Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2015
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Четвер, 16 липня 2015


Друк

На Сквирщині  тривають жнива – цей період характеризується значною небезпекою виникнення пожеж на хлібних ланах адже цьому сприяють: суха, спекотна погода, наявність на полях автомобільної та хлібозбиральної техніки, як завжди існує небезпека і з боку людини адже людська недбалість та безвідповідальність можуть призвести до загорань хлібних ланів.

Переглядів: 516
  Read More...Друк

15 липня в адміністративному приміщені міського стадіону «Колос» відбулось засідання районної федерації футболу на якому розглядались нагальні питання стану та розвитку футболу в регіоні. У своїх виступах присутні зазначили, що в цьому сезоні вперше не стартував районний чемпіонат з футболу, головною причиною було недостатня кількість команд для проведення повноцінного чемпіонату, особливо в сільській місцевості. Тому, що переважна більшість сільських голів не приділяють уваги підтримці та розвитку «народної гри» у своїх громадах.Перш за все це стосується формування футбольних команд, придбання спортивної форми та інвентарю, підтримання у належному стані футбольних полів та спортивних майданчиків.

Переглядів: 503
  Read More...Друк

6.07. 2015 року о 19-00 год. в м. Сквира на стадіоні ЗОШ №3 розпочалося театралізоване дійство  «Чародійна та Купальська ніч» . Ведуча Богдана Смолич оголосила про початок свята, яке розпочалося виступом вихованців студії «Мажор» РЦДЮТ, керівник Ірина Гибилинда: Даші Зубрій, Лізи Солодовчук, Дарини Майорко, Аліни Кислюченко, Ірини Кравченко та Вікторії Штундер; учениці дитячої школи мистецтв Ірини Сичевської, керівник Ірина Моцна; вихованців народної вокально-естрадної  студії «Пісенні ключі», керівник Оксана Клебанівська: Насті Мельник, Насті Цимбалюк, Каріни Можарівської, Софії Суслової, Олександри Щур, Марії Поворознік.

Переглядів: 696
  Read More...Друк

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

Інформаційна пам’ятка учасникам АТО, демобілізованим військовослужбовцям

Перелік ліцензованих робітничих професій, за якими здійснюється підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації в ЦПТО ДСЗ

Переглядів: 2679
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack