Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2016
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30 31        
П'ятниця, 26 серпня 2016


Друк

Голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк провів зустріч з нашим земляком, мешканцем с. Мовчанівка, військовослужбовцем І окремої танкової бригади смт. Гончарівське Миколою Миколайовичем Донцем (14.07.1982 р.н.), який 24 серпня цього року приймав участь у військовому параді у м. Києві. За інформацією Міноборони, того дня Хрещатиком крокувало понад 4 тисячі військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, співробітників Національної поліції України, учасників АТО, а також було задіяно понад 200 одиниць військової техніки.

Радо вітали на рідній землі сквирянина військовий комісар Юрій Петрович Волинець та перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Вікторівна Славінська. Керманич району Василь Васильович Галюк вручив воїну АТО пам`ятну медаль присвячену 25-річчю незалежності України та поцікавився подальшими планами воїна. Микола Миколайович розповів, що хотів би продовжити військову кар`єру і показувати гідний приклад мужності і звитяги молодому поколінню.

Переглядів: 527
  Read More...Друк

ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

ЗА СЕРПЕНЬ 2016 РОКУ ЗАВЕРШЕНО

 

Управління Пенсійного фонду України у Сквирському р-ні Київської області  25 серпня 2016 року завершило фінансування  та виплату пенсій за поточний місяць. На їх забезпечення спрямовано 19474,63 тис. гривень.

Переглядів: 320
  Read More...Друк

Загальні умови

 

Посадові обов’язки

1. Готує та подає в установленому порядку аналітичні матеріали і статистичну звітність з питань, що належать до його компетенції.

2.  Розглядає в установленому законодавством порядку звернення громадян та надає відповіді в передбачений законом термін.

3. Забезпечує у межах своїх повноважень захист прав і законних інтересів фізичних осіб.

4. Забезпечує реалізацію державної політики в сфері соціального захисту дітей та сім’ї, що включає:

- оздоровлення та відпочинок дітей, насамперед дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки;

- підтримку сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування;

- поліпшення становища сімей, у тому числі сімей з дітьми, багатодітних та молодих сімей, сприяння у отриманні ними відповідних посвідчень, почесних звань тощо;

- протидію торгівлі людьми;

- попередження насильства в сім’ї;

- забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок;

- виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на забезпечення соціального та правового захисту дітей та сім’ї, у тому числі соціальної підтримки сімей з дітьми, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, попередження насильства в сім’ї, оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення рівних прав і можливостей для участі жінок та чоловіків у політичному, економічному і культурному житті, протидії торгівлі людьми;

- залучення громадських та інших організацій до діяльності з питань соціального захисту, соціальної підтримки та надання соціальних послуг сім’ям які перебувають у складних життєвих обставинах, поліпшення становища сімей, у тому числі сімей з дітьми, багатодітних та молодих сімей, оздоровлення та відпочинку дітей, попередження насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок, протидії торгівлі людьми та сприяння їм в здійснення цієї діяльності в межах своїх повноважень; Переглядів: 495

  Read More...Друк

Загальні умови

 

Посадові обов’язки

1.Здійснює керівництво діяльністю сектора, несе відповідальність за виконання покладених на сектор завдань, сприяє створенню належних умов праці в секторі.

2.Розпоряджається коштами у межах затвердженого головою адміністрації кошторису сектору.

3.Планує роботу сектору, вносить пропозиції щодо формування планів роботи адміністрації.

4.Вживає заходів щодо удосконалення організації та підвищення ефективності роботи сектору.

5.Звітує перед головою адміністрації про виконання покладених на сектор завдань та затверджених планів роботи.

6.Проводить особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень сектору.

7.затверджує посадові інструкції працівників сектору та роз приділяє обов’язки між ними.

8.Представляє інтереси сектору у взаємодії з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації, з міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями – за дорученням керівництва адміністрації.

9.Організовує роботу з підвищення рівня професійної компетенції державних службовців сектору.

10.Видає в межах своїх повноважень накази, організовує контроль за їх виконанням.

Переглядів: 488
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання