Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2016
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
серпня 2016


Друк

Засідання центру допомоги учасникам АТО

31 серпня у залі райдержадміністрації відбулось засідання Центру допомоги учасникам  АТО та членам сімей загиблих  військовослужбовців, в цих заходав взяли участь і начальник УПФУ у Сквирському р-ні   Юлія Поступаленко та начальник відділу обслуговування громадян УПФУ Носанчук Т.В. Надано роз’яснення  щодо соціальних гарантій військовослужбовців і членів їх сімей та обговорили основні питання, з якими вони  можуть зверутись  до громадської приймальні управління.

Переглядів: 378
  Read More...Друк

31 серпня у залі райдержадміністрації відбулось засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.

Участь у роботі Центру брали голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк та перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Вікторівна Славінська.

На засіданні було розглянуто наступні питання:

Переглядів: 474
  Read More...Друк

Відбудеться 21 вересня в готелі «Алфавіто»: вулиця Предславинська, 35 Д, місто Київ, зал «Конгрес».

Конференція присвячена розгляду найважливіших правових питань ведення та захисту бізнесу, останнім змінам в українському законодавстві, впровадженню IT-технологій, автоматизації та розвитку бізнесу.

Орієнтована на приватних підприємців-власників дрібного і середнього бізнесу. Очікується присутність від 80 до 120 підприємців, які представляють малий і середній бізнес міста Києва та Київської області.

Детальна програма заходу, умови участі та форма для реєстрації доступні за посиланням: http://conf2016.chp.com.ua.

 

Переглядів: 268
 Друк

Детінізація заробітної плати

Коли мова йде про Пенсійний фонд, це відразу асоціюється з людьми похилого віку та виплатою пенсій. Дійсно, управління Пенсійного фонду України  в Сквирському р-ні та його структурні підрозділи виконують важливу соціальну функцію – забезпечують своєчасну виплату пенсій  майже 13 тис. громадянам  р-ну.

Переглядів: 291
  Read More...Друк

ФЛЕШМОБ

23 серпня 2016 року спеціалісти управління Пенсійного фонду України у Сквирському р-ні  взяли участь у велодні присвяченому дню Прапора та дню Незалежності України. Під час велопробігу фахівці Фонду провели флешмоб, висвітливши актуальність питання детінізації зайнятості та доходів населення.

Переглядів: 329
  Read More...Друк

30 серпня у районному Будинку культури відбулась районна конференція педагогічних працівників Сквирщини «Про підсумки розвитку освіти Сквирського району у 2015/2016 навчальному році та пріоритетні завдання в контексті Державної стратегії регіонального розвитку України на період до 2020 року».

Участь у заході брали голова райдержадміністрації В.В. Галюк, голова районної ради В.В. Гриша, міський голова В.А. Скочко, проректор вищого навчального закладу "Академія неперервної освіти" Є.М. Бачинська,голова районної ради профспілки працівників освіти і науки О.А. Нагула.

Хвилиною Мовчання було вшановано пам`ять наших земляків - педагогів:  Тарасенко М.С. та Ляленко В.У., які нещодавно відійшли у вічність.

Програма роботи конференції була побудована наступним чином: підбиття підсумків навчального 2015-2016 року, виступи керівників району і міста, а також подіумні дискусії щодо проблемних питань у галузі освіти району.

Переглядів: 999
  Read More...Друк

Cектор культури Сквирської РДА інформує, що 25 серпня 2016 року закінчився строк подачі документів від кандидатів на посади керівників закладів культури.

Документи надійшли від наступних кандидатів:

- на посаду директора  централізованої бібліотечної системи:

Димань Світлана Григорівна

- на посаду директора районного Будинку культури:

Керекеша Людмила Петрівна

- на посаду директора районного народного краєзнавчого музею:

Поліщук Оксана Анатоліївна

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» № 955-VIII від 28 січня 2016 року, сформовано конкурсну комісію для проведення процедури  з призначення керівників закладів культури Сквирського району. Переглядів: 431

  Read More...Друк

Інформація про вакансії

Сквирської райдержадміністрації

 

з/п

Вакантна посада

Контактний телефон кадрової служби

 

 

 

  


Інформація про умови конкурсу розміщена на сайті Національного агентства України з питань державної служби (єдиний портал вакансій державної служби) https://nads.gov.ua/page/vakansiyi

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/889-19
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/246-2016-п

Переглядів: 4624
 Друк

Переглядів: 248
 Друк

Голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк підписав  розпорядження щодо перевірки готовності навчальних закладів району до нового навчального року та особисто перевірив проведену роботу, здійснивши об`їзд разом із спеціальною комісією.

Зокрема особливу увагу було приділено унеможливленню надзвичайних ситуацій та запобіганню виникнення пожеж. Організація та проведення подібних перевірок дуже важливі не тільни для освітніх закладів, а й для педагогічного колективу, адже їх визначна керуюча роль при виникненні пожежі може врятувати чиєсь життя.

Переглядів: 400
  Read More...


Сторінка 1 з 9
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack