Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2016
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30        
Середа, 31 серпня 2016


Друк

Засідання центру допомоги учасникам АТО

31 серпня у залі райдержадміністрації відбулось засідання Центру допомоги учасникам  АТО та членам сімей загиблих  військовослужбовців, в цих заходав взяли участь і начальник УПФУ у Сквирському р-ні   Юлія Поступаленко та начальник відділу обслуговування громадян УПФУ Носанчук Т.В. Надано роз’яснення  щодо соціальних гарантій військовослужбовців і членів їх сімей та обговорили основні питання, з якими вони  можуть зверутись  до громадської приймальні управління.

Переглядів: 378
  Read More...Друк

31 серпня у залі райдержадміністрації відбулось засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.

Участь у роботі Центру брали голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк та перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Вікторівна Славінська.

На засіданні було розглянуто наступні питання:

Переглядів: 474
  Read More...Друк

Відбудеться 21 вересня в готелі «Алфавіто»: вулиця Предславинська, 35 Д, місто Київ, зал «Конгрес».

Конференція присвячена розгляду найважливіших правових питань ведення та захисту бізнесу, останнім змінам в українському законодавстві, впровадженню IT-технологій, автоматизації та розвитку бізнесу.

Орієнтована на приватних підприємців-власників дрібного і середнього бізнесу. Очікується присутність від 80 до 120 підприємців, які представляють малий і середній бізнес міста Києва та Київської області.

Детальна програма заходу, умови участі та форма для реєстрації доступні за посиланням: http://conf2016.chp.com.ua.

 

Переглядів: 268
 Друк

Детінізація заробітної плати

Коли мова йде про Пенсійний фонд, це відразу асоціюється з людьми похилого віку та виплатою пенсій. Дійсно, управління Пенсійного фонду України  в Сквирському р-ні та його структурні підрозділи виконують важливу соціальну функцію – забезпечують своєчасну виплату пенсій  майже 13 тис. громадянам  р-ну.

Переглядів: 291
  Read More...Друк

ФЛЕШМОБ

23 серпня 2016 року спеціалісти управління Пенсійного фонду України у Сквирському р-ні  взяли участь у велодні присвяченому дню Прапора та дню Незалежності України. Під час велопробігу фахівці Фонду провели флешмоб, висвітливши актуальність питання детінізації зайнятості та доходів населення.

Переглядів: 329
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack