Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2016
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Вівторок, 09 серпня 2016


Друк

Заступником  начальника  управління  ПФУ  у  Сквирському  р-ні  Ібатовою Л.С.  проведено  особистий  прийом Щур Валентини Степанівни – матері  загиблого  учасника АТО Щура Дмитра Володимировича, з питань переведення пенсії з виду на вид.

Переглядів: 308
  Read More...Друк

9 серпня у залі райдержадміністрації відбулась нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств району, яку розпочала перший заступник голови райдержадміністрації О.В. Славінська.

Оксана Вікторівна представила присутнім гостей, які завітали на засідання: С.М. Шупика - виконуючого обов`язки директора Департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, Л.А. Ставничу - заступника директора Департаменту, Т.В. Бривко - віце - президента дорадчої служби в Україні.

До слова було запрошено Сергія Миколайовича Шупика, який розповів про те, що у Київській області формується  Програма підтримки сільського господарства та сільських територій до 2020 року і Департамент вивчає ситуацію у всіх районах області. Нині проходить перший етап Програми: збір, обробка та узагальнення інформації щодо основних проблем розвитку сільського господарства та сільських територій, а також можливих шляхів їх вирішення від ГО, наукових установ, місцевих адміністрацій, господарств різних організаційно - правових норм.

Переглядів: 675
  Read More...Друк

Добровільна участь

у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування

Сьогодні багато хто з громадян України не зовсім усвідомлює основні принципи страхової пенсійної системи: пенсія – це не допомога від держави, а індивідуальний результат багаторічної праці кожного. Переглядів: 566

  Read More...Друк

ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ ТА КОНТРОЛЮЙТЕ!

Що означає поняття «персоніфікований облік»? Із липня 2000 року в країні було створено унікальну систему, яка обліковує відомості про всіх застрахованих осіб, інакше кажучи, про всіх працюючих і самозайнятих осіб. Тобто на сьогодні кожен, хто працює, має персональну облікову картку в системі персоніфікованого обліку, у якій за весь період трудового життя накопичуються відомості, що потім і є основою для обчислення пенсії. Які ж дані містяться в системі персоніфікованого обліку? Це: - перелік страхувальників, які подають про вас відомості в систему персоніфікованого обліку; - за кожний місяць починаючи з 2000 року інформацію про кожну застраховану особу щодо суми заробітку, з якої сплачено страхові внески, кількості днів для стажу, відмітки про сплату пенсійного/єдиного внеску. А також загальні показники за кожен рік помісячної загальну суму заробітку, з якого сплачено страхові внески (усього та в межах максимальної величини), страховий стаж; - відомості про спеціальний (пільговий) стаж і про стаж, який зараховують без сплати страхових внесків (БСВ) за страхувальниками та за роками. Якщо такі дані є, то виникає логічне запитання: як із ними можна ознайомитися та як перевірити свої сплачені страхові внески? Найпростіше це зробити, зареєструвавшись на електронному порталі Пенсійного фонду України. (http://portal.pfu.gov.ua).

Переглядів: 298
  Read More...Друк

Легальна зайнятість - гарантія соціальної захищеності!

Конституцією України визначено, що кожен громадянин має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням гарантований соціальний захист громадян за рахунок страхових внесків (з 01.01.2011 – єдиного соціального внеску). Нажаль, діяльність певної категорії роботодавців побудована на тіньових схемах з використанням праці без належного оформлення та оплати праці «у конверті», що найчастіше спостерігається у сферах тимчасового розміщення та організації харчування (готелі та ресторани), надання послуг та в торгівлі.

Переглядів: 359
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack