Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2017
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
Середа, 15 лютого 2017


Друк

Дотримання мінімального розміру заробітної плати –
обов’язок кожного роботодавця

Згідно з пп. 8 п.1 ст. 40 Бюджетного кодексу України розмір мінімальної заробітної плати визначається Законом про Державний бюджет на відповідний рік.

Переглядів: 462
  Read More...Друк

Традиційно 15 лютого на Меморіалі воїнам-інтернаціоналістам, що загинули, виконуючи свій обов’язок у Афганістані, що розташований поряд з районним Будинком культури, відбувся мітинг  присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території  інших держав та 28 річниці виведення військ з Республіки Афганістан. У заході брали участь голова райдержадміністрації В.В.Галюк, голова райради В.В.Гриша, міський голова В.А.Скочко, голова районної організації  Української спілки ветеранів Афганістану В.А.Годованюк, голова районної організації ветеранів війни, праці і ЗС М.І.Шевчук, голова громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» О.О.Редюк воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО, волонтери, представники громадських і молодіжних організацій.

Переглядів: 340
  Read More...Друк

ДО 28-Ї РІЧНИЦІ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

 

15 лютого — день виведення військ з Афганістану — визнано Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 28 років тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація Радянського Союзу, участь у якій взяли 160 375 військовослужбовців – вихідців з України.  В заходах, які проходили з цього приводу  у Сквирському р-ні  взяли участь і спеціалісти управління ПФУ.

Переглядів: 256
  Read More...Друк

Урок у «Школі майбутнього пенсіонера»

Традиційно щомісяця в третій четвер в  управлінні Пенсійного фонду України у Сквирському р-ні проводиться заняття у «Школі майбутнього пенсіонера».

Переглядів: 269
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack