Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2013
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 30 31      
Вівторок, 29 жовтня 2013


Друк

28 жовтня голова райдержадміністрації В.Г. Губський провів апаратну нараду з керівниками установ, організацій, відділів та управлінь райдержадміністрації. У ній  також взяли участь: депутат Київської обласної ради, керівник районної організації Партії Регіонів Л.В. Центило, голова районної ради Б.В. Соболь та міський голова В.Г. Писаренко.

На початку наради очільник райдержадміністрації наголосив:

Переглядів: 675
  Read More...Друк

У залі райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації В.Г. Губського відбулось засідання колегії, у якому брали участь голова районної ради Б.В. Соболь, міський голова В.Г. Писаренко, депутат Київської обласної ради, голова районної організації Партії Регіонів Л.В. Центило, сільські голови, керівники підприємств, установ, управлінь і відділів, представники ЗМІ. Першим розглядалось питання щодо виконання в районі завдання Президента України щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Переглядів: 799
  Read More...Друк

28 жовтня 2013 року відбулася спільна семінар-нарада Сквирського районного управління юстиції та Сквирського районного відділення поштового зв’язку Білоцерківського центру поштового зв’язку «Укрпошта», що проведена в рамках Меморандуму про взаємне співробітництво у сфері спрощення процедури надання адміністративних послуг та затвердження Регламентом взаємодії Державної реєстраційної служби України та Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» щодо забезпечення спрощення доступу до адміністративних послуг.

У заході взяли участь: керівники Білоцерківського центру поштового зв`язку, керівники Сквирського відділення поштового зв`язку, керівники сільських відділень поштового зв’язку Сквирського району, керівники та спеціалісти Сквирського районного управління юстиції.

Переглядів: 825
  Read More...Друк

На цьому наголосила заступник голови Київської облдержадміністрації Тетяна Подашевська під час відвідування дитячої лікарні у місті Боярка Києво-Святошинського району.

- Реалізовуючи медичну реформу на Київщині, влада спрямовує всі зусилля на забезпечення кожного мешканця області, незалежно від місця проживання, доступною та якісною медициною, - зазначила Тетяна Подашевська. – Сьогодні важливо, щоб людина не залишалася наодинці зі своєю проблемою, яку не в змозі самостійно вирішити. Президент України чітко визначив, що в основу реформування медицини покладено саме здоров’я людини, тому ми повинні почути кожного, а також надати допомогу та підтримку громадянам, які цього потребують.

Переглядів: 580
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack