Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2016
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 31        
Вівторок, 30 серпня 2016


Друк

30 серпня у районному Будинку культури відбулась районна конференція педагогічних працівників Сквирщини «Про підсумки розвитку освіти Сквирського району у 2015/2016 навчальному році та пріоритетні завдання в контексті Державної стратегії регіонального розвитку України на період до 2020 року».

Участь у заході брали голова райдержадміністрації В.В. Галюк, голова районної ради В.В. Гриша, міський голова В.А. Скочко, проректор вищого навчального закладу "Академія неперервної освіти" Є.М. Бачинська,голова районної ради профспілки працівників освіти і науки О.А. Нагула.

Хвилиною Мовчання було вшановано пам`ять наших земляків - педагогів:  Тарасенко М.С. та Ляленко В.У., які нещодавно відійшли у вічність.

Програма роботи конференції була побудована наступним чином: підбиття підсумків навчального 2015-2016 року, виступи керівників району і міста, а також подіумні дискусії щодо проблемних питань у галузі освіти району.

Переглядів: 999
  Read More...Друк

Cектор культури Сквирської РДА інформує, що 25 серпня 2016 року закінчився строк подачі документів від кандидатів на посади керівників закладів культури.

Документи надійшли від наступних кандидатів:

- на посаду директора  централізованої бібліотечної системи:

Димань Світлана Григорівна

- на посаду директора районного Будинку культури:

Керекеша Людмила Петрівна

- на посаду директора районного народного краєзнавчого музею:

Поліщук Оксана Анатоліївна

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» № 955-VIII від 28 січня 2016 року, сформовано конкурсну комісію для проведення процедури  з призначення керівників закладів культури Сквирського району. Переглядів: 431

  Read More...Друк

Інформація про вакансії

Сквирської райдержадміністрації

 

з/п

Вакантна посада

Контактний телефон кадрової служби

 

 

 

  


Інформація про умови конкурсу розміщена на сайті Національного агентства України з питань державної служби (єдиний портал вакансій державної служби) https://nads.gov.ua/page/vakansiyi

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/889-19
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/246-2016-п

Переглядів: 4624
 Друк

Переглядів: 248
 Друк

Голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк підписав  розпорядження щодо перевірки готовності навчальних закладів району до нового навчального року та особисто перевірив проведену роботу, здійснивши об`їзд разом із спеціальною комісією.

Зокрема особливу увагу було приділено унеможливленню надзвичайних ситуацій та запобіганню виникнення пожеж. Організація та проведення подібних перевірок дуже важливі не тільни для освітніх закладів, а й для педагогічного колективу, адже їх визначна керуюча роль при виникненні пожежі може врятувати чиєсь життя.

Переглядів: 400
  Read More...Друк

Київською обласною службою зайнятості області особлива увага приділяється впровадженню нових підходів до вирішення проблем зайнятості учасників бойових дій на сході України.

У 2016 році 22 особи із числа учасників АТО започаткували власну справу. Найчастіше для реалізації власного підприємницького таланту обирають сфери сільського господарства, роздрібної торгівлі, ремонту автотранспорту тощо.

З початку року до служби зайнятості Київської області звернулись 1826 осіб з числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції на сході України, з них 278 осіб працевлаштовані за сприяння служби зайнятості, 54 особи обрали військову службу за контрактом у Збройних силах України. Переглядів: 328

  Read More...Друк

Метою фестивалю є розвиток дитячих та молодіжних засобів масової інформації, як важливої складової становлення українського демократичного суспільства.

Фестиваль проводять Донецький обласний дитячо-молодіжний центр та регіональна філія Національної телекомпанії України, за підтримки Держкомтелерадіо, НТКУ та Національної спілки журналістів.

До участі у фестивалі запрошуються дитячі (в тому числі, шкільні) і молодіжні (у тому числі, студентські) редакції газет, журналів, теле- і радіопрограм зі всієї України. Вік учасників фестивалю - від 14 до 22 років.

Колективам редакцій, що бажають взяти участь у фестивалі, необхідно до 5 вересня направити до оргкомітету заявку на участь. (Подробиці на сайті http://dodmc.dn.ua) Переглядів: 290

  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack