Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2017
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
Понеділок, 13 лютого 2017


Друк

 

 

Сквирська районна державна адміністрація в межах повноважень наданих законом України «Про місцеві державні адміністрації» здійснює та території району виконавчу владу та відповідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» реалізує делеговані  районною радою повноваження.

Протягом 2016 року діяльність адміністрації була спрямована на забезпечення виконання на території району Конституції, Законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних  органів виконавчої влади. Пріоритетними у вирішенні, в межах і в спосіб, визначений цими нормативно-правовими  актами були питання забезпечення законності,  охорони прав,  свобод і законних інтересів громадян, 
виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку  району на 2016 рік.

Незважаючи на негативний вплив на економічну та політичну стабільність в країні зовнішньої агресії, мобілізації значних сил і засобів на  проведення антитерористичної операції в східних регіонах України , ряду  інших чинників маємо позитивні зрушення у реальному секторі економіки та розв`язанні соціальних проблем.

Сквирська районна державна адміністрація в межах повноважень наданих законом України «Про місцеві державні адміністрації» здійснює та території району виконавчу владу та відповідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» реалізує делеговані  районною радою повноваження. Переглядів: 498

  Read More...Друк

Фінансування пенсійних виплат за лютий м-ць 2017 року.

Управління Пенсійного фонду України у Сквирському  районі повідомляє про  фінансування пенсійних виплат поточного м-ця,  кошти на виплату пенсій та грошової допомоги установам  поштового зв’язку профінансовано 16 число - частково,  та уповноважені банки  профінансовано  13 число – 100%.

Переглядів: 289
  Read More...Друк

13 лютого голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк провів робочу нараду з питань уточнення вільних залишків коштів районного бюджету, які сформувалися станом на 1 січня 2017 року. Участь у нараді брали перший заступник голови райдержадміністрації О.В. Славінська, начальник управління фінансів райдержадміністрації М.В. Ульянова, начальник відділу освіти райдержадміністрації О.В. Заболотний, головний лікар Сквирської ЦРЛ А.Г. Чиж, заступник головного лікаря Центру первинної медико - санітарної допомоги Т.П. Мазур, директор територіального Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району С.П. Радчук.

Переглядів: 326
  Read More...Друк

13 лютого голова райдержадміністрації Василь Васильович Галюк провів зустріч із сільськими головами: Сергієм Вікторовичем Навроцьким (с.Оріховець), Володимиром Анатолійовичем Гуменюком (с. Каленна) та Романом Олександровичем Леваднім (с. Мовчанівка).

Керівник району обговорив із очільниками громад питання завершення будівництва підвідних газопроводів високого тиску до с. Оріховець, Каленна, Мовчанівка, у тому числі, виділення коштів співфінансування в розмірі 50% з районного бюджету.

Переглядів: 221
 Друк

Милосердя і доброта – два крила, на яких тримається людство

Ще з давніх часів благодійність була в традиціях нашого народу. Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі і біді – це в характері нашого народу.

Переглядів: 272
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack