Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2014
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Вівторок, 22 липня 2014


Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

21 липня 2014 року                                                                                                    №313

Про утворення районного штабу з питань координації

надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь

в антитерористичній операції, їх сім’ям та іншим

громадянам України, які перебувають в районі

проведення  антитерористичної операції


Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, листа Глави Адміністрації Президента України від 16.07.2014 № 02-01/1861 ДСК, розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 17 липня 2014 року №226 „Про утворення обласного  штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають в районі проведення антитерористичної операції:

Переглядів: 442
  Read More...Друк

20 липня перестало битися  серце чудової людини , почесного працівника фізичної культури та спорту України, ветерана спорту Лева Харитоновича Шварцбурга. Його тепла та турботи вистачало на всіх. Він ділився своїм безцінним досвідом і виховав не одне покоління футболістів. Щодня, протягом більше, ніж півстоліття, вкладав свою душу у цю справу, жив цим, плекав добре та світле. Не раз доводилось чути, як Лева Харитоновича називали «легендою» спорту Сквирщини. Хоча, чоловік дуже скромно відносився до своїх досягнень і ніколи не виставляв їх на показ. Саме Лев Харитонович заснував безліч спортивних турнірів, які з року в рік проводились у районі. Зокрема, був засновником футбольних перегонів серед вуличних команд на приз «Шкіряний м’яч», які відбулись 29 червня на міському стадіоні «Колос» і стали ювілейними, бо проходили вже вдесяте. Ніби ще й зараз лунають у пам`яті аплодисменти від малюків для цієї Великої Людини! Попри хворобу, він зумів переглянути всі матчі та особисто привітати чемпіонів. Це була його остання зустріч з вихованцями…  Лебединим пухом хай буде Вам земля і Царство Небесне!

(На фотографії зображена мить останньої розмови Лева Харитоновича з маленькими футболістами Сквирщини.)

 

Віталій Рогач (фото автора)

Переглядів: 549
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack