Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2017
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Середа, 15 березня 2017


Друк

Семінар-навчання з психологом

15  березня 2017 року в управлінні Пенсійного фонду України у Сквирському р-ні   було проведено семінар-навчання  начальником  відділу соціальної та психологічної підтримки учасників АТО та їх сімей Сквирського Центру соціальних служб сім`ї, дітей та молоді    Хронюк Іриною Євгеніївною на тему «Психологічні особливості спілкування з людьми похилого віку, учасниками АТО та  членами їх сімей». У семінарі взяли участь спеціалісти управління різних відділів.

Переглядів: 198
  Read More...Друк

Урок у «Школі майбутнього пенсіонера»

Традиційно щомісяця в третій четвер в  управлінні Пенсійного фонду України у Сквирському р-ні проводиться заняття у «Школі майбутнього пенсіонера».

Переглядів: 201
  Read More...Друк

Субсидії для оплати комунальних послуг держава нараховує, виходячи з доходу громадян. Українці вже два місяці отримують нову мінімальну зарплату — 3200 гривень. Тому логічно, що тепер держава нараховуватиме менші суми для субсидій. Крім того, урядом зменшені нормативи споживання, що також вплине на їхній розмір. Як саме – з'ясовували журналісти сайту "24".

Відповідно до "Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива" затвердженого ПКМУ від 21.10.95 № 848 (зі змінами та доповненнями) субсидія розраховується, виходячи з сукупного доходу домогосподарства. Тому збільшення доходу тягне за собою зменшення субсидії та збільшення розміру обов'язкового платежу.

У ГО "Публічний аудит" вже розрахували приблизні цифри, які очікують українців.

Переглядів: 218
  Read More...Друк

 

Прибирання прилеглої території

Вже стало доброю традицією в Україні щороку навесні  проводити  місячник  «Чисте довкілля». Не чекаючи його початку, працівники управління Пенсійного фонду України у Сквирському районі провели прибирання на закріпленій ділянці біля адміністративного будинку, оскільки розуміють, що обличчя тих населених пунктів, де ми живемо, залежить тільки від нас самих, від нашої поваги до самих себе і до свого краю.

Переглядів: 185
  Read More...Друк

По всій Україні стартувала ХІІ благодійна акція "Серце до серця" під гаслом - "Я ХОЧУ БАЧИТИ ЖИТТЯ!", метою якої є збір коштів для офтальмологічних відділень дитячих лікарень.

В кожній області планують проведення різноманітних заходів, які привернуть увагу не байдужих людей.

Долучитися можна як волонтер, благодійник та організатор!

ЗРОБИТИ ОНЛАЙН-ВНЕСОК можна тут: https://api.fondy.eu/s/Ou7n

РЕЄСТРАЦІЯ ВОЛОНТЕРІВ: https://goo.gl/forms/M4uIeBCvUidjAOSm2

Переглядів: 156
 Друк

Проведено   виїзний   прийом   громадян

та   зустріч   в   трудовому   колективі

З метою надання інформаційної допомоги громадянам похилого віку в управліннях ПФУ у Сквирському р-ні  практикують проведення виїзних прийомів. Так,  14 березня 2017 року спеціалістами управління було  проведено виїзний прийом  мешканців  с.Селезенівка, с.Кривошиїнці Сквирського р-ну.

Переглядів: 144
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack