Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2016
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Четвер, 11 серпня 2016


Друк

Круглий стіл з головами громадських організацій!

 

Взяли участь у засіданні круглого столу: начальник УПФУ у Сквирському р-ні Поступаленко Ю.О., заступник начальника УПФУ у Сквирському р-ні  Ібатова Л.С.,  голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» Грищенко Т.М., заступник голови районної громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» Гальчинська С.М.,  голова громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» Редюк О.О., голова громадської організації спілки афганців Годованюк В.А.

Переглядів: 277
  Read More...Друк

Шановні пенсіонери району! Нагадуємо ще раз!

У разі Вашого працевлаштування або звільнення з роботи Ви повинні повідомляти про це управління  Пенсійного фонду України  у Сквирському р-ні шляхом подання заяви. Заява може бути подана особисто або через представника, який діє на підставі виданої йому довіреності, посвідченої нотаріально.

Переглядів: 320
  Read More...Друк

До уваги майбутніх пенсіонерів!

Людина, яка стоїть на порозі пенсійного віку, повинна замислитися над питанням своєчасного призначення своєї пенсії. Адже буває, що звернувшись до органів Пенсійного фонду, у майбутнього пенсіонера не вистачає необхідних документів, на збір яких потрібно використати багато часу, що спричиняє призначення пенсійних виплат в довші строки. Саме для того, аби уникнути прикрих несподіванок, які можуть спіткати людину на порозі пенсійного віку, громадянам необхідно звертатись до органів Пенсійного фонду України за місцем проживання для завчасного опрацювання наданих нею документів для призначення пенсії, але не раніше ніж за 9 місяців до дати виходу на пенсію. Спеціалісти органу Пенсійного фонду проаналізують надані документи, та у разі необхідності направлять додаткові запити до установ, де працював пенсіонер та повідомлять про необхідність їх попередньої перевірки.

Переглядів: 263
  Read More...Друк

До уваги бухгалтерів - правильно формуємо місячну звітність!

З метою достовірності відображення персональних даних в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру, ведення та формування якого покладено на Пенсійний фонд України, звертаємо увагу платників єдиного внеску на особливості заповнення реквізиту 24 «Ознака неповного робочого часу (1 – так, 0 — ні)» таблиці 6 додатку 4 «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам» для осіб, які працюють неповний робочий час або тиждень, в т.ч. на повну ставку.

Переглядів: 281
  Read More...Друк

ДО УВАГИ ПРАЦЮЮЧИХ ГРОМАДЯН, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА ПЕНСІЮ ЗА ВІКОМ НА ПІЛЬГОВИХ УМОВАХ!

Управління Пенсійного фонду України  у Сквирському р-ні  повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 р. №461 «Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах» затверджено нові види робіт та професії по Списках № 1 та № 2.

Переглядів: 348
  Read More...Друк

Нагадуємо про зміни в призначенні пенсій по інвалідності

Особи, визнані інвалідами мають право на пенсію по інвалідності, за наявності необхідного страхового стажу на час настання інвалідності або на день звернення за пенсією. Вимоги щодо тривалості страхового стажу дещо різняться і залежать від того, яку групу інвалідності встановлено особі органами МСЕК

Переглядів: 298
  Read More...Друк

ДО ВІДОМА ГРОМАДСЬКОСТІ!

З метою запобігання корупції в управлінні, з метою недопущення правопорушення, пов’язаного з корупцією, керівництво управління Пенсійного фонду України у Сквирському р-ні повідомляє, що в разі порушення працівниками управління антикорупційного законодавства, громадяни можуть звертатися до відповідальних осіб на яких покладено обов'язки з організації роботи із запобігання корупції за «Телефоном довіри»: (04568)5-29-85

Переглядів: 374
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack