огляду та здійснення диспансерного нагляду за ним.

 

Відділу освіти Сквирської райдержадміністрації забезпечити права Луговця Богдана Сергійовича, 01.06.2005 року народження, на здобуття загальної середньої освіти.

 

9.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови

райдержадміністрації Риченко С.П.

 

 

Голова адміністрації                                                              В.Г. Губський

Переглядів: 1764
 Друк

19 серпня 2013 року                                                                        №292

Про надання дозволу на переведення студентки

державного навчального закладу

“Сквирське професійне училище

неповнолітньої Ящук Аліни Олегівни,

26.10.1995 року народження

до комунального закладу Київської обласної ради

«Таращанський навчально-реабілітаційний центр»

 

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту”, ст.71 Житлового кодексу УРСР, Цивільного кодексу України, Сімейного кодексу України, постанови Кабінету міністрів України від 24.09.2008 №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», розглянувши клопотання директора державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище» про переведення студентки, дитини, позбавленої батьківського піклування, неповнолітньої Ящук Аліни Олегівни, 26.10.1995 року народження, для подальшого навчання до комунального закладу Київської обласної ради «Таращанський навчально-реабілітаційний центр», врахувавши витяг з протоколу комісії з питань захисту прав райдержадміністрації від 26.06.2013 року:

1. Надати дозвіл на переведення студентки державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище», дитини, позбавленої батьківського піклування, неповнолітньої Ящук Аліни Олегівни, 26.10.1995 року народження, для подальшого навчання до комунального закладу Київської обласної ради «Таращанський навчально-реабілітаційний центр».

 

2. Службі у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації підготувати документи, необхідні для переведення дитини, позбавленої батьківського піклування Ящук Аліни Олегівни, 26.10.1995 року народження, для подальшого навчання до комунального закладу Київської обласної ради «Таращанський навчально-реабілітаційний центр».

 

3. Адміністрації державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище» забезпечити перевезення та влаштування неповнолітньої Ящук Аліни Олегівни, 02.03.2006 року народження, до комунального закладу Київської обласної ради «Таращанський навчально-реабілітаційний центр».

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації С.П. Риченко.

 

Голова адміністрації                                                           В.Г. Губський

Переглядів: 1776
 Друк

19 серпня 2013 року                                                                        № 290

Про проведення в Сквирському районі

державної інвентаризації

радіоактивних відходів

 

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Кодексу цивільного захисту України, Порядку проведення державної інвентаризації радіоактивних відходів (НП 306.5.04/2. 059-2002), затвердженого наказом Державного комітету ядерного реагування України від 11.02.2003 № 27, зареєстрованого  в    Міністерстві  юстиції  України  25 лютого  2003 року за № 160/7481 (далі – Порядку), графіку проведення 5-ї державної інвентаризації радіоактивних відходів, затвердженого головою Державного агентства України з управління зоною відчуження 15 квітня 2013 року, розпорядження виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації від 07.06.2013 № 229 «Про проведення в Київській області державної інвентаризації радіоактивних відходів»:

1. Провести в Сквирському районі державну інвентаризацію радіоактивних відходів.

2. Утворити районну інвентаризаційну комісію з питань проведення державної інвентаризації радіоактивних відходів, що додається.

3. Районній   інвентаризаційній комісії  провести інвентаризацію радіоактивних відходів на підприємствах, в організаціях, установах, наукових і медичних закладах Сквирського району відповідно до встановленого Порядку.

4. За результатами проведеної інвентаризації подати зведені дані обласній комісії до 20 вересня 2013 року.

5. Вжити заходів щодо усунення виявлених у ході проведення інвентаризації недоліків.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренко І.В.

 

Голова адміністрації                                                                    В.Г. Губський

Переглядів: 1527
 Друк

16  серпня 2013 року                                                                        №289

Про внесення змін до розпорядження

голови райдержадміністрації від 05.08.2013 №256

“Про призначення субсидій, надання державних допомог

та пільг на житлово-комунальні послуги за

фактичним місцем проживання“

 

Відповідно до п. 2 ст. 13, п.п.1, 5 ст. 23 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 „Про спрощення Порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”, постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 року №117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб за видами пільг»,  врахувавши рішення засідання комісії з питань субсидії, соціальних допомог  та пільг (протокол № 9                              від 31.07.2013 та пояснювальна записка):

 

1. Виключити з п.2: (Призначити державну соціальну допомогу малозабезпеченим сімям):

- Шелест Ірині Миколаївні

 

2. Внести до п.3: (Відмовити в наданні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям):

- Шелест Ірині Миколаївні

 

 

Голова адміністрації                                                               В.Г.Губський

Переглядів: 1588
 Друк

15 серпня 2013 року                                                                             №283

Про проведення районного конкурсу на перевезення

пасажирів на автобусних маршрутах загального

користування, віднесених до компетенції

Сквирської районної державної адміністрації

Відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» та розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 13 серпня 2013 року № 275 «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Сквирського району», зареєстрованого  в Сквирському районному управлінні юстиції  у Київській області 14.08.2013 за № 1/159.

1. Провести 20.09.2013 конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації (далі конкурс).

2. Затвердити перелік об’єктів конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації, згідно з додатком.

3. Відділу економічного розвитку Сквирської районної державної адміністрації:

3.1. Здійснити заходи щодо приймання документації на участь у конкурсі.

3.2. Здійснити заходи щодо організації та проведення конкурсу, які визначені Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», зокрема щодо публікації оголошення про проведення конкурсу, видачі бланків для участі в конкурсі, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки матеріалів для проведення конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів, підготовки матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником-переможцем конкурсу, тощо.

3.3. Забезпечити під час проведення засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації, технічний аудіозапис.

4. Конкурсному комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації, подати в 10-денний термін після проведення конкурсу оформлений протокол засідання щодо визначення переможців конкурсу.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Риченко С.П.

 

 

Голова адміністрації                                                               В.Г. Губський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 1493
 Друк

Голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк взяв участь в урочистому відкритті спортивно-тренажерного комплексу, облаштованого на подвір’ї Побережківської сільської школи Богуславського району.

- Глава держави дбає про здоров’я нації та, насамперед, про підростаюче покоління. З метою всебічного розвитку кожної дитини та на виконання соціальних ініціатив Президента «Діти – майбутнє України» зусилля обласної влади спрямовані на популяризацію здорового способу життя, залучення школярів до занять фізичною культурою і спортом, - наголосив Анатолій Присяжнюк.

Переглядів: 823
  Read More...


Сторінка 1 з 3
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack