Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2017
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 24 25 26
27 28          
Четвер, 23 лютого 2017


Друк

У залі райдержадміністрації відбулось засідання 13 сесії районної ради, в роботі якого, окрім депутатів, брали участь: голова райдержадміністрації В.В.Галюк, перший заступник голова райдержадміністрації О.В. Славінська, помічник-консультант народного депутата України Руслана Сольвара Л.В.Бурдик, помічник - консультант народного депутата України Віталія Гудзенка Л. В. Веряскіна, помічник - консультант депутат Київської обласної ради Леоніда Глиняного Т.Г. Власюк, помічник - консультант депутута Київської обласної ради Василя Скрипи К.Ф. Бондарчук, керівники підприємств, голови сільських рад, керівники відділів, управлінь та установ району, представники громадськості і ЗМІ.

Вів сесійне засідання голова районної ради Василь Васильович Гриша.

Хвилиною Мовчання депутати вшанували пам'ять загиблих бійців Сквирщини у зоні у зоні АТО.

Про підсумки виконання Програми соціально-економічного  та культурного розвитку Сквирського району на 2016 рік прозвітував голова Сквирської райдержадміністрації В.В. Галюк. Василь Васильович зокрема сказав:

Переглядів: 359
  Read More...Друк

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

17 лютого 2017 року                                                                                                         №84

Про створення Координаційної ради

з питань національно-патріотичного

виховання дітей та молоді при

Сквирській  районній

державній адміністрації

 

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  Указу   Президента   України   від   13   жовтня   2015   року №580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на                       2016 – 2020 роки», розпорядження Київської обласної державної адміністрації                  від 22 березня 2016 року «Про затвердження плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2016 рік» та з метою виховання громадянина – патріота України, утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України як з історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією, а також визначення ефективних механізмів системної взаємодії органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства у питаннях національно-патріотичного виховання: Переглядів: 354

  Read More...Друк

Зустріч з безробітними на тему пенсійного забезпечення

22 лютого поточного року спеціалістами управління ПФУ у Сквирському р-ні  взяли участь у черговому семінарі, який проводив Сквирський районний  центр зайнятості для безробітних та шукачів роботи, що звернулися за послугами до служби зайнятості.

Переглядів: 267
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack