Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2016
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Середа, 17 серпня 2016


Друк

Переваги впровадження централізованої системи призначення та виплати пенсій

В управлінні ПФУ у  Сквисрькому  р-ні і на далі впроваджується централізована система призначення та виплати пенсій на базі електронної пенсійної справи.

Переглядів: 334
  Read More...Друк

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 14.03.2016 року № 167 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 року № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» про те, що:

Переглядів: 308
  Read More...Друк

ГРОМАДЯНИ ТА СТРАХУВАЛЬНИКИ МОЖУТЬ КОРИСТУВАТИСЬ ПОСЛУГАМИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

Управління Пенсійного фонду України у Сквирському районі Київської області звертає Вашу увагу, що організація прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду здійснюється відповідно до постанови від 30.07.2015 р. № 13-1, яка затвердила, зокрема, й порядок надання користувачам послуг в електронній формі.

Переглядів: 349
  Read More...Друк

Звернення до найманого працівника

 

Легалізація трудових відносин та заробітної плати сьогодні стала актуальною темою для всіх. Кількість неоформлених трудових договорів і рівень «тіньової» зарплати - це критерії цивілізованості і прозорості трудових відносин на підприємствах, а також міра соціальної і юридичної захищеності найманого працівника.

Переглядів: 277
  Read More...Друк

17 серпня у районному Будинку культури вібулось свято обжинків. За всіх часів і в усіх народів було найбільшою святістю, коли лежав на столі хліб. Його присутність народжувала поетів і мислителів, сприяла появі пісень і дум, продовжувала родовід. І навпаки, коли він зникав, неодмінно приходило лихо.

Саме свято обжинків приурочине хлібодарам, людям, завдяки яким квітує наша земля, колоситься нива, духмяно пахне хліб. Свято, яке обєднує людей, що працюють на полях сільськогосподарських підприємств, на переробних і обслуговуючих підприємтсвах.

Слово для привітання було надане начальнику управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Миколі Васильовичу Сиворакші, який зазначив: " Завдяки високій організації праці, грамотному використанню сучасної техніки та завдяки передовому досвіду, сквирські хлібороби виростили гарний урожай, жнива провели в оптимальні строки і тим самим зробили гідний внесок у забезпечення продовольчої безпеки країни.

Переглядів: 900
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack