Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2013
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28 29
30            
Вівторок, 24 вересня 2013


Друк

16.09.2013 року відбулася спільна нарада щодо порядку взаємодії кримінально-виконавчої інспекції Сквирського району і районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Участь у нараді взяли: інспектор Сквирського РП Вілодарського МРВ КВІ ст.. лейтенант внутрішньої служби Гриша Д.В., інспектор-фахівець Сквирського РП Володарського МРВ КВІ Морозов О.В., головний спеціаліст Сквирського РЦСССДМ Карпенко І.М.

Переглядів: 913
  Read More...Друк

Добровільний вихід з життя - явище, безумовно, негативне і з ним необхідно боротися. Нажаль, статистика  випадків дитячого суїциду на території району  сумна, протягом поточного року неповнолітніми вчинено 3  випадки самогубства, для порівняння, в попередньому році такі випадки відсутні взагалі. Прокуратурою району проводиться перевірка по вказаних фактах, за результатами якої на даний час вже внесено 2 подання.

Переглядів: 845
  Read More...Друк

16 жовтня 2013р. (СЕРЕДА) в приміщенні

Тетіївської ОДПІ (1 поверх, кабінет №7)

представником Акредитованого центру сертифікації

ключів Інформаційно-довідкового департаменту

Міністерства доходів і зборів буде проводитись виготовлення

ключів електронно-цифрового підпису.

Тетіївська ОДПІ

Переглядів: 704
 Друк

Нещодавно, у Боярському НВК “Гімназія – ЗОШ І ступеня” заступник начальника ГУ Міндоходів у Київській області Вікторія Пєхова презентувала спецкурс «Основи податкових знань» для дев'ятикласників. Спецкурс допоможе дітям зрозуміти, як правильно будувати відносини з державою, використовувати свої права і виконувати обов'язки. З цього курсу школярі зможуть винести для себе багато корисної та цікавої інформації, яка допоможе їм у дорослому житті бути справними платниками податків.

Переглядів: 800
  Read More...Друк

На публікації у засобах масової інформації щодо обшуку у квартирі журналіста однієї з київських радіостанцій, наголошуємо, всі дії відбувались у рамках діючого законодавства. Обшук поводився на підставі рішення суду та у рамках кримінального провадження за фактом вчинення ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах та фіктивного підприємництва. Сума несплачених податків складає майже 2,9 млн. грн. До журналіста слідчі Міндоходів жодних претензій не мали, а проводили обшук за адресою, за якою, як раніше було встановлено слідством, часто перебувала особа причетна до діяльності близько 20 фіктивних підприємств.

Переглядів: 824
  Read More...Друк

Про це сьогодні повідомив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк під час відкриття дитячого садочка “Фортеця ” у місті Ірпінь.

- Виконуючи завдання Президента України ми повинні забезпечити доступ кожної дитини до дошкільної освіти та створити якісні умови першого навчання та безпечного перебування дітей у цих закладах, - зазначив Анатолій Присяжнюк. - Сьогодні на Київщині ведеться активна робота в напрямку розбудови дошкільних закладів освіти, створення і реконструкції будинків дитячої та юнацької творчості.

Переглядів: 806
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack