Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2015
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 29 30 31    
Вівторок, 28 липня 2015


Друк

Вітаю всіх жителів Сквирщини та гостей краю, незалежно від релігії, конфесії чи переконань, із Днем хрещення Київської Руси-України.

Це свято відзначаємо у день Святого Володимира – одного із засновників і покровителів нашої державності. Також в цей день вшановуємо 1000-ліття упокоєння Святого Рівноапостольного Князя Київського Володимира Великого.

Тож окремі слова привітання - усім, хто носить це величне ім’я!

Це  свято є днем нашої вищої, духовної єдності – єдності національної. Утвердження в нашому народі християнства стало справжнім стержнем, довкола якого сформувалася наша духовність, виховалися десятки поколінь, які гідно несли традиції народу, серед яких - повага до ближнього та любов до Бога.

У цей святковий день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров’я та довголіття!

З повагою

Руслан ЛІНДА, голова Сквирської райдержадміністрації

Переглядів: 424
 Друк

Із 27 по 31 липня на базі віськової частини ппВ0849 проходить обласний молодіжний військово - патріотичний вишкіл "Гарт". Свої знання з військової тематики вдосконалюють команди з членів громадських, підліткових та спортивних клубів, а також юнаки, які мають намір проходити службу у лавах ЗСУ або вступати до військових навчальних закладів. З ними тут займаються учасники АТО і члени громадських організацій, налаштовані на підвищення рівня патріотичного виховання сучасної молоді.

28 липня на різних заходах "гартівців" побував голова райдержадміністрації Руслан Вікторович Лінда. Після шикування команд та виконання гімну України, керівник району виступив перед 100-нею учасників вишкілу і наголосив на актуальності формування патріотичного духу, виховання у молоді особливої відповідальності за долю рідної держави і особистий вклад у процес захисту її неподільності. Руслан Вікторович побажав усім досягнути результатів у тренуванні власних навиків, адже вони допоможуть при виконанні військового обов`язку.

Переглядів: 547
  Read More...Друк

Відповіді на запитання підготовлено Обласною робочою групою з питань надання правової допомоги учасникам АТО під керівництвом заступника голови Київської обласної державної адміністрації Дмитра Христюка.

  1. Що може стати причиною відключення споживачів від електромережі? У який термін здійснюється відновлення електропостачання споживача? Переглядів: 680
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack