Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2016
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Вівторок, 16 серпня 2016


Друк

Виїзний прийом громадян в с. Рогізна

11.08.2016 року  при голові Сквирської РДА Галюку Василю Васильовичу  було  проведено  виїзний прийом    у с.Рогізна   на якому була присутня і  начальник   відділу обслуговування громадян УПФУ у Сквирському р-ні  Носанчук Т.В. Спеціалістом   на зустрічі було надано вичерпні роз’яснення по пенсійному забезпеченню, розповіла усим присутнім  про суть новацій у пенсійній сфері, окреслила перспективу подальшого реформування системи пенсійного забезпечення, оптимізації органів Пенсійного фонду, запровадження накопичувальної системи та новітніх інформаційних технологій у призначенні пенсій, призначення веб-порталу.

Переглядів: 363
  Read More...Друк

На Сквирщині кожна друга внутрішньо переміщена особа

надала заяву на виготовлення електронного пенсійного посвідчення

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2016 № 167 для забезпечення виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам АТ “Державний ощадний банк України” здійснює емісію платіжних карток, які одночасно є пенсійним посвідченням, із зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису. Завдяки багатоплановій, систематичній та послідовній інформаційно-роз'яснювальній роботі на теперішній час 75 внутрішньо переміщених осіб надали до органів Пенсійного фонду України у Сквирському р-ні  заяви на виготовлення електронних пенсійних посвідчень. Всі заяви оброблено та направлено на центральний рівень. Методи інформування повсякчас удосконалюються. Надавши громадянам всю необхідну інформацію оперативно, пенсійники повною мірою сприяють реалізації їх прав та законних інтересів у сфері пенсійного забезпечення.

Переглядів: 272
 Друк

Голова райдержадміністрації Василь Галюк зустрівся з жителями с. Рогізна. Участь у виїзному прийомі громадян взяли начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Рогоза Н.А., начальник відділу з обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в Сквирському районі Носанчук Т.В., заступник директора Сквирського районного центру зайнятості Соболь Н.А,  головний спеціаліст  відділу Держгеокадастру у Сквирському районі Хандожинська Г.Г., начальник Сквирського відділу поліції Головного управління Національної поліції  у Київській області Шамрай Р.М., керівник громадської приймальні нардепа Галюк М.В., юрист громадської приймальні   Сікорська О.М., депутат районної ради, заступник директора ТДВ «Шамраївський цукровий завод» Котлярчук С.П.

Переглядів: 449
  Read More...Друк

Робоча зустріч з внутрішньо переміщеною особою

 

Начальником відділу обслуговування громадян Носанчук Т.В. в присутності заступника начальника управління ПФУ у Сквирському районі Ібатової Л.С. 15 серпня 2016 року було проведено зустріч з Герасімовою Наталією Олексіївною, 16.12.1954 р.н., яка переїхала на тимчасове місце проживання до нашого району з Донецької області

Переглядів: 281
  Read More...Друк

Зустріч з головою громадської організації «Союз Чорнобиль України»

16 серпня 2016 року відбулася зустріч заступника начальника управління Ібатової Л.С. з головою громадської організації «Союз Чорнобиль України» у Сквирському р-ні Грищенко Т.М.

Переглядів: 316
  Read More...Друк

Семінар із представниками ТОВ фірма «Грона»

 

15.08.2016 року в приміщенні  ТОВ фірма «Грона» спеціалістами управління Пенсійного фонду України у Сквирському  районі було проведено  семінар-навчання  із бухгалтерами  товариства.

Переглядів: 314
  Read More...Друк

Робоча зустріч 
щодо виплати пенсій для внутрішньо переміщених осіб

 

15 серпня 2016 року заступник начальника управління Пенсійного фонду України у Сквирському р-ні Людмила Ібатова прийняла участь в спільній робочій зустрічі з питань соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, яка проходила в приміщенні Скви рської РДА. Також в нараді взяли участь представники Сквирської РДА, Міської Ради, управління соціального захисту населення, районного центру зайнятості, ФСС з ТВП.

Переглядів: 290
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack