Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2016
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
30 31        
Понеділок, 29 серпня 2016


Друк

04.08.2016 року в приміщенні районного Будинку культури проведено заходи до Дня поліції. Святкову програму вели Людмила Керекеша та Володимир Мошківський. Пісню «Офіцерська родина» виконала завідувач сектору культури Олеся Центило – Гіптенко; моменти радості і печалі передала у своєму танці викладач дитячої школи мистецтв Юлія Деребінко; танець «Парасольки», «Оп - ля картопля» виконали вихованці «зразкового» хореографічного колективу «Веселий сонях», керівник Людмила Челюбеєва; пісні: «Я бажаю Вам добра» виконала Ірина Сичевська, « А зоря на небі» - Настя Чех,»Любим батькам» - Леся Лукова; у виконанні Володимира Мошківського прозвучала пісня «Я бажаю Вам щастя»; Анатолій Рай виконав пісню «Козацька».

Переглядів: 559
  Read More...Друк

У рамках святкування Дня Прапора України до м.Сквира завітала волонтерка Катерина Валевська . За ініціативи цієї активної жінки в Україні проходить акція "Прапор України - прапор миру". "Велика українська хода" прапорів розпочалася ще 14 вересня з Майдану. ЇЇ метою стало вшанування пам`яті жертв Революції гідності та АТО. До цих стягів додався і прапор з написом "Сквира". На площі Героїв Небесної Сотні майоріло 196 жовто - блакитних прапорів, які привезла із собою організатор акції. Всі бажаючі могли поставити на ньому власний підпис.

Катерина Валевська подорожує українськими містами і таким чином об’єднує Україну по-своєму, не даючи людям забути про жертву Небесної Сотні заради майбутнього України.

Переглядів: 258
 Друк

Захистіть своє право на пенсію — перевірте страховий стаж

 

Згідно з Законом України від 09.07.2003 N 1058-IV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” застраховані особи мають право на призначення пенсії за віком за наявності страхового стажу не менше 15 років.

Переглядів: 304
  Read More...Друк

Детальніше про нові Списки виробництв,

робіт, професій, посад і показників, зайнятість на яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах (Списки № 1 та № 2)

 

До нової редакції Списків № 1 та № 2, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2016 № 461, увійшли тільки ті виробництва й галузі економіки, працівники яких реально зайняті на роботах із шкідливими умовами праці повний робочий день.

Переглядів: 298
  Read More...Друк

Запитували – відповідаємо «Про право на достроковий вихід на пенсію»

 

Маю 15 років загального стажу роботи, з яких 13 років працювала на Крайній Півночі. Чи матиму право на достроковий вихід на пенсію за віком після досягнення 50 років?

Переглядів: 296
  Read More...Друк

Який порядок виплати допомоги на поховання пенсіонерів, які перебували на обліку в управліннях Пенсійного фонду України на тимчасово окупованій території України або в районі проведення антитерористичної операції?

 

Якщо померлий пенсіонер на час смерті не перебував на обліку в управлінні Пенсійного фонду України на підконтрольній території, виплату допомоги на поховання та недоотриманої пенсії померлого здійснює управління Пенсійного фонду України на території, контрольованій українською владою, в яке звернулись особи, які мають право на отримання таких виплат відповідно до законодавства.

Переглядів: 395
  Read More...Друк

Чи має чоловік, учасник антитерористичної операції, право на призначення дострокової пенсії за віком після виповнення 55 років?

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон) право на пенсію за віком мають особи після досягнення 60-річного віку та наявності страхового стажу не менше 15 років.

Переглядів: 381
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack