Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2017
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
Середа, 08 лютого 2017


Друк

Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації інформує, що для підприємців та осіб, які мають намір започаткувати власну справу в Центрі розвитку підприємництва на базі Києво-Святошинського районного центру зайнятості (Київська область, с. Софіївська Борщагівка, вул. Київська, 26, кабінет № 09), директором з розвитку компанії «B-SHARKS» (є переможцем грантової програми «Ukrainian code week » від компанії Google, призером «Open-source electronics platform» від компанії Intel, учасником програми «STEAM») – Владом Котовим, буде проведено навчально-практичний курс:

- 09 лютого 2017 року (о 14:00 год.) на тему: «Як створити власний стартап»; 

- 15 лютого 2017 року (о 14:00 год.) на тему: «Як залучити інвестиції в свій бізнес» (теоретична частина) та «Як презентувати свій проект перед інвестором» (практична частина).

Переглядів: 247
 Друк

Щодо електронного декларування 
державних службовців

Відповідно до вимог пункту 1 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», особи, зазначені у пункті 1 підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 Закону, зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Переглядів: 314
  Read More...Друк

7 лютого у залі райдержадміністрації відбулось спільне засідання Громадської ради при райдержадміністрації і регіональної ради сприяння розвитку громадянського суспільства, яке провели голова райдержадміністрації В.В. Галюк та голова Громадської ради К.Ф. Бондарчук.

На засіданні було розглянуто питання виконання Програми соціально - економічного розвитку району у 2016 році та основні пріоритети соціально – економічного та культурного розвитку Сквирського району у 2017 році (доповідач: начальник відділу  економічного розвитку Олександр Петрович Пилюта.)

Особливо важливою нині є взаємодія громадськості та райдержадміністрації, оскільки мешканці району мають бути проінформованими про пріоритетні напрямки регіонального розвитку, які є необхідними умовами соціально-економічного розвитку району. Серед таких пріоритетних напрямків розвитку району можна назвати: збереження та популяризація національної пам`яті загиблих героїв АТО, патріотичне виховання дітей та молоді, подальший курс на децентралізацію, створення об’єднаних громад, забезпечення обороноздатності, в тому числі створення та матеріально – технічне забезпечення загонів територіальної оборони, стимулювання впровадження в районі енергоефективних технологій та енергозберігаючих заходів, створення та функціонування сучасної системи поводження з ТПВ,  залучення нових видів бізнесу; розширення існуючого бізнесу; розвиток малого бізнесу; розвиток промисловості; розвиток аграрного сектору, розвиток культури і освіти, розвиток сфери послуг; підвищення рівня зайнятості населення району.

Переглядів: 363
  Read More...Друк

Посилення артилерійських та ракетних обстрілів у напрямі міста Авдіївка Донецької області наприкінці січня – початку лютого 2017 року прикувало увагу кожного українця, не залишивши нікого байдужим. Бойовики гатили з крупнокаліберної зброї  по житлових кварталах. Обстріли призвели до відключення в місті  електроенергії, тепла, води. Але найстрашніше – це людські втрати як серед мирного населення, так і серед наших військовослужбовців. Семеро захисників Авдіївки полягли у тих кровопролитних боях.  І знову молодих Героїв оплакує Майдан. З одним з них, сержантом 72-ї бригади Крижанським Володимиром Олексійовичем, нашим земляком, прощалася уся Сквирщина, схиливши  в жалобі голови…

На виконання доручення Президента України про вжиття невідкладних заходів щодо надання гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки,  1 лютого, під час он-лайн наради з керівниками райдержадміністрацій, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Любомирович Горган наголосив на необхідності термінового збору гуманітарної допомоги  та відправки її на Схід України. Також було рекомендовано  підготувати місця для тимчасового проживання переміщених з Авдіївки жителів на  випадок тотальної евакуації. Обговоривши поставлені завдання з керівниками відділу агропромислового розвитку, економіки РДА, галузей охорони здоровя, освіти, культури, сільгоспвиробниками, промисловцями,  приступили до збору коштів, продуктів  харчування, теплих речей. Зокрема, у рекордно короткі терміни придбали бензиновий генератор (8 кВт), масло до нього (5 л), бензин А-95 (100 л), лампи керосинові (10 пляшок), керосин (10 пляшок), дитяче харчування швидкого приготування (1 ящик), консерви мясні (20 кг), крупи (50 кг), памперси дорослі та дитячі (по 15 упаковок кожного виду), свічки воскові, одноразовий посуд (у необмеженій кількості).

Переглядів: 456
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack