Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2013
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 28 29
30            
П'ятниця, 27 вересня 2013


Друк

У Сквирі живуть і працюють люди, чиїми іменами, по праву, пишається громадськість. Тут сконцентровано виробничий, культурний, науковий потенціал, звідси йдуть витоки славної історії краю, люди якого своїм талантом засвідчили багато пам`ятних дат і знаменних подій. Сквира пізнала часи розквіту і труднощі змін. Але завдяки самовідданій праці її мешканців має особливий, гордий і непереможний характер, відома далеко за межами нашого району традиціями та культурою, прекрасними людьми. У такі свята, як день народження, кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об`єднатися у любові до нашого міста, працювати і жити для його добра, допомагати тим, хто цього потребує. Вдячний попереднім поколінням, які залишили нам у спадок історію Сквири, духовну скарбницю, з якої черпаємо сили й наснагу для творення та пізнання нового. Складаю пошану усім, хто сьогодні сумлінно трудиться на її благо. Нехай наше місто буде вічно молодим, квітучим і красивим, а життя кожної сім`ї наповнене душевним теплом, радістю і надією на краще! Бажаю усім вам, дорогі земляки, здоров`я, благополуччя, затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Усім жителям міста Сквири - Господнього благословення, нових перемог і творчих злетів!

З повагою

Голова райдержадміністрації                          В.Г. Губський

Переглядів: 576
 Друк

Переглядів: 3177
 Друк

У приміщенні районного Будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня бібліотек, в яких брали участь заступник голови райдержадміністрації С.П. Риченко, помічник-консультант депутата Київської облради, депутат районної ради К.Ф. Бондарчук, заслужений вчитель України В.І. Цимбалюк, керівник літературного клубу «Сузір`я», член національної спілки журналістів України Л.М. Левчук та працівники бібліотечної сфери району.

Переглядів: 681
  Read More...Друк

Прийміть сердечні вітання з вашим професійним святом - Днем бібліотек!
Цей день символізує визнання суспільством і державою високої ролі бібліотек як центрів збереження, примноження безцінної культурної і наукової спадщини, він заснований і як данина поваги до праці людей, які там працюють.
Висловлюю подяку всім працівникам бібліотек за їх кропітку працю, безмежну відданість улюбленій справі і повсякденне прагнення бути корисними. Переконаний, що ваш високий професіоналізм та безцінний досвід будуть, як і раніше, сприяти залученню жителів району до скарбниць світової культури, до багатющої історичної спадщини рідного краю, вихованню у підростаючого покоління кращих моральних якостей. Бажаю вам усім доброго здоров'я, щастя, благополуччя та творчого довголіття.

З повагою

Голова райдержадміністрації                                     В.Г. Губський

Переглядів: 609
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack