Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2013
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Вівторок, 17 вересня 2013


Друк

У неділю, 15 вересня, делегація Сквирського району, на чолі з головою райдержадміністрації В.Г. Губським відвідала ІІ відкритий фестиваль мистецтв «Перечинщина скликає таланти», який відбувся у селі Дубриничі, що на Перечинщині Закарпатської області.Це свято об’єднало усіх цінителів народної творчості. Воно сприяє збереженню та примноженню багатовікових культурних традицій нашого народу, утвердженню національної самосвідомості і любові до рідного краю.Участь у фестивалі взяли гості не тільки з Перечинщини та інших районів Закарпаття, але й зі Львівської, Івано-Франківської та Київської областей, а також з Польщі, Словаччини та Угорщини.Зокрема, Сквирщину представляв чоловічий гурт "Лотоки" Пустоварівського сільського Будинку культури, під керівництвом Віктора Ракочого. Серед конкурсантів фестивалю, як професіонали, справжні ветерани сцени, так й ті, що починають свій творчий шлях. Дитячий зразковий ансамбль танцю «Турянська долина» (керівник – заслужений працівник культури України Іван Пастеляк), самодіяльний народний етнографічний фольклорний колектив «Лемківчанка» СБК села Зарічово (художній керівник Марія Низовець), вокальний чоловічий ансамбль «Фанати» будинок культури с. Кам’яниця (керівник Сергій Раховський) та багато інших.

Переглядів: 949
  Read More...Друк

17 вересня відзначається «День рятівника». Також, православна церква вшановує ікону Божої Матері «Неопалима купина». За переказами, священний образ «Неопалимої купини» оберігає від вогню. Вважається, що  ця ікона Божої Матері є заступницею вогнеборців. Саме тому професійне свято ряту­вальників відзначають у цей день. Пожежники-рятівники – люди мужньої і відповідальної професії. За велінням душі і серця вони роблять під час неможливе, аби люди не залишалися на одинці з вогняною стихією, рятуючи життя і майно громадян. І тут, як і в будь-якій сфері людської діяльності, все залежить від професіоналів, їх мужності, високого обов’язку, енергії та спроможності впевнено діяти за будь-яких екстремальних ситуацій. Пожежним може стати лише той, кого не лякають труднощі, хто готовий до наполегливої, самовідданої праці, котрий вміє орієнтуватися в надзвичайно складних ситуаціях і приймає єдине правильне рішення. Інакше…

Переглядів: 1678
  Read More...Друк

14 вересня із пізнавальною місією прибула китайська делегація з провінції Гуандун. На цій території проживає 106 млн. жителів, 40% з яких займаються розвитком тваринницької та рослинницької галузі. На межі Сквирського та Володарського районів хлібом-сіллю шановних іноземних гостей та директора департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації О.О. Шевченка зустрів голова Сквирської райдержадміністрації В.Г. Губський, заступник голови райдержадміністрації О.М. Гарбуз, директор ТОВ АФ "Колос" Л.В. Центило, представники ЗМІ.

Переглядів: 844
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack