Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2017
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
П'ятниця, 17 лютого 2017


Друк

Днями у залі райдержадміністрації відбулося засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації, яке провела перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Вікторівна Славінська.

Порядок денний:

Проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації, оголошеного у районній газеті «Вісник Сквирщини» від 13 січня 2017 року № 1 (10826).

Переглядів: 352
  Read More...Друк

У залі райдержадміністрації відбулось засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів голова райдержадміністарції Василь Васильович Галюк.

На нараді розглядалось питання:

1. Про роботу дорожніх служб у районі та сільських рад з розчистки автомобільних доріг на території Сквирського району у період погіршення погодніх умов.

Комісія вирішила:

1. Інформацію з розглянутого питання взяти до відома.

2. Роботу голови Пищиківської сільської ради та Шамраївської дільниці № 2 ШРБУ-100 по розчистці та посипці протиожеледною сумішшю автодоріг визнати незадовільною.

3. Відділу з питань ЦЗ, ЛНЧК та ЖКГ райдержадміністрації підготувати звернення до:

3.1. Служби автомобільних доріг у Київській області щодо вжиття заходів та покращення роботи з утримання доріг на території району, які обслуговує Шамраївська дільниця № 2 ШРБУ-100;

3.2. Пищиківської сільської ради та Сквирської районної ради розглянути на відповідних сесіях питання щодо вжиття заходів та покращення роботи з розчищення доріг на території Пищиківської сільської ради.

4. Райдержадміністрації взяти під контроль роботу дорожніх служб та міськсільвиконкомів з розчистки автомобільних доріг на території Пищиківської, Великополовецької та Рудянської сільських рад.

5. Контроль за виконанням рішень залишаю за собою.

Переглядів: 370
  Read More...Друк

Фінансування пенсійних виплат за лютий м-ць 2017 року.

Управління Пенсійного фонду України у Сквирському  районі повідомляє про  фінансування пенсійних виплат поточного м-ця,  кошти на виплату пенсій та грошової допомоги установам  поштового зв’язку профінансовано  21 число - частково,  та уповноважені банки  профінансовано  19 число – 100%.

Переглядів: 251
  Read More...Друк

ПРО ПЕНСІЙНУ РЕФОРМУ – БЕЗРОБІТНИМ ГРОМАДЯНАМ

17 лютого  поточного року за запрошенням Сквирського районного центру зайнятості начальниками відділів управління ПФУ у Сквирському р-ні  було проведено лекцію з основ пенсійного законодавства для безробітних громадян. 
Під час зустрічі фахівці управління ознайомили присутніх з основними положеннями проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

Переглядів: 225
  Read More...Друк

Робоча зустріч

З метою  надання  роз'яснення  норм  діючого пенсійного законодавства,  16 лютого поточного року начальником управління Пенсійного фонду України  у Сквирському р-ні Юлією Поступаленко та заступником управління  Людмилою Ібатовою  була проведена робоча зустріч з головою Ради Голів ППО Чорнобильської ООП Тетерін  Миколою Васильовичем.  В ході зустрічі актуальним питанням було відшкодування витрат на пільгові пенсії за списком №1. Також було  надані відповіді на актуальні питання пенсійного забезпечення громадян України.

Переглядів: 256
  Read More...Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

 

17 лютого 2017 року                                                                                                         №83

Про внесення змін до розпорядження

голови адміністрації від 02.02.2017 №51

"Про проведення районного

конкурсу "Жінка року-2017"

Розглянувши звернення громадян Сквирського району від 13.02.2017 року  та відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:

Переглядів: 352
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack