Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2016
П В С Ч П С Н
1 2 3 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Четвер, 04 серпня 2016


Друк

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем Національної поліції України!

Саме ви - правоохоронці покликані завжди стояти на захисті прав та свобод, прикладати максимум зусиль для того, щоб буква закону держави, завжди втілювалась у повсякденному житті наших громадян. Ви пов`язали своє життя з ризикованою та важливою справою - протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

Завдяки відповідальному ставленню, вмінню долати труднощі, ви поступово і впевнено, не словом, а ділом втілюєте основний принцип діяльності правоохоронного органу - служити та захищати.

Вітаю всіх вас в цей святковий день, щиро бажаю вам успіхів та плідної праці на благо мешканців Сквирщини. Нехай це свято надасть вам натхнення, професійних досягнень в ім`я збереження миру та процвітання нашої незалежної держави.

Сердечно бажаю вам міцного здоров`я, благополуччя, сімейного затишку і професійних успіхів!


З повагою

Голова райдержадміністрації                          Василь Галюк

Переглядів: 298
 Друк

У залі райдержадміністрації відбувся семінар "Електронне врядування в українських реаліях: інструменти та приклади реалізації", участь у якому брали керівники району і міста, депутати Сквирської районної та міської рад.

Провели захід есперти Євгенія Поремчук, керівник проекту з електронного врядування "Розумне місто" фонду "Разом для України" та Тарас Бик, керівник програм Міжнародного республіканського інституту в Україні.

Переглядів: 444
  Read More...Друк

В межах компетенції повідомляємо:

Відповідно ст. 265 Кодексу законів про працю України юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі:  фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків - у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Переглядів: 324
  Read More...Друк

28 липня православні християни та небайдужі до минувшини, до історії своєї країни, відзначають День хрещення Київської Русі – України і одночасно День пам’яті рівноапостольного князя Київського Володимира Святославовича.

До цієї унікальної дати бібліотеки району провели ряд масових заходів:

Переглядів: 461
  Read More...Друк

26 липня в районному Будинку культури відбулася презентація творчості місцевої поетеси, члена літературного об’єднання „ Сузір’я „ , що діє при центральній районній бібліотеці Тетяни Паламарчук.

На захід завітали: перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Вікторівна Славінська, завідувач сектору культури Олеся Леонідівна Центило – Гіптенко, Заслужений журналіст України, редактор районного часопису «Вісник Сквирщини» Катерина Федорівна Бондарчук, члени літоб’єднання „ Сузір’я „ , бібліотечна спільнота, колеги, друзі.

Переглядів: 381
  Read More...Друк

Днями голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук взяв участь у розширеному засіданні Центрів допомоги учасників АТО, їх сім’ям та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні АТО. Головними питаннями зустрічі було обговорення юридичної, психологічної, санітарно-курортної та соціальної допомоги учасникам АТО. Також присутні порушили теми призначення земельних ділянок демобілізованим,  професійної адаптації тих, хто повернувся із зони військового конфлікту, і доступу бійців до пільг та послуг від державних і недержавних організацій. Участь в обговоренні зазначених питань взяли керівники райдержадміністрацій, міські голови міст обласного значення, представники районних служб у справах дітей та сім’ї, центрів допомоги учасникам АТО, волонтери, правозахисники, представники медичних і соціальних установ.

Максим Мельничук, вітаючи присутніх, підкреслив, що допомога бійцям АТО і демобілізованим має бути всебічною, максимально професійною і надаватися усім, хто її потребує.

Переглядів: 404
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack