Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2013
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28 29
30            
Неділя, 22 вересня 2013


Друк

Перетворення Київщини на територію економічного зростання та інтенсивного розвитку соціальної сфери є одним з пріоритетних завдань влади, пор це сьогодні повідомив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк під час робочого візиту до Поліського району.

Завдяки економічним  реформам та соціальним ініціативам Президента Віктора Януковича Київщина стала лідером соціально-економічного розвитку в Україні та має змогу реалізувати проект «Київщина без окраїн».

Переглядів: 853
  Read More...Друк

Про це сьогодні повідомив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк під час зустрічі з громадою села Проців, Бориспільського району щодо обговорення питання розбудови сільських територій.

- На виконанняПрограми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" ініційованої Президентом України Віктором Януковичем, наразі в регіоні тривають заходи щодо розбудови сільських територій та створення якісних та комфортних умов життя населення незалежно від територій проживання.

Переглядів: 848
  Read More...Друк

Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк відвідав місто Васильків, де ознайомився з будівництвом плавального басейну, який невдовзі має відкритися.

- Реконструкція нового спортивного комплексу дасть можливість зберегти та удосконалити мережу спортивних закладів, які забезпечують умови фізичного розвитку дітей, сприяють організації дозвілля дітей, – наголосив Анатолій Присяжнюк. - Президент України Віктор Янукович акцентує увагу на необхідності залучення широких верств населення до масового спорту, популяризації здорового способу життя, а також забезпечення якісними умовами життя кожного громадянина незалежно від місця проживання.

Переглядів: 899
  Read More...Друк

Про це під час апаратної наради повідомив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк.

- Доручення Президента сьогодні стимулюють владу Київщини до створення нових робочих місць з гідною оплатою праці, забезпечення населення якісною та доступною освітою, медициною, будівництва будинків культури та бібліотек, - зазначив Анатолій Присяжнюк. – Наше завдання забезпечити в кожному районі якісні умови життя населення.

Переглядів: 860
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack