Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2015
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 24 25 26
27 28 29 30 31    
Четвер, 23 липня 2015


Друк

Заступник голови  райдержадміністрації Іванченко О.В. провела засідання   тимчасово діючої моніторингової групи ( щодо потреб вимушених переселенців ).

На комісії було розглянуто  питання щодо проведеної роботи із соціального забезпечення громадян, які переміщуються з тимчасово окупованих територій України та районів проведення антитерористичної операції.

Переглядів: 475
  Read More...Друк

Кам’янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат

оголошує прийом абітурієнтів з числа осіб з обмеженими функціональними можливостями

на 2015-2016 н.р. за спеціальностями: «Бухгалтерський облік» (9, 11 кл.);

«Економіка підприємства» (11 кл.); «Соціальна робота» (9 кл.) за ОКР «Молодший спеціаліст» Переглядів: 638

  Read More...Друк

Вперше участь можуть взяти всі юристи з 5-річним досвідом роботи!

Період прийому документів: 20 липня – 2 серпня 2015 року

Вимоги  до кандидата на посаду керівника місцевої прокуратури, першого заступника керівника та заступника керівника: Переглядів: 572

  Read More...Друк

З настанням купального сезону значно збільшилась кількість загиблих на водних об’єктах. Працівниками Сквирського РС ГУ ДСНС було проведено цільову перевірку місць масового відпочинку населення на водних об'єктах. В ході роботи рятувальниками було здійснено рейдову перевірку ставків у місті Сквира. В місцях, заборонених для купання, встановлено заборонні знаки.

Переглядів: 591
  Read More...Друк

Відповідно до чинного законодавства право громадян на соціальний захист у нашій державі гарантується загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням за рахунок сплати єдиного внеску громадянами, підприємствами, установами й організаціями.Розмір пенсії за віком залежить від величини страхового стажу і розміру заробітної плати, з якої сплачувалися страхові внески до Пенсійного фонду України. До страхового стажу для обчислення розміру пенсії включаються періоди, за які щомісяця й у повному обсязі сплачені страхові внески до Пенсійного фонду у розмірі не менше мінімального страхового внеску, обчисленого з мінімальної заробітної плати.

Переглядів: 431
  Read More...Друк

Колектив управління Пенсійного фонду України у Сквирському районі вітають голову профспілкового комітету Мялук Анастасію Миколаївну та її чоловіка – головного спеціаліста відділу інформаційних систем та програмного забезпечення Мялука Володимира Олександровича з народженням доньки.

Переглядів: 459
  Read More...Друк

Виплата пенсій та допомоги управлінням Пенсійного фонду України у Сквирському районі Київської області розпочато відповідно до вимог законодавства  а саме: фінансування  пенсій  розпочато 2 липня 2015 року, а виплата пенсій та допомоги розпочато  4 липня  2015 року відповідно до графіка – з 4  по 25 число.   Переглядів: 389

  Read More...Друк

04 липня 2015 року було проведено традиційну IV Літню Спартакіаду працівників Головного управління пенсійного фонду України у Київській області в смт. Баришівка на на стадіоні «Прогрес». Всього приймали участь 30 команд підвідомчих управлінь Пенсійного фонду Київської області та апарату головного управління.

Для урочистого відкриття було запрошено Голову правління Пенсійного фонду України Зарудного Олексія Борисовича, начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Фатхутдінова Василя Гайнуловича, голову Баришівської райдержадміністрації Стельмаха Миколу Івановичу та голову Баришівської районної ради Ільченко Олександра Івановича.

Переглядів: 452
  Read More...Друк
«Ми будуємо нову систему пенсійного забезпечення українців, за якої пенсії будуть фінансуватися з трьох джерел – солідарного, накопичувального і недержавного рівнів».

Існуюча солідарна система буде вдосконалена завдяки звільненню від невластивих функцій і скасуванню з 1 січня 2016 року спеціальних пенсій. При цьому буде збережено систему професійних пенсій для тих категорій пільговиків, які справді цього потребують. Переглядів: 428

  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання